Як поділитися розташуванням на Android з друзями та родиною

| | 0 Comments| 4:44 PM
Categories:

Це робить пошук дуже простим і точним. Давайте перевіримо, як поділитися своїм місцезнаходженням на Android, щоб ви та ваші близькі не заблукали.

Якби не мій телефон Android, я б не міг вільно подорожувати багатьма містами, де я був.

А якщо ви перебуваєте в автомобілі, поїздка в невідомі місця може дратувати вас із частими зупинками, запитуючи дорогу. Це не тільки збільшує час у дорозі, але й обхідники можуть бути досить неточними. Крім того, є занепокоєння щодо безпеки вночі та безлюдних місцях.

Ще одна мета обміну інформацією про місцезнаходження – тримати наших близьких у курсі. Це зручно для чудового батьківського контролю, особливо якщо ваші діти часто гуляють або подорожують самі.

Зрештою, обмінюватися геоданими на Android – це розумно та зручно. Він визначає місцезнаходження з високою точністю на відстані до 20 метрів.

Давайте розпочнемо.

Карти Гугл

Карти Google пропонують найпростіший спосіб поділитися своїм місцезнаходженням на Android.

Відкрийте програми GMaps і торкніться свого аватара. Далі клацніть Надсилання геоданих і виберіть Надіслати геодані на наступному екрані.

Після цього виберіть тривалість спільного використання. Ви можете використовувати перший від 15 хвилин до одного повного дня. Це дає вам можливість ділитися через SMS і підтримувані програми (ви можете провести пальцем, щоб отримати більше).

  Що робити, якщо ваш пристрій Android не завантажує або не встановлює програми

Незважаючи на те, що показано, що доки ви не вимкнете цю опцію, друга опція залишається активною лише протягом 24 годин.

Примітно, що ви можете ділитися своїм місцезнаходженням з кількома контактами за допомогою SMS одночасно. І найприємніше те, що приймач може переглядати його у звичайному веб-браузері.

WhatsApp

Відкрийте WhatsApp і виберіть відповідний контакт (або групу). Згодом торкніться значка шпильки внизу праворуч. Потім у спливаючому вікні виберіть Місцезнаходження.

Це знову дає вам два варіанти: «Надіслати своє поточне місцезнаходження» та «Поділитися поточним місцезнаходженням».

Ви можете використовувати функцію обміну геоданими протягом 8 годин. Однак він припиниться, коли ви торкнетеся «Зупинити спільний доступ».

Другий, «Надіслати ваше поточне місцезнаходження», надішле ваше поточне місцезнаходження. Це залишатиметься дійсним, доки одержувач матиме це в папці “Вхідні”. Примітно, що найкращий спосіб надіслати поточне місцезнаходження – зачекати та дати сигналу GPS стабілізуватися, перш ніж продовжити.

Facebook Messenger

Messenger від Facebook (тепер Meta) — ще одна подібна пропозиція для обміну інформацією про ваше місцезнаходження на Android.

Відкрийте програму та торкніться піктограми, як показано на наступному зображенні.

Після цього виберіть Розташування.

Згодом ви побачите два варіанти. Перший поділиться вашим статичним розташуванням, а другий стосується позиціонування в реальному часі. На відміну від WhatsApp і Google Maps, ви не можете змінити тривалість спільного доступу.

  Як встановити ліміти часу програми та заблокувати програми на Android

Однак ви можете припинити ділитися одним дотиком, як і інші.

Телеграма

Telegram є чудовою альтернативою WhatsApp, практично без обмежень щодо розміру груп або медіафайлів, які ви надсилаєте. Крім того, це також безкоштовно.

Ви можете надіслати своє місцезнаходження, увійшовши в будь-яку бесіду та торкнувшись піктограми «Закріпити» внизу праворуч.

Далі виберіть «Місцезнаходження», і ви зможете надіслати свою поточну та поточну позицію, що знову дуже схоже на WhatsApp.

Крім того, деякі спеціальні програми можуть надсилати місцезнаходження та робити багато іншого.

GeoZilla

GeoZilla це комплексний інструмент відстеження та моніторингу сім’ї. Як голова сім’ї ви можете стежити за тижневим пересуванням вашої родини, переглядати дані про подорожі в реальному часі, отримувати сповіщення про аварії тощо.

Це більше, але ми збережемо його функцію обміну даними про місцезнаходження на Android.

Для цього налаштуйте програму та натисніть піктограму спільного доступу, на яку вказує стрілка:

Це дає вам можливість ділитися поточним місцем розташування протягом обмеженого періоду часу.

Ви отримаєте посилання для спільного доступу, вибравши тривалість і натиснувши «Поділитися місцем». Ви також можете напряму ділитися розташуванням із підтримуваними програмами, подібно до Google Maps.

Поблиск

Ви можете використовувати Поблиск щоб поділитися своїм місцезнаходженням на Android лише кількома дотиками. Після встановлення програми з Play Store відкрийте та клацніть піктограму Glympse внизу праворуч.

  Заглушіть будильник помахом руки [Android]

Згодом натисніть «Поділитися розташуванням».

Після цього виберіть програму або контакт, з яким потрібно поділитися геоданими.

Передостанній крок передбачає надання деякої додаткової інформації, як-от повідомлення або пункт призначення. Нарешті, ви можете встановити час для надсилання від 5 хвилин до 12 годин і натиснути значок стрілки у верхньому правому куті, щоб надіслати.

Останній крок відкриється у вибраному кроці для остаточного спільного використання.

Висновок 📌

Щоб поділитися геоданими на Android, потрібно лише кілька дотиків, але подорожі стають комфортнішими та безпечнішими. І немає жодної причини, чому батьки не повинні використовувати функцію обміну геоданими для своїх дітей.

Не тільки це, ви також можете використовувати такий обмін, щоб знайти свого однокурсника в університеті або друга в улюбленому торговому центрі.

Але навіть деякі прості на вигляд речі можуть дуже дратувати на повільному старому Android. Якщо ви маєте проблеми з такою ж проблемою, спробуйте наші поради, щоб пришвидшити роботу Android.