Як поміняти місцями значення між клітинками, рядками або стовпцями в MS Excel

Вибираючи текст у MS Word, ви, можливо, випадково клацнули не в той час або відпустили кнопку миші, коли не збиралися, і в результаті змінили порядок тексту. Заміна тексту, коли це робиться випадково, дратує, але функція підкачки, тим не менш, дуже корисна, і якщо ви думаєте про програму, як-от MS Excel, функція підкачки є обов’язковою. У MS Excel у вас є клітинки, заповнені даними, які вам може знадобитися перемикати між клітинками або навіть між рядками та стовпцями. На щастя, MS Excel має функцію підкачки, яка дозволяє легко змінювати дату в клітинках. Ось як це працює.

  Як виправити, що гумка GIMP не працює

Відкрийте файл Excel, у якому потрібно поміняти місцями клітинки, стовпці або рядки.

Виберіть клітинку, рядок або стовпець, вміст якого потрібно поміняти, і утримуйте клавішу Shift. Потім клацніть крайню праву межу комірки та перетягніть її назовні. Не відпускайте клавішу Shift.

На зображенні нижче ви можете побачити, що коли ви перетягуєте курсор, він змінює форму залежно від місця розташування курсору.

Коли курсор стає товстою горизонтальною фігурою «I» у нижній частині сусідньої комірки, він поміняє значення комірки на комірку під цією лінією. Аналогічно, якщо ви перемістіть її у верхню частину сусідньої клітинки, і вона перетвориться на товсту горизонтальну форму «I» у верхній частині, значення комірки буде замінено на клітинку над сусідньою.

  5 моторошних ретро-ігор для ПК, у які можна зіграти на Хеллоуїн

Однак якщо ви перетягнете її праворуч від сусідньої комірки і курсор перетвориться на товстий «I», вміст вибраної комірки буде замінено вмістом у сусідній клітинці, як показано на зображенні вище.

Щоб поміняти значення між рядками і стовпцями, виділіть весь рядок або стовпець, а потім утримуйте натиснутою клавішу Shift, перш ніж перетягнути курсор до рядка або стовпця, з якими потрібно поміняти значення.

Відпустіть клавішу Shift і кнопку миші, коли курсор буде наведено на те місце, на яке потрібно перемістити вміст комірки/рядка/стовпця.