Як покращити слух за допомогою телефону Android

Ваш телефон Android має унікальну функцію, призначену для покращення слуху людей із вадами слуху або обмеженими можливостями. Він називається підсилювач звуку, і все, що вам потрібно, це пара бездротових навушників Bluetooth. Слідкуйте за недорогим способом покращити слух собі чи коханій людині.

Почніть роботу з підсилювачем звуку

Перш ніж почати, перевірте версію Android, установлену на вашому телефоні, і переконайтеся, що на ньому встановлено Android 8.1 або новішої версії. Якщо він старіший, оновіть свій телефон Android і продовжте. Також переконайтеся, що у вас є хороші навушники Bluetooth. Ці навушники виконуватимуть роль ваших прославлених вух, тому придбайте зручну пару.

Щоб почати, підключіть навушники до телефону Android через Bluetooth. Тепер завантажте Підсилювач звуку додаток із магазину Play. Це безкоштовний додаток Google.

Після встановлення відкрийте програму та торкніться піктограми «Налаштування», а потім виберіть «Показати піктограму» у списку програм у розділі «Загальні». Це дозволяє легко знайти та відкрити програму, коли вона вам потрібна, у панелі програм, як і будь-яку іншу програму.

Значок «вушка» підсилювача звуку відображається на панелі сповіщень вашого телефону, коли він відкритий. Проведіть пальцем униз, щоб видалити сповіщення, вибравши Відхилити, або знову відкрийте Підсилювач звуку, торкнувшись Відновити.

Як користуватися підсилювачем звуку

На головному екрані Підсилювача звуку ви побачите три параметри:

  • Мікрофон телефону
  • Медіа для телефону
  • Вимкнено

За умовчанням підсилювач звуку вимкнено. Інші два параметри використовуються для покращення розмов і покращення звуку ваших медіа. Давайте вивчимо їх і побачимо, як підсилювач звуку може допомогти покращити ваш слух.

Як покращити розмови за допомогою підсилювача звуку

Щоб було легше чути розмови, підсилювач звуку використовує мікрофон вашого телефону, щоб збільшити гучність тих, хто вас оточує.

Щоб почати, переконайтеся, що бездротові навушники підключено до телефону Android, вставте їх у вуха та торкніться «Мікрофон телефону». Аудіо, отримане мікрофоном телефону, буде посилено. Ви можете налаштувати чіткість аудіо, увімкнувши/вимкнувши та налаштувавши параметри шумозаглушення та посилення.

Забравши ці налаштування, торкніться режиму розмови, щоб відкрити камеру. Перегляньте розділ «Налаштування», щоб дізнатися, як за допомогою камери телефону збільшити гучність динаміків поблизу. Одним словом, наведіть передню камеру телефону на будь-який голос, який ви хочете посилити.

Якщо режим розмови працює, текст у розділі «Налаштування» зміниться з «Налаштування» на «Активний». Ви також дізнаєтеся, що це працює, коли голос людини, на яку ви спрямовуєте фронтальну камеру, буде голоснішим і легшим для розуміння. За потреби налаштуйте значення шумопоглинання та підсилення, щоб комфортно слухати розмови.

Як полегшити слух музики та відео за допомогою підсилювача звуку

Вам важко почути певні треки чи відео? Відтворіть відео або доріжку, яку хочете прослухати, і торкніться Phone media > Boost in Sound Amplifier. Потім відрегулюйте рівні тихих звуків підсилення, щоб підсилити тихіші частини того, що ви слухаєте, або підвищте частоти за допомогою підсилення високих або низьких частот.

Підвищення рівня Boost може призвести до того, що аудіо звучатиме порожньо під час посилення.

Маєте додатковий пристрій Android? Використовуйте його як спеціальний підсилювач звуку

Підсилювач звуку працює, доки ваші навушники Bluetooth і телефон Android знаходяться в радіусі дії один одного. Це приблизно 33 фути. Таким чином, ваші навушники та пристрій Android можуть мати значну відстань між ними, перш ніж звук почне заїкатися.

Якщо у вас старий телефон Android (під керуванням Android 8.1 і вище), використовуйте його як спеціальну систему підсилювача звуку. Це просте рішення для кращого слуху в класі, на зібраннях, де є постійні балачки, на семінарах або в будь-якому іншому місці, де уважно слухати є перешкодою.

Розмістіть його поруч із людиною, яка говорить, або попросіть когось піднести телефон Android ближче до них, і ви зможете відстояти на відстані 33 футів і легко слухати. Єдине застереження полягає в тому, що у вас немає фізичного доступу до пристрою Android для налаштування налаштувань.

Якщо вам справді потрібно зробити це під час прослуховування, ви можете скористатися TeamViewer Remote Control, щоб підключитися до свого телефону Android і віддалено внести налаштування в Sound Amplifier.

Покращуйте свій слух за допомогою обладнання, яке у вас уже є, завдяки підсилювачу звуку

Підсилювач звуку не є заміною спеціальному слуховому апарату. Але якщо ви не маєте легкого доступу до слухового апарату в місці, де ви живете, не можете собі його дозволити або ви віддаєте перевагу працювати з обладнанням, яке у вас уже є, підсилювач звуку допоможе вам бути присутнім у розмові або уважніше слухати що ви транслюєте. Спробуйте або познайомте з коханою людиною: це може змінити все.