Як попередньо переглянути колір з його шістнадцяткового коду

| | 0 Comments| 2:00 PM
Categories:

Кольори представлені значеннями RGB або HEX-кодами. Досить хороший інструмент вибору кольору або редактор зображень підтримуватиме значення RGB і HEX. Якщо у вас немає програми вибору кольору або редактора зображень, у вас немає швидкого способу попереднього перегляду кольору з його HEX-коду. Якщо хтось поділиться з вами шістнадцятковим кодом замість того, щоб поділитися знімком екрана, як виглядає фактичний колір, вам доведеться знайти програму, яка дає змогу попередньо переглянути колір із його HEX-коду. Таким чином, немає сенсу завантажувати програму для цього конкретного використання. Якщо ви використовуєте Windows 10, ви можете використовувати колірне колесо в налаштуваннях персоналізації, а для незалежних від ОС параметра — Simple Online Color Viewer.

Налаштування Windows 10

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Персоналізації>Кольори. Прокрутіть вниз і натисніть опцію «Додати колір».

  Яка різниця між розділеним переглядом і ковзанням на iPad?

У засобі вибору користувацького кольору прокрутіть вниз і клацніть стрілку, щоб розгорнути параметри вибору кольору. Тут ви можете ввести або шістнадцятковий код, або код RGB, і Windows 10 перегляне його для вас.

Простий онлайн-переглядач кольорів

Простий онлайн-переглядач кольорів це веб-додаток, який може попередньо переглядати кольори, якщо ви надасте йому HEX-код. Ви можете використовувати його на будь-якому типі пристрою, і він дає змогу переглядати кілька кольорів одночасно, щоб їх було легше порівнювати. Існує просте текстове поле, в яке ви можете ввести шістнадцятковий код, і програма попередньо перегляне його для вас. Навіть досить хороші програми для редагування зображень не мають інструменту порівняння кольорів, що робить цю програму дуже корисною.

  4 причини, чому ви повинні навчитися кодувати

Google

Звичайно, ви можете просто ввести шістнадцятковий код у Google, і він покаже вам відповідний колір разом із колірним колесом. Він також дає вам значення RGB для того самого кольору. Як і інші інструменти, він не дозволяє порівнювати кольори, але є хорошим інструментом попереднього перегляду для HEX-кодів.

Такі інструменти навряд чи будуть частиною вашого щоденного арсеналу програм. Якщо ви фахівець з дизайну, ймовірно, ви вже маєте бажані інструменти для керування темами та збереження кольорів. Ці інструменти більше орієнтовані на людей, яким рідко, якщо взагалі, доводиться редагувати зображення, а не вибирати кольори з нього. Їм потрібне швидке рішення, а це зазвичай означає те, що можна використовувати відразу, не купуючи та не встановлюючи програми в систему.

  Як переглянути джерело HTML у Google Chrome

У macOS є вбудована утиліта вибору кольорів, яку можна відкрити, натиснувши комбінацію клавіш Shift+Command+C у програмі Mail.