Як показати кнопки швидких дій над електронною поштою в Outlook

| | 0 Comments| 12:16 PM
Categories:

Імовірно, є дії, які ви регулярно виконуєте в Outlook, наприклад видалення, архівування та позначення об’єктів як прочитаних. Нижче описано, як використовувати кнопки швидкої дії, щоб додати параметри одним клацанням, які з’являються над кожним електронним листом для виконання кожної дії.

Ви, напевно, вже бачили кнопки швидкої дії в Outlook, але ніколи не звертали на них особливої ​​уваги. Вони з’являються, коли курсор наводить курсор на електронний лист. За замовчуванням на кнопках відображаються прапорець «Подальше виконання» та значки «Видалити кошик».

Якщо натиснути одну з кнопок, вона виконує названу дію. У цьому випадку позначте електронний лист, який потрібно обробити, або перемістіть його до папки «Видалені». Ви можете змінити кнопки швидкої дії на будь-яку з наступних п’яти дій:

  Ось все, що ви повинні знати

Архів
Видалити
Рухатися
Позначити/Очистити прапор (це прапорець подальших заходів)
Позначити як прочитане/непрочитане

Щоб змінити кнопки, клацніть «Додому» > «Подальші дії». Далі в меню, що з’явиться, виберіть опцію «Встановити швидкі дії».

Меню Подальше виконання з

Це відкриє панель швидких дій.

The

Виберіть параметри, які потрібно відображати в двох слотах швидкої дії, за допомогою спадних меню, а потім натисніть «ОК».

The

Дія «Видалити» завжди буде доступна незалежно від того, які параметри ви виберете, тому насправді ви можете вибрати будь-які дві швидкі дії плюс параметр «Видалити». У цьому прикладі ми вибрали «Архів» і «Позначити як прочитані/непрочитані», які відображаються поруч із опцією «Видалити».

  6 найкращих похідних інструментів Ubuntu для перевірки

Ви також можете вибрати Видалити та ще одну швидку дію зі спадного меню, якщо ви не хочете швидкого доступу до інших дій.

Справді корисною функцією є можливість вибрати кілька листів, а потім застосувати швидку дію до всіх одночасно. Виберіть повідомлення, до яких потрібно застосувати швидку дію, наведіть курсор на будь-який з листів, а потім виберіть швидку дію.

До всіх вибраних електронних листів буде застосовано швидку дію. Це швидкий і простий спосіб полегшити керування електронною поштою.