techukraine.net Instagram Як поділитися своїм прямим відео в Instagram протягом 24 годин

Як поділитися своїм прямим відео в Instagram протягом 24 годин

| | 0 Comments| 4:37 AM
Categories:

Instagram дозволяє вести пряму трансляцію своїм підписникам. Це дуже схоже на функцію Live у Facebook. Коли ця функція була спочатку запущена, вона була досить простою, але працювала. З часом Instagram додав можливість зберігати відео в реальному часі до вашої камери. Після цього у вас була можливість поділитися збереженим відео у своєму обліковому записі. Хоча є одна заковика. Хоча Instagram дозволяє ділитися відео, вони мають обмежений час. Для відео в прямому ефірі такого обмеження не існує, що означає, що вони можуть бути досить довгими. Якщо ви вирішите зберегти їх, у вас не буде можливості поділитися всім відео. Саме тому Instagram додав можливість ділитися вашим прямим відео в Instagram протягом 24 годин.

  Як виправити, що Instagram не міг оновити стрічку

Поділіться своїм прямим відео в Instagram

Щоб поділитися своїм прямим відео в Instagram протягом 24 годин, вам потрібно спочатку запустити прямий ефір. Ідіть і транслюйте на весь світ. Коли ви закінчите, завершіть пряму трансляцію. Кінцевий екран тепер дає вам можливість поділитися відео. Опція збереження все ще є, якщо ви хочете зберегти відео у своїй камері.

Торкніться «Поділитися», і ваше відео стане доступним за кілька хвилин.

Ваші відео в прямому ефірі відображаються як історія у верхній частині домашньої стрічки та інших. Ви можете торкнутися його, щоб переглянути його знову. У вас також є можливість видалити його та заблокувати деяким із ваших підписників його перегляд.

  Як переглянути старі історії в Instagram

Перегляди та відповіді

Ваші друзі можуть відповісти на ваше відео в прямому ефірі. Відповіді надходять до вашої скриньки. Вони не відображаються як коментарі, оскільки сама публікація тимчасова.

Щоб побачити, хто переглядав ваше відео в прямому ефірі, відтворіть його. Під час відтворення проведіть пальцем угору по відео. Ви отримаєте список усіх підписників, які переглянули вашу історію. На цьому екрані ви можете заблокувати деяким глядачам перегляд вашої історії, а також майбутніх історій і публікацій.

Бажано зберегти своє відео в прямому ефірі, навіть якщо ви вирішите поділитися ним відразу після його завершення. Очевидна перевага полягає в тому, що він дає вам копію відео, яке інакше б не було.

  Як поділитися публікацією у своїй історії в Instagram

Відео в прямому ефірі згодом зникне. Збережена версія дозволяє редагувати її та ділитися більш повною версією. Звісно, ​​це також усуває одну важливу проблему, яку мали живі відео; тимчасові обмеження. Якщо ви хочете охопити більше людей, вам не потрібно розраховувати на те, що вони будуть онлайн. Функція обміну відео в прямому ефірі дозволяє продовжити вікно трансляції до 24 годин.