Як показати панель інструментів у Chrome

Для багатьох користувачів Google Chrome встановлює стандарт для всіх браузерів. Його можна налаштувати різними способами, і він підтримується в безперебійному робочому стані завдяки частим оновленням. Але немає нічого ідеального, і користувачі часто стикаються з деякими проблемами з Google Chrome. Однією з таких помилок є те, що користувачі не можуть переглянути або знайти панель інструментів у Google Chrome. Панель інструментів Chrome дозволяє легко отримувати доступ до закладок і розширень і шукати веб-сторінки в адресному рядку. Ця помилка може зашкодити продуктивності користувачів багатьма способами. Однак є кілька способів показати панель інструментів у Chrome. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, ви в правильному місці. Додавши панель інструментів Google до Chrome, ви зможете виправити помилку відсутньої панелі інструментів, і ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас, як додати панель інструментів у Chrome.

Як показати панель інструментів у Chrome

Перш ніж дізнаватися, як відображати панель інструментів у Chrome, давайте дізнаємося можливу причину, через яку панель інструментів зникає. Ось деякі з них.

  • Неправильні налаштування в Chrome
  • Збої або помилки в Chrome
  • Застаріла версія Chrome

По-перше, переконайтеся, що ви вийшли з повноекранного режиму в Chrome, оскільки цей режим не відображає панель інструментів у Chrome. Ви можете натиснути F11 і ввімкнути або вимкнути повноекранний режим у Chrome. Перевірте, чи його вимкнення повертає панель інструментів Chrome. Якщо це не так, дотримуйтесь методів, наведених нижче.

  Як максимально використовувати оперативну пам’ять Chromebook

Спосіб 1. Перезапустіть Google Chrome

Перезапуск Chrome – це просте вирішення багатьох проблем, пов’язаних із Chrome. Це виправить незначні помилки та збої та може знову додати панель інструментів у Chrome. Виконайте ці дії, щоб перезапустити Chrome.

1. Відкрийте Диспетчер завдань, одночасно натиснувши клавіші Ctrl + Shift + Tab.

2. На вкладці Процеси знайдіть процес Google Chrome.

3. Натисніть Завершити завдання після клацання правою кнопкою миші на Google Chrome, щоб завершити процеси, пов’язані з Google Chrome.

4. Відкрийте Google Chrome, зачекавши кілька секунд.

Спосіб 2. Оновіть Google Chrome

Якщо ви довго не оновлювали Chrome, можливо, ви використовуєте застарілу версію Google Chrome, що може спричинити багато проблем. Оновлення Chrome можуть вирішити системні проблеми, як-от помилку відсутньої панелі інструментів, та виправити інші помилки. Виконайте вказівки, щоб оновити Chrome.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть chrome та натисніть Відкрити.

2. Відкрийте налаштування Chrome, ввівши chrome://settings в адресному рядку та натисніть клавішу Enter.

  Як рутувати Nokia X, встановити Play Store і Google Now Launcher

3. Натисніть на опцію Про Chrome на панелі ліворуч.

4. Chrome розпочне перевірку оновлень у наступному вікні й почне оновлюватися автоматично, якщо є нові доступні оновлення.

5. Кнопка перезапуску з’явиться після оновлення Chrome. Натисніть на нього, перезапустіть Chrome і перевірте, чи проблема вирішена.

6. Якщо ви використовуєте останню версію Chrome, після кроку 3 з’явиться повідомлення про оновлення Chrome.

Спосіб 3. Увімкніть панель закладок

Ви можете показати панель інструментів у Chrome, зробивши панель закладок Chrome видимою. Це просте вирішення цієї неприємної проблеми, і ви можете зробити це, виконавши наведені нижче дії.

1. Виконайте крок 1 із методу 2.

2. Клацніть піктограму трьох вертикальних крапок.

3. Наведіть курсор на параметр Закладки, щоб розгорнути його.

4. Виберіть параметр Показати панель закладок.

5. Закрийте Google Chrome і відкрийте його через кілька секунд.

Перевірте, чи змогли ви додати панель інструментів у Chrome.

Спосіб 4. Увімкніть розширення

Google Chrome пропонує кілька розширень для покращення роботи користувача, і за замовчуванням вони розташовані на панелі інструментів Chrome. Якщо вони вимкнені, вони не відображаються на панелі інструментів. Увімкнення їх може викликати панель інструментів і дозволити вам відображати панель інструментів у Chrome. Виконайте ці дії, щоб зробити те ж саме.

  Які вимоги до ноутбука Valorant?

1. Виконайте крок 1 із методу 2.

2. Відкрийте сторінку розширень, ввівши chrome://extensions в адресному рядку та натисніть Enter.

3. Увімкніть будь-яке розширення на ваш вибір.

Перевірте, чи допомогло це вам додати панель інструментів Google до Chrome.

Спосіб 5. Скидання Google Chrome

Якщо перераховані вище методи не спрацювали, то це останній варіант. Скидання Chrome поверне його до налаштувань за замовчуванням і знову відобразить панель інструментів у Chrome. Ви можете зробити це, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть Google Chrome із пошуку Windows.

2. Перейдіть на сторінку скидання Chrome і очищення, ввівши chrome://settings/reset в адресному рядку та натисніть клавішу Enter.

3. Натисніть кнопку Відновити налаштування до вихідних значень за замовчуванням.

4. Натисніть кнопку Скинути налаштування у запиті підтвердження.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли показати панель інструментів у Chrome. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.