Як поділитися публікацією в Instagram Story

Categories:

Instagram — це платформа для кожного користувача, де він може ділитися зі світом своїми думками, талантами, роботами, продуктами, спогадами та подіями. Хоча Instagram вже має багато функцій, одна з них – історія. Історія Instagram для тих, хто любить соціальні взаємодії та хоче, щоб їхні підписники знали про їхній день і про те, що відбувається з їхнім життям. За замовчуванням історії не залишаються назавжди, як публікації, але вони зникають через певний час, і ніхто не може їх знову побачити. До історії в Instagram можна прикріпити що завгодно, будь то фотографія, відео чи якийсь текст із гарним фоном. Ви вирішуєте, чим ви хочете поділитися. Ви можете не лише ділитися своїми публікаціями у своїй історії, але й прикріплювати чиїсь публікації, які бачите в Instagram. Якщо ви не знали, що публікація поширюється як історія Instagram, і тепер хочете знати, як поділитися публікацією в історії Instagram, ця стаття допоможе вам у цьому. Це підкаже вам, як поділитися публікацією в історії Instagram, а також допоможе вам дізнатися, чому ви не можете поділитися публікацією в історії Instagram. Ви також дізнаєтесь, чому дописи, опубліковані як історії в Instagram, кращі за звичайні дописи.

Як поділитися публікацією в Instagram Story

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися, як поділитися публікацією в історії Instagram, використовуючи зображення для кращого розуміння.

  Як отримати чийсь номер телефону з Instagram

Що таке Instagram Story?

Історія Instagram — це медіаконтент користувача, яким він може поділитися зі світом, не хоче, щоб він залишався в своєму профілі та зникав через 24 години. Історія в Instagram – це як день; коли день закінчується, він просто зникає, і залишаються лише спогади про нього. Крім того, у випадку історії, коли період тривалості історії закінчується, вона зникає, залишаючи лише спогади. Історія дозволяє вам ділитися своєю повсякденною історією з друзями або будь-ким у світі, хто стежить за вами та хоче знати про ваш день. Ось що таке історія в Instagram.

Який сенс публікувати історію?

Єдиний сенс публікації історії – це виразити себе всіма способами. Це спосіб поділитися своїм днем ​​з іншими, хто зацікавлений дізнатися про ваш день, і повідомити їм, що відбувається у ваш день. Для приватного облікового запису лише підписники можуть переглядати вашу історію. Але у випадку загальнодоступного профілю їх може переглядати кожен. Оскільки через деякий час історії зникають, ніхто не зможе переглядати ваші історії, і вони зникнуть. У більшості країн тривалість становить 24 години; в інших – 48 годин. Як тільки ви починаєте свій день, він має закінчитися, і ось як бувають історії: вони зникають, коли їхня тривалість закінчується.

Як поділитися публікацією в Instagram Story за допомогою нещодавно оновленої функції?

Щоб дізнатися, як поділитися публікацією в історії Instagram за допомогою нещодавно оновленої функції, виконайте такі дії:

Примітка. Ви можете просто вибрати будь-яку публікацію та виконати наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Натисніть на потрібну публікацію у своєму профілі.

4. Натисніть на частка під вибраною публікацією.

5. Натисніть Додати публікацію до історії.

6. Змініть розмір або відредагуйте публікацію за допомогою доступних параметрів редагування та торкніться значка наступної стрілки в нижньому правому куті екрана.

  Як змінити пошук зображень в Instagram

7A. Виберіть перемикач «Ваша історія» та торкніться опції «Поділитися», щоб поділитися своєю публікацією як історією в Instagram.

7B. Або торкніться вашої історії під публікацією, щоб поділитися нею як історією.

Ось як публікації діляться як історія Instagram за допомогою нещодавно оновленої функції.

Як поділитися публікацією в Instagram у своїй історії?

Ви можете виконати наведені вище кроки, щоб поділитися публікацією в Instagram у своїй історії.

Чому ви не можете поділитися дописом у своїй історії в Instagram? Чому я не можу поділитися публікаціями в своїй історії Instagram?

Ось кілька причин, чому ви не можете поділитися публікацією в історії Instagram:

 • До публікації, яку ви вибрали, не можна поділитися з усіма.
 • Можливо, вас заблокував користувач, публікацією якого ви намагаєтеся поділитися.
 • Під час публікації допису може виникнути якась помилка або це може бути проблема сервера чи збій програми.
 • Можливо, ви використовуєте застарілу версію програми Instagram.
 • Також може бути, що ваш пристрій не оновлено, і, отже, ви не маєте можливості поділитися публікацією в історії.

Чому я більше не можу ділитися публікаціями Instagram у своїй історії?

Причини, чому більше не можна поділитися публікацією в історії Instagram:

 • Це залежить від типу облікового запису. Якщо публікація, якою ви хочете поділитися, надійшла від особи, обліковий запис якої є приватним, вона не побачить опції публікації в історії.
 • Якщо ви намагаєтеся поділитися своєю публікацією в історії, але ця опція недоступна, її потрібно ввімкнути в налаштуваннях конфіденційності.
 • Можливо, ви користуєтеся не останньою версією Instagram, тому ви не можете побачити опцію «поділитися публікацією в історії».
 • Іноді це може бути пов’язано з помилкою мережі або сервера Instagram.

Як поділитися публікацією зі своєю історією, якщо ви не можете поділитися нею безпосередньо?

Щоб дізнатися, як поділитися дописом у вашій історії, якщо ви не можете поділитися ним безпосередньо, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться вкладки «Профіль» > потрібної публікації > піктограми «поділитися».

3. Потім торкніться Додати публікацію до своєї історії та відредагуйте публікацію так, як вам потрібно для історії.

  Як зробити Instagram приватним

4. Торкніться піктограми наступної стрілки > Ваша історія.

Ви можете вибрати будь-яку публікацію в Instagram, щоб завантажити її у свою історію. Ось як поділитися дописом у вашій історії, якщо ви не можете поділитися ним безпосередньо.

Чому я не можу завантажити історію в Instagram 2022?

Ось кілька причин, чому ви не можете завантажувати історії в Instagram у 2022 році:

 • Можливо, під час завантаження публікації ви не вибрали опцію «Додати публікацію до своєї історії».
 • Можливо, на вашому пристрої виникли проблеми з підключенням до мережі.
 • Це може бути помилка або збій у додатку Instagram.
 • Іноді через ремонт на сервері Instagram не працює.
 • Файл, який ви вибрали, має невідповідний формат.

Чи історії кращі за дописи?

Історії та публікації дещо схожі, але певним чином відрізняються один від одного.

 • Історії в Instagram зберігаються лише 24 години з моменту публікації, а публікація залишається назавжди, коли ви її опублікуєте.

 • Як історії, так і дописи можуть містити коментарі, ділитися, вподобати та теги, їх також можна редагувати або видаляти.

Історії та дописи майже однакові, але різні, і ви не можете просто заявити, що один кращий. Ви вирішуєте, що вам більше подобаються історії чи дописи.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як поділитися публікацією в історії Instagram. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.