Як покращити перевірку граматики Microsoft Word

| | 0 Comments| 10:30 PM
Categories:

Microsoft Word поставляється з потужною перевіркою граматики, але багато з її розширених функцій виявлення граматики вимкнено за замовчуванням. Граматично є популярним, але вам не потрібен, щоб додавати перевірку граматики до Word. Сам Word містить безкоштовну альтернативу Grammarly.

Програма перевірки граматики є частиною всіх сучасних версій Microsoft Word, включаючи Word для Office 365, Word 2019 і Word 2016. Він також стає кращим: Microsoft просто оголосила Більш потужний засіб перевірки граматики на основі штучного інтелекту з’явиться в Office Insiders у червні і стане доступним для всіх восени 2019 року.

Як покращити перевірку граматики Word

Щоб знайти параметри перевірки граматики Word, натисніть «Файл» у верхньому лівому куті вікна Microsoft Word.

  Зробіть, щоб WP 8.1 і Cortana зачитували вам цитати

Далі натисніть «Параметри» внизу лівої панелі.

З’явиться вікно «Параметри Word». Натисніть «Проверка» на лівій панелі.

Прокрутіть униз до розділу «При виправленні орфографії та граматики в Word», а потім натисніть «Налаштування».

З’явиться вікно «Налаштування граматики». Перевірка граматики в Word увімкнена за замовчуванням, як і багато з цих параметрів тут. Однак ви помітите, що багато опцій внизу не ввімкнено. Наприклад, ви можете ввімкнути параметри, щоб Word перевіряв такі речі, як пасивний залог, жаргон, розділення інфінітивів і навіть деякі більш конкретні уточнення.

Наприклад, є розділ «Резюме» з правилами, специфічними для помилок, які зустрічаються в багатьох резюме. Рекомендуємо провести невелике дослідження як правильно написати резюме, але ви можете ввімкнути ці правила, і Word надасть вам руку допомоги.

  Як змінити своє ім’я в Google Meet

Поставте прапорці біля будь-яких правил, які потрібно ввімкнути, а потім натисніть «ОК», коли закінчите.

Якщо ви коли-небудь захочете скасувати внесені зміни та скинути перевірку граматики Word до налаштувань за замовчуванням, поверніться сюди та натисніть «Скинути все».

Ще раз натисніть «ОК», щоб закрити вікно параметрів Word.

Вибрані правила тепер застосовано до засобу перевірки граматики Word. Коли Word виявить граматичну помилку, ви побачите синю завитку. Ви можете клацнути правою кнопкою миші, щоб переглянути пропозиції.

Якщо вам цікаво, що робить правило, веб-сайт довідки Microsoft містить a повний перелік правил та їх функції. Конкретні правила відсутні, якщо ви використовуєте Word 2013 або старішу версію, але список доступних опцій все ще досить вражаюча.

  НЕ видаляйте програму Apple Pay зі свого iPhone

Програма перевірки граматики Grammarly все ще потужніший, ніж Microsoft Word, і він також працює за межами Word у будь-якому місці в Інтернеті. Але багато людей можуть обійтися за допомогою програми перевірки граматики Word, особливо якщо ввімкнути більше вбудованих параметрів.