Як поділитися своїм місцезнаходженням у повідомленні [iOS]

iOS 10 внесла багато змін у додаток Повідомлення. Дві основні зміни були реакцією на повідомлення та екосистемою додатків iMessage. Ці істотно великі зміни призвели до того, що менші були затьмарені. iOS 10 додала акуратну невелику опцію спільного доступу до програми «Повідомлення». Це розумна опція з урахуванням контексту, яка з’являється, коли ви вводите слова «Я у» або коли хтось запитує вас, де ви знаходитесь. Звичайно, щоб поділитися своїм поточним місцезнаходженням у Повідомленнях, вам потрібно надати програмі доступ до вашого поточного місцезнаходження. Це працює лише для iMessages, а не для текстових повідомлень. Ось що вам потрібно зробити.

  Як керувати відтворенням YouTube Chromecast із центру керування в iOS

Увімкнути місцезнаходження в повідомленнях

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Конфіденційність> Служби локації. Швидше за все, у вас уже ввімкнено служби локації на вашому пристрої. Торкніться Служби локації та натисніть «Поділитися моїм місцезнаходженням». Увімкніть Поділитися моїм місцезнаходженням на наступному екрані. Ви можете вибрати, з якого пристрою ваш iPhone надсилатиме ваше місцезнаходження.

Поверніться до екрана служби локації та прокрутіть вниз список встановлених програм. Торкніться програми «Повідомлення» та ввімкніть передачу геоданих, коли пристрій використовується.

Надіслати поточне місцезнаходження в повідомленнях

Щоб надіслати своє поточне місцезнаходження, просто введіть «Я перебуваю» або «Я перебуваю», і на панелі передбачення з’явиться параметр «Поточне місцезнаходження». Торкніться його, поділіться своїм поточним місцезнаходженням у ланцюжку розмов.

  Найкращі аналізатори WiFi для спостереження за невидимим (Windows, iOS та Android)

Щоразу, коли хтось надсилає вам iMessage із написом «Де ви», програма «Повідомлення» автоматично ділиться з ними вашим поточним місцезнаходженням. Вам не доведеться жодним чином втручатися. Вам навіть не доведеться читати повідомлення. Програма Messages подбає про це.

Поділіться прямим розташуванням у повідомленнях

Додаток «Повідомлення» також дає змогу поділитися своїм місцезнаходженням із контактом. Ви можете ділитися своїм місцезнаходженням протягом однієї години, до кінця дня або безстроково. Для цього спочатку потрібно ввімкнути системну службу геоданих.

Відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до Конфіденційність> Служби локації. Прокрутіть до самого низу екрана та торкніться «Системні послуги». Увімкніть «Поділитися моїм місцезнаходженням».

  Як вимкнути сканер QR-коду в додатку «Камера» в iOS 11

Далі відкрийте програму Повідомлення. Виберіть ланцюжок розмов для контакту, з яким ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. Торкніться кнопки «i» у верхньому правому куті ланцюжка бесіди та натисніть «Поділитися моїм місцезнаходженням». З’явиться меню із запитом, як довго ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. Ваш одержувач отримає сповіщення про те, що ви ділитеся з ним своїм місцезнаходженням.

Ваш одержувач зможе натиснути кнопку «i» у вашому чаті в програмі «Повідомлення» і побачити, де ви зараз перебуваєте.