Як поділитися місцезнаходженням на iPhone

| | 0 Comments| 9:19 AM
Categories:

Поділитися своїм місцезнаходженням – це зручна функція. Незалежно від того, чи намагаєтеся ви дозволити комусь відстежувати вас у режимі реального часу, коли ви йдете до місця зустрічі, чи просто ділитеся місцезнаходженням на iPhone, щоб ваші близькі могли відстежувати ваше місцезнаходження, ви можете зробити це дуже легко на вашому iPhone. Ви навіть можете просто поділитися з людьми своїм поточним місцезнаходженням замість поточного місцезнаходження в реальному часі. Отже, ось 11 способів поділитися місцезнаходженням на iPhone.

11 способів поділитися місцезнаходженням на iPhone (2022)

Поділіться місцезнаходженням за допомогою функції «Знайти».

З Find My дуже просто ділитися своїм місцезнаходженням з друзями та членами сім’ї.

 • Відкрийте «Знайти мій» на своєму iPhone. На вкладці «Люди» торкніться значка плюса, а потім натисніть «Поділитися моїм місцезнаходженням».

 • Додайте контакт або зі списку людей, що спливає, або просто знайдіть контакт і додайте його. Потім натисніть «Надіслати». Ви можете ділитися своїм місцезнаходженням протягом однієї години, до кінця дня або безстроково (це означає, що ви будете постійно ділитися своїм місцезнаходженням, доки ви вручну не припините ділитися ним).

Ось і все, тепер ви почали ділитися своїм місцезнаходженням з вибраним контактом за допомогою функції «Знайти».

Примітка:

 • Тепер члени вашої родини можуть бачити ваше місцезнаходження в додатку «Знайти моє». Якщо у них є Apple Watch під керуванням watchOS 6 або новішої версії, вони можуть переглядати ваше місцезнаходження в програмі «Знайти людей».
 • Якщо ввімкнено передачу геоданих, якщо ваш пристрій буде втрачено або вкрадено, ви можете скористатися допомогою члена сім’ї, щоб знайти пристрій за допомогою програми «Знайти мій».
 • За замовчуванням пристрій, на якому ви ввійшли в Family Sharing, ділиться вашим місцезнаходженням. Однак у вас є можливість поділитися своїм місцезнаходженням з іншого пристрою. Щоб зробити це, перейдіть до програми «Налаштування» -> ваше ім’я -> «Сімейний обмін» -> «Поділитися місцезнаходженням» -> «Поділитися моїм місцезнаходженням» -> «Від», а потім виберіть потрібний пристрій.
 • Майте на увазі, що передача геоданих не підтримується в деяких регіонах, як-от Південна Корея, через місцеві закони.

Припиніть ділитися своїм місцезнаходженням з людьми на Find My

Якщо з якоїсь причини ви хочете припинити ділитися своїм місцезнаходженням з людьми в Find My, просто виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте «Знайти» і на вкладці «Люди» виберіть людину, з якою ви хочете припинити ділитися геоданими. Прокрутіть униз і торкніться «Припинити ділитися моїм місцезнаходженням». У спливаючому вікні торкніться «Припинити ділитися місцезнаходженням», щоб підтвердити.
  Як перемістити Google Authenticator на новий телефон (або кілька телефонів)

Ось і все, контакт більше не зможе бачити ваше місцезнаходження. З іншого боку, якщо ви ділитеся своїм місцезнаходженням з кількома людьми і хочете припинити ділитися ним з усіма одночасно, ви також можете зробити це.

 • У розділі «Знайти мене» перейдіть на вкладку «Я». Тут вимкніть перемикач «Поділитися моїм місцезнаходженням» і все.

Поділіться своїм поточним місцезнаходженням за допомогою програми Apple Messages на iPhone

Якщо ви часто використовуєте iMessage, ви можете натомість поділитися місцем розташування в iMessage. Ось як це зробити.

 • Відкрийте програму «Повідомлення» на iPhone та перейдіть до ланцюжка розмов. Потім торкніться імені людини у верхній частині екрана.

 • Тепер натисніть Надіслати моє поточне місцезнаходження, і готово!

Поділіться місцезнаходженням у реальному часі за допомогою програми Apple Messages на iPhone

 • Відкрийте програму «Повідомлення», перейдіть до чату та натисніть ім’я людини вгорі.

 • Тепер торкніться «Поділитися моїм місцезнаходженням», а потім виберіть поділитися своїм місцезнаходженням протягом однієї години, поділитися ним до кінця дня або поділитися ним на невизначений термін.

Це лише верхівка айсберга, оскільки iMessage має ще багато корисних трюків у рукаві. Щоб вивчити більше таких крутих трюків, перегляньте наш огляд найкращих порад щодо iMessage.

Поділіться своїм місцезнаходженням із контактом на iPhone

iOS також дозволяє ділитися своїм місцезнаходженням із контактом на вашому iPhone.

 • Запустіть програму Контакти на своєму iPhone і перейдіть до контакту, з яким хочете поділитися своїм місцезнаходженням.
 • Тепер натисніть Поділитися моїм місцезнаходженням, а потім виберіть, як довго ваше місцезнаходження буде видно. Пізніше, якщо ви захочете припинити ділитися місцезнаходженням, поверніться до контакту та натисніть «Припинити надсилати моє місцезнаходження».

Поділіться своїм місцезнаходженням на iPhone за допомогою Apple Maps

Якщо ви хочете поділитися своїм поточним місцезнаходженням на iOS, Apple Maps може виконати роботу за вас.

 • Запустіть Apple Maps на своєму пристрої iOS. Після цього торкніться значка синьої крапки, що вказує на ваше місцезнаходження, і натисніть Поділитися у спливаючому меню.
 • Тепер виберіть потрібну програму на аркуші спільного доступу, а потім виберіть людину, з якою ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням.

Поділіться своїм поточним місцезнаходженням на iPhone за допомогою Google Maps

Коли справа доходить до обміну місцезнаходженням на платформах, включаючи iOS, Карти Google – це як би місце призначення. Наскільки я можу судити, він пропонує досить інтуїтивно зрозумілий спосіб обміну місцезнаходженням.

 • Відкрийте Карти Google на своєму пристрої -> Шукайте місце або знайдіть його на карті. Потім натисніть і утримуйте, щоб опустити шпильку.
 • Унизу торкніться назви місця та натисніть Поділитися. Потім виберіть додаток, у якому ви хочете поділитися посиланням на карту.
  Що означає «IIRC» і як ви його використовуєте?

Незважаючи на те, що Apple Maps продемонстрували багато покращень, Google Maps все ще має перевагу. Якщо ви хочете дізнатися, що відрізняє дві провідні навігаційні програми, перегляньте наше детальне порівняння.

Поділіться своїм місцезнаходженням у реальному часі на iPhone за допомогою Google Maps

Google Maps також забезпечує чіткий обмін місцезнаходженням у реальному часі.

 • Відкрийте Карти Google на своєму iPhone. Потім торкніться синьої точки, яка позначає ваше місцезнаходження, і виберіть опцію Поділитися моїм місцезнаходженням у спливаючому меню. Або торкніться свого профілю та виберіть Надсилання геоданих.

 • Після цього виберіть, як довго ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням, а потім торкніться імені людини, з якою ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. Потім натисніть Поділитися. Щоб припинити надсилання геоданих, торкніться імені людини, з якою ви зараз ділитеся своїм місцезнаходженням, і торкніться «Зупинити».

Поділіться своїм поточним/реальним місцезнаходженням на iPhone за допомогою WhatsApp

Для приватного обміну місцеположенням WhatsApp є таким же хорошим, як і будь-який додаток.

 • Запустіть WhatsApp на своєму пристрої iOS і перейдіть до чату, де ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. Потім натисніть кнопку «+» ліворуч від текстового поля та виберіть «Розташування» у спливаючому меню.
 • Тепер ви можете поділитися своїм поточним місцезнаходженням або надіслати своє поточне місцезнаходження відповідно до ваших потреб.

Поділіться своїм поточним/реальним місцезнаходженням на iPhone за допомогою Telegram

Telegram також надає швидкий спосіб поділитися поточними місцезнаходженнями або в режимі реального часу.

 • Відкрийте Telegram на своєму iPhone і перейдіть до певного чату. Потім торкніться кнопки меню ліворуч від текстового поля та виберіть Розташування у спливаючому меню.
 • Тепер ви можете надіслати своє поточне місцезнаходження або поділитися своїм поточним місцезнаходженням відповідно до ваших потреб.

Поділіться своїм місцезнаходженням на iPhone за допомогою Signal

Якщо ви користуєтеся Signal, ось як поділитися своїм місцезнаходженням зі своїми контактами на Signal.

 • Запустіть програму Signal на своєму пристрої iOS і перейдіть до певного чату. Потім натисніть кнопку «X» ліворуч від текстового поля та натисніть значок «Розташування» у меню.
 • Тепер знайдіть місцезнаходження за допомогою рядка пошуку вгорі та натисніть кнопку Надіслати.

Поділіться своїм місцезнаходженням на iPhone за допомогою Messenger

Facebook Messenger також дозволяє легко ділитися місцем розташування на iPhone.

 • Запустіть програму Messenger на своєму iPhone і відкрийте ланцюжок чату, у якому ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. Потім натисніть кнопку «X» ліворуч від текстового поля.
 • Тепер натисніть кнопку розташування у спливаючому вікні. Після цього скористайтеся рядком пошуку, щоб знайти місце або адресу та натисніть Почати ділитися місцем розташування в реальному часі. У будь-який момент ви вирішите припинити ділитися місцезнаходженням, повернутися до тієї ж ланцюжка чату та натиснути кнопку «Припинити ділитися місцезнаходженням».
  Як використовувати та налаштувати курсор на вашому iPad

Як передача геоданих працює на iPhone?

Для безперебійного обміну геоданими Apple дозволяє ділитися геоданими з родиною та друзями. Отже, якщо ви налаштували Family Sharing на своєму пристрої iOS, ви можете скористатися перевагами програми Find My (яка об’єднує Find My iPhone і Find My Friends в одну програму в останніх версіях iOS), щоб легко ділитися своїм місцезнаходженням. .

Крім того, ви також можете використовувати iMessage, Apple Maps та найпопулярніший у світі навігаційний додаток «Google Maps», щоб поділитися своїм поточним місцезнаходженням або місцезнаходженням у реальному часі на своєму iPhone. Крім того, сторонні додатки для обміну повідомленнями, такі як WhatsApp, Telegram, Signal і Facebook Messenger, також можуть виконати завдання.

Перш ніж почати, переконайтеся, що ви ввімкнули служби локації на своєму пристрої. Для цього перейдіть у додаток Налаштування -> Конфіденційність -> Служби локації, а потім увімкніть перемикач. Коли ви починаєте надсилати геодані через будь-яку програму, вам буде запропоновано дозволити програмі отримати доступ до вашого місцезнаходження. Потім ви можете дозволити програмі мати доступ до вашого місцезнаходження один раз або отримати доступ до нього під час використання програми.

Легко поділіться своїм місцезнаходженням за допомогою iPhone

Це воно! Отже, це прості та надійні способи поділитися місцезнаходженням з друзями та коханими на iPhone. Маючи у вашому розпорядженні кілька варіантів, ви можете вибрати бажаний метод надсилання геоданих відповідно до ваших потреб. Наприклад, спілкуючись із кимось за допомогою iMessage, ви можете вибрати вбудовану функцію надсилання геоданих. Використовуючи Карти Google під час навігації, ви можете максимально використовувати вбудовану функцію обміну місцезнаходженням у режимі реального часу, щоб інформувати своїх рідних про вашу подорож. До речі, який ваш улюблений спосіб надсилання геоданих на iOS? Обов’язково поділіться своїми відгуками в коментарях.