Як поділитися кількома фотографіями в одній публікації в Instagram

Categories:

Instagram щойно додав нову функцію, і ця не була зірвана зі Snapchat. Коли ви публікуєте в Instagram, ви можете поділитися кількома фотографіями в одній публікації. Ліміт – десять фотографій на один пост. Ця функція доступна користувачам повільно. Навіть якщо ця функція не запроваджена для вас, ви все одно зможете бачити ці кілька публікацій із фотографіями у своїй стрічці. Instagram дозволяє застосовувати фільтри та редагувати фотографії у своїй публікації так само, як це робили завжди. Ось як ви можете поділитися кількома фотографіями в одній публікації в Instagram.

Як це працює

Відкрийте Instagram і торкніться кнопки камери, щоб створити новий пост. Ви побачите опцію «Вибрати кілька» поруч із кнопкою програми «Макет» або з кількома квадратами, що укладаються. Торкніться його, і ви зможете вибрати кілька зображень зі своєї камери. Ліміт – десять зображень.

Після того, як ви виберете фотографії, які хочете включити в свою публікацію, ви можете вибрати фільтр, який потрібно застосувати. Фільтр, який ви вибрали для однієї фотографії, буде застосовано до всіх фотографій у публікації. Якщо ви хочете застосувати інший фільтр до кожної фотографії у вашій публікації, торкніться його на екрані вибору фільтра.

Коли ви застосовуєте фільтри до фотографій окремо, інші параметри редагування, такі як яскравість і контраст, також будуть доступні.

  Чи можу я додати посилання в свою публікацію в Instagram?

Коли ви ділитеся кількома фотографіями в одній публікації в Instagram, вони з’являються у форматі слайд-шоу в стрічці. Щоб виділити кілька фотографій, у верхньому правому куті буде розміщена квадратна кнопка з стопкою та крапки під нею, щоб допомогти користувачам орієнтуватися. Ваші підписники прогортатимуть фотографії, щоб переглянути їх усі.

Ви не можете зробити кілька живих фотографій і включити їх усі в одну публікацію. Вам доведеться спочатку взяти їх окремо, а потім вибрати зі своєї камери в публікації з кількома фотографіями.

Як отримати кілька фотографій

Зачекайте. Це дійсно все, що вам потрібно зробити. Вам не потрібно оновлювати програму Instagram, щоб побачити цю функцію. Він розгортається досить швидко, тому він стане доступним для всіх не більше ніж кілька днів. Якщо ви хочете побачити це в дії, перевірте Обліковий запис Chrishallbeck в Instagram.

  Збереження фотографій Instagram на вашому мобільному пристрої та на робочому столі