Як поділитися публікацією з Twitter на Facebook

Categories:

Twitter і Facebook є двома найпопулярнішими платформами соціальних медіа з мільйонами користувачів. Якщо у вас є блог або ви часто користуєтеся Твіттером і Фейсбуком, можливо, ви захочете час від часу публікувати перехресні публікації між двома платформами. Кросс-постинг означає процес розміщення публікації з однієї платформи соціальних мереж на іншу. Багато блогерів і користувачів соціальних мереж люблять перехресні публікації між платформами соціальних мереж, щоб охопити найбільшу кількість глядачів своїх публікацій. Перехресне розміщення також дозволяє користувачеві уникнути повторної публікації тієї самої публікації на іншому сайті соціальних мереж. Це полегшує публікацію відео з Twitter у Facebook і може допомогти вам охопити найбільшу аудиторію. Однак функція обміну повідомленнями Twitter у Facebook була припинена Twitter, і ви більше не можете автоматично публікувати твіт у Facebook. Багато платформ соціальних медіа дозволяють отримати доступ до функції перехресної публікації, а Twitter раніше дозволяв такі функції перехресної публікації, як автоматична публікація з Facebook у Twitter. У цьому посібнику ми обговоримо способи поділитися публікацією Twitter у Facebook із вашого комп’ютера та пристрою Android. Ми також обговоримо способи поширення публікації з Facebook у Twitter.

Як поділитися публікацією з Twitter на Facebook

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про те, як поділитися дописом Twitter у Facebook.

Чи можу я поділитися публікацією з Twitter на Facebook?

Раніше Twitter дозволяв своїм користувачам перехресно публікувати повідомлення між Twitter і Facebook. Однак з 2018 року функція автоматичного розміщення публікацій у Facebook припинена. Раніше, якщо ви хотіли опублікувати твіт у своєму обліковому записі Facebook, вам потрібно було лише виконати кілька простих кроків, щоб дозволити публікації Facebook із Twitter. Оскільки функція автоматичного розміщення публікацій із Twitter більше не доступна, користувачам доводиться спробувати інші способи публікації з Twitter у Facebook. У наступних розділах ми зібрали всі можливі методи, за допомогою яких можна поділитися дописом у Twitter у Facebook.

  Socioclip — це інструмент закладок для дописів у Facebook і Quora [Chrome]

Як поділитися твітом у Facebook вручну з ПК

Оскільки ми вже з’ясували, що опцію автоматичної публікації в Twitter вимкнено, вам доведеться вручну опублікувати публікацію Twitter у своєму Facebook. Нижче наведено кроки, щоб вручну опублікувати повідомлення з Twitter у Facebook.

1. Відкрийте веб-браузер і увійдіть у свій Twitter рахунок.

2. Перейдіть до твіту, яким хочете поділитися, і натисніть піктограму «Поділитися».

3. Тепер натисніть «Копіювати посилання в твіт».

4. У новій вкладці відкрийте свій обліковий запис Facebook.

5. Тут клацніть «Що у вас на думці».

6. Вставте посилання на публікацію Twitter у текстове поле Створити публікацію.

7. Нарешті натисніть «Опублікувати», щоб опублікувати твіти на Facebook.

Це найпростіший спосіб опублікувати відео з Twitter у Facebook, якщо ви використовуєте Twitter на своєму пристрої Android. Продовжуйте читати, щоб знайти способи ділитися публікаціями Twitter у Facebook зі свого пристрою Android. Крім того, продовжуйте читати, щоб знайти способи автоматичної публікації з Facebook у Twitter.

Як поділитися твітом на Facebook вручну з Android

Поділитися публікацією Twitter на хронології Facebook легко, і це можна зробити, виконавши кілька простих кроків. Однак, якщо у вас є пристрій Android, ви можете скопіювати посилання на публікацію Twitter із програми Twitter, щоб опублікувати її на Facebook.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Нижче наведено методи зі смартфона Moto G60.

1. Відкрийте Twitter з меню телефону.

2. Перейдіть до твіту, який ви хочете опублікувати на Facebook, і торкніться значка «Поділитися».

3. Тут знайдіть і торкніться опції стрічки новин Facebook.

4. Нарешті натисніть ПУБЛІКУВАТИ, щоб поділитися твітом у своєму профілі Facebook.

  Як вийти з Facebook

Ви також можете опублікувати відео Twitter у Facebook на пристрої Android, використовуючи наведені вище дії.

Як поділитися твітом на Facebook приватно

Якщо ви хочете поділитися твітом з одним із ваших друзів у Facebook приватно, ви можете зробити це, поділившись з ним посиланням на публікацію в Twitter. Нижче наведено кроки, щоб приватно поділитися публікацією Twitter у Facebook із другом у Facebook.

1. Відкрийте веб-браузер і увійдіть до свого облікового запису Twitter.

2. Перейдіть до публікації, якою хочете поділитися, і натисніть піктограму «Поділитися».

3. Тут натисніть «Копіювати посилання в твіт».

4. У новій вкладці відкрийте свій обліковий запис Facebook.

5. Клацніть піктограму Нове повідомлення.

6. Знайдіть друга та вставте посилання на твіт у вікно чату.

7. Натисніть клавішу Enter, щоб приватно надіслати повідомлення та опублікувати твіти на Facebook.

Якщо ви хочете опублікувати відео Twitter у Facebook приватно з другом Facebook, ви можете зробити це, поділившись посиланням приватно. Прочитайте наступний розділ, щоб дізнатися, чи можна автоматично публікувати публікації з Facebook у Twitter, і знайти способи обміну публікаціями з Facebook у Twitter.

Як поділитися публікацією Facebook у Twitter

Ви також можете поділитися своїми публікаціями з Facebook у Twitter. Однак майте на увазі, що Twitter має обмеження щодо символів і слів для твіту. Тому утримайтеся від публікації довгих постів Facebook у Twitter. Найкраще рішення – поділитися посиланням на публікацію у Facebook. Для цього ви можете скористатися наступними простими кроками.

1. Увійдіть до свого Facebook рахунок.

2. Тепер перейдіть до публікації у Facebook, якою ви хочете поділитися в Twitter.

3. Тут натисніть час і дату публікації, щоб відкрити окрему публікацію.

4. Переконайтеся, що опублікована конфіденційність встановлена ​​як Публічна.

5. Тепер скопіюйте посилання з панелі пошуку.

6. Тепер у новій вкладці відкрийте та увійдіть у свій обліковий запис Twitter.

7. Натисніть кнопку Що відбувається? текстове поле та вставте скопійоване посилання.

  9 найкращих інструментів для оптимізації реклами Facebook на 2022 рік

8. Нарешті, клацніть «Твіт», щоб поділитися публікацією на своїй хронології у Twitter.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я опублікувати повідомлення в Twitter і Facebook одночасно?

Відповідь Сервіс крос-постингу Twitter для Facebook припинено з 2018 року. Тому ви більше не можете публікувати на обох платформах одночасно.

Q2. Чи можу я додати обліковий запис Facebook до свого облікового запису Twitter?

І. Ні, ви більше не можете додати свій обліковий запис Facebook до свого облікового запису Twitter. Однак ця функція все ще доступна для деяких платформ, наприклад WordPress.

Q3. Як я можу перехресно додавати повідомлення між Twitter і Facebook?

Відповідь Оскільки опція автоматичного обміну більше не доступна, ви можете спробувати поділитися публікаціями на двох платформах, поділившись посиланням на публікацію.

Q4. Як поділитися публікацією з Facebook у Twitter?

Відповідь Щоб поділитися публікацією Facebook у Twitter, ви можете просто скопіювати URL-адресу публікації в Twitter і опублікувати її на своїй шкалі часу.

Q5. Чи можу я поділитися твітом з другом у Facebook?

Відповідь Так, ви можете скопіювати посилання на твіт і вставити його у вікно повідомлення, щоб поділитися ним зі своїм другом у Facebook.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли зрозуміти, як поділитися публікацією з Twitter на Facebook. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є якісь пропозиції для нас, повідомте нас у розділі коментарів.