techukraine.net techukraine.net Як поділитися прогресом подорожі в Google Maps

Як поділитися прогресом подорожі в Google Maps

| | 0 Comments| 7:42 PM
Categories:

Подібно до того, як каструля, за якою стежать, ніколи не закипає, друг, якого ви чекаєте, з’являється вічно. Якщо ви збираєтеся зустрітися з другом десь і їдете туди за кермом, швидше за все, ви отримаєте чимало повідомлень із запитанням, скільки ще залишилося до прибуття. Google Maps має нову функцію, яка дає змогу передати свій приблизний час прибуття другові, щоб не зациклюватися на повідомленнях про своє поточне місцезнаходження. Ви можете поділитися прогресом подорожі на Картах Google з будь-яким другом, і він зможе дізнатися, де ви знаходитесь, не надсилаючи вам повідомлення.

Хід подорожі в Google Maps

У Картах Google уже є функція, яка дозволяє ділитися своїм місцезнаходженням з друзями, однак це не те саме, що ділитися приблизним часом прибуття, яка враховує умови затори, а також спосіб транспорту.

  Отримуйте сповіщення про майбутні концерти та знайдіть фестивалі у вашому районі

Щоб поділитися прогресом своєї подорожі на Картах Google, переконайтеся, що ви використовуєте останню доступну версію, а потім відкрийте програму. Знайдіть пункт призначення, а потім скористайтеся функцією «Напрямки», щоб почати навігацію до нього. Перейшовши в режим навігації, проведіть пальцем вгору, і з’явиться меню. У цьому меню торкніться опції Поділитися ходом подорожі.

Виберіть контакт, з яким ви хочете поділитися ходом подорожі, на Картах Google або скористайтеся потрібним додатком, щоб поділитися своїм місцезнаходженням.

Ця функція не є новою. Насправді, програми для обміну поїздками мають це, щоб люди могли ділитися прогресом поїздки. Він також дає вам приблизний час прибуття, щоб ви могли сказати, коли ви досягнете пункту призначення. Карти Google надають вам ті самі функції, коли ви їдете за кермом, або якщо ви їдете в громадському транспорті, або якщо ви йдете пішки.

  Що таке пропускна здатність? 6 найкращих інструментів для вимірювання пропускної здатності

Використання цієї функції споживає заряд акумулятора, і, звісно, ​​Карти Google потребуватимуть постійного доступу до вашого місцезнаходження, і це є свого роду проблемою на дорозі з цією функцією. Ця функція чудова, якщо ви їдете за кермом і можете підключити свій телефон до джерела живлення в автомобілі, але якщо ви користуєтеся будь-яким іншим транспортним засобом, де точка зарядки недоступна, ця програма, яка потребує акумулятора, розрядить ваш пристрій.

Програми для обміну поїздками нічим не відрізняються, але вони, як правило, споживають акумулятор менше, ніж Карти Google. Якщо у вас старіший телефон, можливо, вам буде краще використовувати інші програми, щоб поділитися своїм місцезнаходженням. Якщо ваші друзі також є власниками iPhone, ви можете поділитися своїм місцезнаходженням через iMessages, і це не буде так сильно розрядити вашу батарею.

  Як переглядати старі версії веб-сайтів