Як поміняти батареї в контролері Oculus

Відчути віртуальну реальність з Oculus Quest 2 — це грандіозна подія. Поринути у віртуальну реальність і отримати контроль — один із найкращих досвідів, які тільки можуть отримати гравці. Але що, якщо ваш дивовижний досвід було перервано сповіщенням про низький заряд акумулятора? Ніщо так не дратує, як перерваний ігровий сеанс. Отже, ви хочете знати, як поміняти батареї в контролері Oculus? Якщо так, то ви в правильному місці! У цій статті ми пропонуємо вам ідеальний посібник із того, як навчитися замінювати батареї контролера Oculus Quest 2. Дочитайте до кінця, щоб всебічно зрозуміти, як замінити батарею контролера Oculus Quest.

Як поміняти батареї в контролері Oculus

Oculus Quest 2, тепер відомий як Meta Quest, надає вам бездротовий досвід віртуальної реальності та покращує вашу роботу завдяки потужнішому процесору, легшому дизайну та чіткішому екрану. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, як замінити батареї в контролері Oculus.

Чому мій акумулятор Oculus Quest 2 так швидко розряджається?

Літій-іонні батареї, необхідні для гарнітури для Oculus Quest 2, з часом розряджаються, що призводить до того, що вони швидше розряджаються. Крім того, ви тримаєте свої батареї на повному заряді? Насправді мати повністю заряджений акумулятор не ідеально. У Quest 2, який підтримується на 100% заряді, через рік або два буде гірше працювати акумулятор. Тому найкращим вибором буде підтримувати заряд акумуляторів на рівні 80%.

Як довго працює Oculus?

З дуже коротким терміном служби батареї Oculus Quest 2 є акумуляторним пристроєм, і весь комплект потрібно часто заряджати, особливо гарнітуру, оскільки контролер не має вбудованого акумулятора. Незважаючи на те, що ви знаєте, як міняти батареї в контролері Oculus, після повного заряду ви можете очікувати, що гарнітура працюватиме близько двох-трьох годин, що не дуже багато в порівнянні з частою зарядкою.

  Chrome тепер приховує WWW і HTTPS:// в адресах. Вам байдуже?

Фото Ремі Гілінга на Unsplash

Як перевірити час роботи батареї Oculus?

Ми всі знаємо, що Oculus Quest 2 — це фантастична система віртуальної реальності, яка забезпечує приголомшливий досвід для гравців, але її головним і найсерйознішим недоліком є ​​короткий час автономної роботи. Ви повинні підключити батарею під час використання набору VR. Незалежно від того, скільки додаткових батарей у вас є або скільки ви підключаєте, відсоток заряду батареї залишається джерелом занепокоєння.

На щастя, ви можете контролювати відсоток заряду батареї. Ось як перевірити рівень заряду акумулятора в Oculus Quest 2.

Спосіб 1: у гарнітурі Oculus Quest 2

1. На головному екрані наведіть контролер на панель швидких налаштувань, щоб відкрити меню.

2. Потім наведіть контролер у верхній частині меню, щоб побачити відсоток заряду батареї.

Спосіб 2: у мобільному додатку Oculus

1. Відкрийте Окулус додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться вкладки «Пристрої».

3. Потім торкніться піктограми VR, щоб побачити відсоток заряду акумулятора.

Як поміняти батареї контролера Oculus Quest 2?

Сенсорні контролери Meta Quest 2 були оновлені завдяки покращеній ергономіці та новій підставці для великого пальця, яка за потреби додає стабільність. Контролери Quest 2 не мають вбудованого акумулятора, як гарнітура, і мають дуже короткий термін служби батареї. Користувачеві доводиться вручну міняти окремі батареї типу АА щоразу, коли батареї розряджаються. Ви можете замінити батареї контролера Oculus Quest 2 або замінити батареї у батарейному відсіку, прихованому за ручкою контролера.

  9 простих у використанні калькуляторів табелів для нарахування заробітної плати

Замінити акумулятор Oculus Quest 2 легше, ніж ви думали. Ось як поміняти батареї в контролері Oculus.

1. Тримайте контролер піктограмою виймання вгору.

2. Злегка посуньте кришку батарейного відсіку вгору.

3. Вийміть поточну батарею та замініть її новою.

4. Посуньте кришку на місце.

5. Повторіть ці дії з іншим контролером.

Якщо у вас є акумуляторні батареї типу АА, ви можете поєднати їх із сумісним зарядним пристроєм для більш екологічного варіанту. Завдяки цьому ви завжди матимете два комплекти змінних батарей без шкоди для свого ігрового процесу.

Як увімкнути Oculus на ПК?

Дізнавшись, як замінити батарейки в контролері Oculus, давайте подивимося, як увімкнути Oculus на ПК. Відчуття VR – це неймовірний досвід, який не обмежується гарнітурою VR; ви також можете випробувати це на своєму ПК. Але для цього ваш комп’ютер має бути сумісним із віртуальною реальністю, що означає наявність принаймні ОС Windows і порту USB 3.0. Ваш ПК має бути достатньо потужним, щоб без проблем запускати контент VR. Якщо ваш комп’ютер сумісний, ви також можете занурюватися у віртуальну реальність через свій комп’ютер, а це означає, що ваш комп’ютер виконуватиме всю обробку, відстеження даних і візуалізацію.

Хочете знати, чи відповідає ваш ПК вимогам чи ні? Подивіться на поточні вимоги.

  • ЦП: Intel i5-4590/ AMD Ryzen 5 1500X або вище
  • ОС: Windows 10
  • Графічний процесор: NVIDIA GeForce GTX 970/ AMD Radeon R9 290
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ
  • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.1
  • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.1
  • ВИДЕО ОЗУ: 3 ГБ
  Як повністю вимкнути всі вібрації на вашому iPhone

І тепер, коли ви знаєте вимоги, ви, очевидно, захочете їх перевищити.

Перш ніж продовжити, вам доведеться завантажити та встановити Мета квест 2 на вашому ПК. Потім:

1. Увімкніть гарнітуру Oculus Quest 2.

2. Під’єднайте роз’єм USB-C до гарнітури, а роз’єм USB – до ПК/ноутбука.

3. У програмі Oculus виберіть Дозволити.

4. Потім виберіть Увімкнути, щоб увімкнути посилання Oculus.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу дізнатися, чи може мій ноутбук працювати з VR?

Відповідь Якщо ваш ноутбук відповідає зазначеним вище вимогам, на ньому точно можна працювати з VR.

Q2. Чи потрібна Oculus ігрова консоль?

Відповідь Ні, Oculus не потребує ігрової консолі чи ПК, хоча ви можете підключити його до ПК, лише гарнітура пропонує масу ігор.

Q3. Який акумулятор використовується для Oculus Quest 2?

Відповідь Гарнітура Oculus Quest 2 має перезаряджуваний літій-іонний акумулятор ємністю 3640 мАг, а для контролера потрібні одноразові батареї типу АА.

***

Ось маєте! Тепер ви знаєте, як поміняти батарейки в контролері Oculus і як замінити батарейку контролера Oculus Quest. Сподіваємося, вам було цікаво ознайомитися з процедурою заміни батареї контролера Oculus Quest 2. Не соромтеся ставити свої сумніви та не забудьте додати свої пропозиції в розділ коментарів нижче.