Як поділитися своєю презентацією PowerPoint

| | 0 Comments| 10:44 AM
Categories:

Окрім традиційного методу надсилання презентації PowerPoint іншим у вигляді вкладення електронної пошти, ви також можете завантажити та поділитися своєю презентацією з хмари. Все, що вам потрібно для початку, це обліковий запис OneDrive. Ось як.

Спільний доступ до презентації PowerPoint

Ви можете досить легко зберегти презентацію PowerPoint у хмарі. Насправді це займає всього кілька простих кліків. Однак, щоб це працювало, вам потрібен обліковий запис OneDrive. Якщо ви використовуєте Office 365, значить, у вас уже є. Якщо ні, все, що вам потрібно зробити, це створити обліковий запис Microsoft, а потім увійти в OneDrive. У цій статті буде припущено, що у вас уже є обліковий запис OneDrive.

  Samsung Galaxy S20: як налаштувати інтенсивність та шаблон вібрації

Спочатку відкрийте презентацію PowerPoint, якою ви хочете поділитися. У верхньому правому куті вікна ви побачите кнопку «Поділитися». Перейдіть і виберіть його.

Після вибору з’явиться вікно «Поділитися». Тут у вас є кілька різних варіантів. У групі «Замість вкладення копії» ви можете надіслати свою презентацію як вкладення PowerPoint або PDF. Вибір одного з цих параметрів відкриє поштовий клієнт за замовчуванням на вашому комп’ютері.

Нас, однак, цікавить надання доступу до OneDrive. Для цього виберіть свій обліковий запис OneDrive у розділі «Поділитися».

Якщо ви ще не назвали свою презентацію, вам буде запропоновано це зробити. Після того, як ви дасте йому назву, натисніть «ОК».

Тепер ваша презентація буде завантажена в хмару, а панель «Поділитися» з’явиться праворуч. Тут ви можете запросити людей редагувати (або читати) документ. В адресному рядку введіть адресу електронної пошти одержувача. Крім того, виберіть піктограму праворуч від адресного рядка та виберіть одержувача з адресної книги Outlook.

  Як використовувати картки Amiibo в «Animal Crossing: New Horizons»

Після того, як ви ввели електронну адресу одержувача, ви можете призначити рівень дозволу. Після того, як ви надали дозвіл на читання/запис або лише на читання, ви можете додати додаткове повідомлення. Коли ви будете готові, натисніть «Поділитися».

Одержувач отримає електронний лист із доступом до презентації.

Примітка. Якщо ви одержувач, обов’язково перевірте папку зі спамом! Під час нашого тестування ми виявили запрошення в спамі.

Альтернативний спосіб запросити людей — отримати посилання для спільного доступу. Унизу панелі «Поділитися» виберіть «Отримати посилання для спільного доступу».

Далі виберіть тип посилання, який ви хочете надати. Ви можете вибрати між посиланням для читання/запису або посиланням лише для читання.

  Samsung Galaxy S20: Як повністю вимкнути Bixby

Після цього буде створено посилання. Виберіть «Копіювати», щоб скопіювати посилання в буфер обміну.

Усі, кому ви поділитеся цим посиланням, отримають доступ до презентації. Це дозволить кільком людям працювати над вашою презентацією в режимі реального часу!