Як позначити електронні листи як прочитані в Gmail

| | 0 Comments| 3:27 AM
Categories:

Не всі листи варто читати. Деякі ви можете заблокувати, деякі – ні. Замість того, щоб побачити, як кількість непрочитаних збільшується, скористайтеся цим прийомом, щоб швидко позначити електронні листи як прочитані, не відкриваючи їх у Gmail.

Як позначити електронні листи як прочитані в Gmail в Інтернеті

Якщо ви використовуєте Веб-сайт Gmail на комп’ютері Windows або Mac ви можете позначити всі або окремі листи як прочитані.

Щоб позначити один лист як прочитаний, наведіть курсор на лист зі своєї папки «Вхідні», а потім натисніть кнопку «Конверт».

Тепер електронний лист буде виглядати тьмяним, а кількість непрочитаних листів зменшиться.

  Два способи автовиправлення в Google Chrome

Щоб позначити кілька листів як прочитаних, скористайтеся інструментом «Вибрати» з лівого краю списку листів. Натисніть значок «галочка» для всіх листів, які ви хочете позначити як прочитані.

Якщо ви хочете позначити всі електронні листи, що відображаються на екрані, як прочитані, натисніть піктограму «Позначка» на верхній панелі інструментів. Усі електронні листи на поточній сторінці будуть вибрані. Використовуйте опцію «Вибрати всі бесіди», щоб вибрати всі бесіди в папці «Вхідні» або в категорії.

Після вибору натисніть кнопку «Позначити як прочитане» на верхній панелі інструментів. Це позначить усі вибрані електронні листи як прочитані.

Щоб позначити електронні листи як непрочитані, ви можете вибрати листи та на панелі інструментів натиснути кнопку «Позначити як непрочитані».

  Як встановити оновлення BIOS Spectre для вашого ПК

Як позначити електронні листи як прочитані в Gmail для iPhone та Android

Додаток Gmail дозволяє неймовірно швидко й легко позначати електронні листи як прочитані прямо з папки “Вхідні”. Це той самий метод для вас iPhone, iPad, або Android пристрій.

Відкрийте програму Gmail і перейдіть до папки “Вхідні”. Потім торкніться фотографії відправника, щоб отримати електронний лист, який потрібно позначити як прочитаний. Ви можете вибрати кілька електронних листів однаково.

Вибравши електронні листи, торкніться значка «Конверт» на верхній панелі інструментів.

Тепер листи будуть позначені як прочитані.

Якщо ви хочете позначити електронні листи як непрочитані, виберіть електронні листи ще раз і торкніться того ж значка «Конверт».

  Як видалити статус «Захищений перегляд» з файлу в Microsoft Office

Вперше в Gmail? Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про Gmail, у нашому повному посібнику з Gmail.