Як показати календар Google в Outlook

| | 0 Comments| 5:40 AM
Categories:

Наявність кількох календарів із різними зустрічами в кожному — це вірний шлях до подвійних бронювань і суперечки з кимось, кого ви дратували. Підпишіться на свій Календар Google у Outlook, щоб стати більш організованим і надійнішим.

Для цього вам знадобляться Календар Google і Outlook (що цілком очевидно), але вам не знадобляться жодні плагіни, надбудови, розширення чи інструменти сторонніх розробників. І Google, і Microsoft підтримують формат iCal, який, незважаючи на назву, не має нічого спільного з Apple і, по суті, є скороченням від «iCalendar». Це відкритий стандарт для обміну інформацією календаря та планування між користувачами та комп’ютерами, який існує з кінця 1990-х років. Це означає, що ви можете підписатися на них, якщо у вас є правильне посилання, і саме цей метод ми будемо використовувати тут.

  Як перемістити завантажені ігри Nintendo Switch на карту microSD

Показати календар Google у Outlook

Оскільки ми збираємося показувати Календар Google у Outlook, нам потрібно спочатку отримати посилання з Календаря Google. Увійдіть у свій обліковий запис Google і перейдіть до Календаря Google. Коли ви там, натисніть три крапки біля календаря, а потім натисніть «Налаштування та спільний доступ».

Прокрутіть униз, поки не перейдете до розділу «Секретна адреса у форматі iCal». Клацніть посилання, щоб виділити його, а потім скопіюйте його за допомогою Ctrl+V або клацнувши правою кнопкою миші та вибравши «Копіювати» у меню.

The

Тепер вам потрібно додати це посилання в Outlook, тому відкрийте Outlook і перейдіть до свого календаря. Клацніть правою кнопкою миші параметр «Спільні календарі», а потім виберіть «Додати календар» > «З Інтернету».

  Що означає «IIRC» і як ви його використовуєте?

Вставте свою секретну адресу iCal із Календаря Google у текстове поле, а потім натисніть «ОК».

У вікні підтвердження натисніть «Так».

І це все; Ваш Календар Google тепер відображатиметься в Outlook. Ви можете накладати його на свій календар — так само, як і будь-який інший спільний календар — натиснувши стрілку на вкладці.

І тепер ви можете побачити обидва календаря, із записами в різних кольорах, в одному місці.

Недоліком цього є те, що вам все одно потрібно керувати зустрічами в Календарі Google, але будь-які зміни, які ви внесете там, оновлюватимуться тут, як і в будь-якому іншому спільному календарі.

  Як ввести текст в Google Assistant