Як полегшити потокове передавання Disney+ за допомогою комбінацій клавіш

| | 0 Comments| 5:22 PM
Categories:

Зробіть навігацію на комп’ютері за допомогою Disney+ трохи легше, інтегрувавши деякі комбінації клавіш у свій досвід перегляду. Ці ярлики допомагають зробити вибір фільмів, а також відтворення та призупинення шоу швидшим та ефективнішим.

Хоча комбінації клавіш для Disney+ їх небагато, вони все одно дуже корисні, коли ви починаєте свій фільм. Після того, як ви вибрали те, що дивитеся, і натиснули кнопку «Відтворити», є кілька простих комбінацій клавіш, які можна використовувати під час відтворення шоу.

F—Перехід у повноекранний режим
Esc — вихід з повноекранного режиму
Пробіл — відтворення/пауза
Стрілка вліво — перемотати десять секунд назад
Стрілка вправо — перемотування вперед на десять секунд
M—Вимкнути/увімкнути звук

  Як обчислити середньозважене значення в Excel

Ці ярлики – це ті, за допомогою яких ви можете керувати своїм фільмом лише за допомогою клавіатури. Інші ярлики корисні, якщо вам потрібен спосіб вибирати шоу без використання миші.

Натисніть кнопку «Tab», щоб переглянути та вибрати такі параметри, як «Дім», «Пошук», «Список перегляду» тощо, у верхній частині головного екрана Disney+. Після того, як ви виділите потрібний елемент, натисніть кнопку «Enter», щоб перейти до цього розділу сайту.

Опинившись у цьому розділі веб-сайту, ви зможете знову натискати «Tab», доки не потрапите до потрібного фільму чи телешоу. Коли ви виділите цей елемент, натисніть «Enter», щоб відкрити його.

  Як скасувати підписку на Xbox Game Pass

Тепер, коли ви відкрили свій фільм, натискайте кнопку «Tab», доки не буде виділено опцію «Відтворити». Потім натисніть «Enter», щоб запустити фільм.

Це також працює на таких вкладках, як «Список перегляду» або «Фільми», але коли справа доходить до пошуку улюбленого фільму чи шоу, ви не зможете використовувати кнопку «Вкладка», щоб вибрати його. Отже, якщо вам потрібно щось шукати, для цього вам доведеться використовувати клавіатуру та мишу.

Завдяки цим комбінаціям клавіш дивитися фільми буде легше, ніж раніше. Всього кілька простих кнопок допоможуть вам перейти до вмісту, який ви хочете переглянути, і допоможуть швидко призупинити, перемотати вперед або назад улюблені фільми. Для чого б вам не потрібні ці ярлики, ви зможете насолоджуватися всім, що може запропонувати Disney+.

  Як використовувати кілька профілів користувачів у Microsoft Edge