Як полегшити потокове передавання Netflix за допомогою комбінацій клавіш

| | 0 Comments| 3:14 AM
Categories:

Netflix — це чудовий сервіс потокової передачі, який містить безліч вмісту, від ваших улюблених шоу до оригінального контенту. Служба потокової передачі дозволяє використовувати певні комбінації клавіш, якщо ви обмежені у використанні миші.

Існують різні клавіші, які можна використовувати для навігації по Netflix, а також для керування шоу чи фільмом. Нижче наведено ярлики, які ви можете використовувати, щоб керувати вмістом, який вам подобається.

Пробіл або Enter—Відтворення/пауза
F — повноекранний режим
Esc — вихід з повноекранного режиму
Стрілка вліво — перемотати десять секунд назад
Стрілка вправо — перемотування вперед на десять секунд
Стрілка вгору — збільшення гучності
Стрілка вниз—Зменшити гучність
M—Без звуку

  Як змінити стилі заголовків за замовчуванням в Microsoft Word

Ці прості ярлики допоможуть швидше та легше призупинити, відтворити або перемотати шоу в будь-який момент. Ви також можете контролювати гучність (або вимкнути звук) свого шоу, щоб ніколи не пропустити жодної хвилини свого вмісту.

Якщо ви дійсно не можете використовувати мишу для перегляду веб-сайту Netflix, є спосіб боротися з цим. Ви можете використовувати клавіші «Tab» і «Enter», щоб вибрати шоу, а потім за допомогою «Esc» повернутися до області пошуку, у якій ви були.

На головному екрані використовуйте «Tab», щоб перейти до профілю того, хто дивиться, а потім натисніть «Enter», щоб вибрати свій профіль.

  Отримайте темну тему для медіа у своєму браузері

Тепер, коли у вас відкритий профіль, натискайте вкладку, доки не побачите виділену піктограму «Пошук». Натисніть «Enter», щоб почати вводити те, що ви хочете подивитися, а потім натисніть його знову, щоб знайти свій фільм або шоу.

Коли з’являться результати пошуку, скористайтеся кнопкою «Tab», щоб виділити шоу, яке ви хочете подивитися. Щоб вибрати це шоу, просто натисніть «Enter».

Тепер, коли ви вибрали своє шоу, ви будете використовувати ті самі кнопки, щоб навести курсор на «Наступний епізод» і вибрати його. Ваше шоу розпочнеться, тому сядьте і розслабтеся.

Ці комбінації клавіш є зручним і простим способом навігації по веб-сайту Netflix. Ви можете шукати та вибирати будь-яке шоу, не використовуючи мишу. Додайте ярлики для керування своїм шоу, і ви будете задоволені легкістю перегляду кожного фільму, який тільки можете придумати.

  Ще кілька порад щодо Mac OS X, які можна спробувати на цих вихідних