Як поділитися Інтернетом за допомогою Bluetooth-модему між двома пристроями Android

| | 0 Comments| 5:25 PM
Categories:

Потрібно швидко надати доступ до Інтернет-з’єднання іншому телефону Android? Bluetooth-модем – це хороший спосіб зробити це. Ось як це налаштувати.

Хочете поділитися Інтернет-з’єднанням свого телефону Android з іншим пристроєм Android, зберігаючи час роботи акумулятора? Не дивіться далі, ніж Bluetooth-модем. Налаштування та використання Bluetooth-модему для спільного доступу до Інтернету є простим процесом, і цей посібник допоможе вам легко виконати кожен крок. Давайте розпочнемо.

Що таке Bluetooth-модем?

Bluetooth-модем – це зручний спосіб надати доступ до Інтернету вашого телефону Android іншим пристроям, наприклад ноутбуку чи іншому смартфону. Він працює шляхом встановлення бездротового з’єднання Bluetooth між двома пристроями, дозволяючи другому пристрою отримувати доступ до Інтернету через стільникову передачу даних або з’єднання Wi-Fi першого пристрою.

  12 найкращих додатків MMS для Android

Як налаштувати Bluetooth-модем між двома телефонами Android

Ваш телефон Android може ділитися своїм інтернет-з’єднанням через Wi-Fi, Bluetooth і USB-модем. З них Bluetooth-модем є найбезпечнішим і найменш проблемним варіантом.

Хоча модем Bluetooth повільніший, ніж модем Wi-Fi та USB, він, як правило, більш енергоефективний. Ось як ви можете використовувати Bluetooth-модем для спільного доступу до Інтернету між двома мобільними телефонами Android. Зауважте, що меню можуть дещо відрізнятися залежно від пристрою, який ви використовуєте, але основні дії будуть однаковими.

 • Увімкніть мобільні дані на телефоні Android, з якого ви хочете поділитися Інтернетом, або підключіть його до мережі Wi-Fi, якщо хочете.
 • Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Підключення» > «Мобільна точка доступу та модем».
 • Увімкніть перемикач поруч із Bluetooth-модемом.
 • На іншому пристрої Android утримуйте значок Bluetooth на панелі швидких налаштувань.
 • Увімкніть перемикач Bluetooth і торкніться пристрою, який ділиться Інтернетом.
 • Прийміть запит на сполучення на обох пристроях.
 • Після того, як обидва пристрої створено в пару, переконайтеся, що перемикач спільного доступу до Інтернет-з’єднання ввімкнено на телефоні Android, який використовує спільний Інтернет-з’єднання, перейшовши в «З’єднання» > «Bluetooth» і вибравши спарений пристрій Bluetooth.
 •   Як поділитися паролем Wi-Fi між Chromebook і телефонами Android

  Якщо у вас виникнуть проблеми під час сполучення пристроїв, ви можете легко вирішити проблеми Bluetooth на Android, перезавантаживши обидва телефони або очистивши кеш Bluetooth.

  На відміну від точок доступу Wi-Fi, модем Bluetooth можна використовувати лише для спільного доступу до Інтернету з одним пристроєм одночасно. Крім того, Bluetooth-модем зазвичай має радіус дії до 30 футів, але краще тримати пристрої набагато ближче.

  Легко поділіться Інтернетом свого телефону Android з іншим пристроєм

  Ось і все! Тепер ви зможете надати доступ до Інтернету свого телефону Android іншим пристроям Android за допомогою Bluetooth-модему. Подібним чином ви також можете використовувати Bluetooth-модем для спільного доступу до Інтернету свого телефону Android із комп’ютером.

    Як налаштувати засоби розробки Android на Linux