Як поділитися з друзями своїм місцезнаходженням у Google Maps

Карти Google – це одна з тих програм, якими ви користуєтеся, коли їдете за кермом. Він може читати вказівки вголос, тому не потрібно відривати руки від коліс. Однак якщо ви десь зустрічаєтеся з друзями, ви можете час від часу зупинятися, щоб сказати їм, де ви знаходитесь, що небезпечно. Краще, якщо ви поділитеся своїм поточним місцезнаходженням на Картах Google з друзями. Вони зможуть побачити, де ви перебуваєте, не надсилаючи вам повідомлення. Що ще важливіше, вам не доведеться надсилати повідомлення.

Місцезнаходження в реальному часі в Google Maps є відносно новою функцією. Про це було оголошено кілька місяців тому і поступово розгортається по всьому світу.

Поділіться прямим розташуванням

Відкрийте програму Google Maps. Торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті, щоб відкрити панель навігації. Торкніться «Поділитися місцезнаходженням» на панелі навігації.

Ви можете ділитися своїм місцезнаходженням з друзями протягом певної кількості годин або ділитися ним необмежено, доки не вимкнете його. Торкніться «Контакти», щоб вибрати контакт, з яким поділитися своїм місцезнаходженням, або торкніться програми для обміну повідомленнями, щоб надіслати посилання для відстеження.

Якщо когось немає у ваших контактах Google, ви все одно можете поділитися своїм поточним місцезнаходженням за посиланням.

  Що таке ГСЧ у відеоіграх і чому люди його критикують?

Перегляд контактів, з якими ви ділитеся своїм місцезнаходженням

Щоб переглянути контакти, з якими ви ділитеся своїм місцезнаходженням на Картах Google, торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті. На панелі навігації перейдіть до Налаштування> Надсилання геоданих. Ви побачите список усіх, з ким ви ділитеся своїм місцезнаходженням. Ви можете припинити надсилати своє місцезнаходження на цьому екрані.

Не вдалося завантажити налаштування надсилання геоданих

Коли ви ділитеся своїм місцезнаходженням у реальному часі на Картах Google, ви можете отримати повідомлення про помилку “Не вдалося завантажити налаштування надсилання геоданих”. Здається, це відома проблема, яку бачать багато користувачів. Існують два можливих пояснення, чому це відбувається.

  Остаточний посібник з очищення ваших Icky AirPods

Це помилка. Ви можете видалити та повторно встановити програму Карти Google, а потім спробувати знову поділитися своїм місцезнаходженням. Можливо, це може вирішити проблему.

Друге пояснення полягає в тому, що ця функція географічно обмежена. Сама функція стала доступною для користувачів у всьому світі, але вона доступна не в усіх країнах. Можливо, це пов’язано з юридичними обмеженнями щодо надання доступу до вашого місцезнаходження, або, можливо, Картам Google потрібно допрацювати деякі речі, перш ніж функція стане доступною в усьому світі.

Якщо вам потрібно поділитися місцезнаходженням у реальному часі, але Карти Google не працюють добре, ви можете натомість поділитися своїм місцезнаходженням у Facebook Messenger.