Як позбутися порожнистої стрілки на iPhone

Більшість програм сьогодні потребують дозволу на визначення місцезнаходження. Деякі програми використовують цю можливість ретельно, а деякі зловживають нею. Не було б неправильно сказати, що більшість із нас свідомо чи несвідомо стежать у цьому цифровому світі. Різні стрілки на панелі стану iPhone — чудовий спосіб сповістити, коли за ним ведеться спостереження. Кожна стрілка має свою функцію та значення. Дізнавшись про них, ви можете захистити себе від потенційного небажаного відстеження, але іноді може дратувати сіра стрілка на екрані iPhone. Отже, вам цікаво, як позбутися порожнистої стрілки на iPhone? Цей посібник допоможе вам позбутися проблеми з порожнистою стрілкою на iPhone.

Як позбутися порожнистої стрілки на iPhone

Синю порожнисту стрілку в рядку стану iPhone можна вимкнути в меню налаштувань iPhone. Давайте дізнаємося, як ви можете зробити те саме за допомогою наведених нижче кроків.

Що таке синя стрілка на моєму iPhone?

Синя стрілка в рядку стану показує, що програма на вашому iPhone може отримати запит на використання ваших служб визначення місцезнаходження. Кілька програм, як-от Карти Apple, Погода, Камера, Фотографії тощо, використовують служби визначення місцезнаходження відповідно до своїх вимог.

  Виберіть інгредієнти та отримуйте рецепти з інформацією про калорії

Що таке чорна стрілка на моєму iPhone?

Чорна стрілка на панелі стану з’являється, коли програма використовує ваше місцезнаходження. Це вказівка ​​в режимі реального часу, коли за вами стежать, і може допомогти вам запобігти небажаному контролю.

Що означає сіра стрілка на екрані iPhone?

Сіра стрілка на екрані iPhone показує, що об’єкт використовував ваше місцезнаходження протягом останніх 24 годин. Це означає, що передача даних про ваше місцезнаходження в певні програми відбулася протягом останніх 24 годин.

Що це означає, коли стрілка розташування порожня?

Порожниста стрілка вказує на те, що ваше місцезнаходження використовується за певних умов, зокрема використання служб визначення місцезнаходження під час використання програми або коли програма працює у фоновому режимі.

Як позбутися порожнистої стрілки на iPhone? Як позбутися порожнистої стрілки на моєму iPhone?

Порожниста стрілка на вашому iPhone вказує на геоогорожу. Повідомлялося, що ця порожниста піктограма стрілки викликає занепокоєння у людей, але насправді вона дає зрозуміти, що ви використовуєте GPS. Щоб дізнатися, як позбутися від порожнистої стрілки на iPhone? Уважно виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться «Конфіденційність».

  Як грати в Roblox на Chromebook

3. Натисніть Служби визначення місцезнаходження.

4. Потім у списку натисніть «Системні служби».

5. Проведіть пальцем униз і вимкніть перемикач значка рядка стану.

Як позбутися порожнистої стрілки в iOS 15?

Якщо ви нещодавно придбали iPhone або оновили до останньої версії iOS на своєму пристрої Apple, можливо, вам набридла стрілка наступного часу на iPhone iOS 15. Виконайте наведені нижче кроки, щоб дізнатися, як позбутися порожніх стрілка на iPhone:

Примітка. Під час використання цього налаштування переконайтеся, що всі параметри розташування програми мають бути ввімкнені.

1. Запустіть Налаштування на пристрої iOS.

2. Торкніться Конфіденційність > Служби визначення місцезнаходження.

3. Натисніть Системні служби.

4. Нарешті, вимкніть перемикач для значка рядка стану, як показано нижче.

Чому стрілка залишається на моєму iPhone? Чому iPhone Hollow Arrow не зникає?

Є кілька причин, чому стрілка продовжує з’являтися в рядку стану. IPhone показує вам статус вашого місцезнаходження та те, як воно використовується або надається додаткам. Кожна стрілка вказує, як і коли програма використовує ваше місцезнаходження.

Як позбутися значків розташування на моєму iPhone?

Піктограми розташування – це інструмент безпеки, призначений для того, щоб повідомляти користувачам, коли в програми надсилаються дані про їх місцезнаходження. Але якщо ви хочете знати, як виправити проблему з порожнистою стрілкою iPhone, подивіться на наступні кроки:

  Як встановити розширення та керувати ними в Chrome

1. Запустіть налаштування на пристрої iOS.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться «Конфіденційність».

3. Натисніть Служби визначення місцезнаходження > Системні служби.

4. Вимкніть піктограму рядка стану, щоб вимкнути її.

Як вимкнути служби визначення місцезнаходження на iPhone?

Функція Служби визначення місцезнаходження розроблена для запобігання розповсюдженню вашої інформації без вашої попередньої згоди. Програми використовують його для надання послуг на основі вашого поточного місцезнаходження. Служби визначення місцезнаходження визначають ваше приблизне місцезнаходження за допомогою GPS, Bluetooth і місцезнаходження мобільного телефону. Щоб вимкнути Служби визначення місцезнаходження, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Налаштування та торкніться опції Конфіденційність.

2. Тепер натисніть «Служби визначення місцезнаходження».

3. Тепер вимкніть перемикач опції «Служби визначення місцезнаходження».

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як позбутися від порожнистої стрілки на iPhone. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.