Як поділитися акумулятором на iPhone

Спільне використання живлення або бездротова зворотна зарядка є новою функцією на багатьох пристроях смартфонів, і вона все ще знаходиться в стадії розробки з надією на більш просунуті розробки. Apple є провідною флагманською компанією з виробництва мобільних пристроїв, і її пристрої, які здаються досить дорогими, ніж його конкуренти, все ще є вигідними. Отже, одне з важливих питань залишається в головах людей: як поділитися акумулятором на iPhone? Чи існує бездротова зворотна зарядка на iPhone? Якщо ви шукаєте поради про те саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як поділитися акумулятором на iPhone, чи можливо це чи ні.

Як поділитися акумулятором на iPhone

Перш ніж перейти до способів навчитися спільно використовувати акумулятор на iPhone, давайте спочатку подивимося, як працює функція розподілу живлення та які пристрої підтримують цю функцію. Продовжуйте читати, щоб дізнатися все це детально!

Як працює функція розподілу живлення телефону?

Коли струм проходить через котушку дроту і наближається до іншої котушки, виникає явище, відоме як електромагнітна індукція. І це також принцип роботи, що лежить в основі розподілу енергії. Завдяки функції Power Sharing мобільні телефони використовуватимуть власні акумулятори для зарядки іншого телефону без використання проводів чи адаптерів. Вам просто потрібно підключити пристрій із низьким зарядом батареї до телефону з більшою кількістю акумулятора, і вони самі замінять батареї. Функцію Power Sharing можна використовувати для зарядки мобільних телефонів, пристроїв Bluetooth та розумних годинників. Прочитайте до кінця, щоб дізнатися, як поділитися акумулятором на iPhone та інших пристроях.

Чи можете ви поділитися акумулятором iPhone? Чи можете ви поділитися акумулятором з iPhone 11?

Ні, ви не можете використовувати акумулятор iPhone на пристроях iPhone, включаючи iPhone 11, оскільки Apple ще не запустила цю функцію.

Чи можна перенести акумулятор з одного iPhone на інший? Чи можете ви надіслати заряд батареї на інший телефон?

Ні, неможливо перенести акумулятор з одного iPhone на інший. Хоча ви можете надсилати акумулятор з одного телефону на інший лише на вибраних моделях смартфонів Samsung за допомогою функції бездротового розподілу живлення. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як спільно використовувати акумулятор на пристроях iPhone та Samsung.

Чи можуть телефони обмінюватися акумулятором бездротовим способом?

Так, телефони можуть використовувати акумулятор бездротового доступу за допомогою функції розподілу енергії, також відомої як бездротова зворотна зарядка. Ця функція доступна лише на мобільних телефонах і пристроях Samsung. За допомогою цієї функції ви можете спільно використовувати акумулятор одного телефону з іншим сумісним смартфоном, Galaxy Watch і Galaxy Buds.

Які телефони можуть спільно використовувати акумулятор?

Поділ живлення або бездротова зворотна зарядка на iPhone поки не є функцією і доступна лише на пристроях із сертифікацією Qi, як-от Huawei P30 Pro, і в кількох моделях Samsung, таких як:

  • Galaxy S20, S20+, S20 Ultra
  • Z Flip
  • Note10, Note10+
  • S10e, S10, S10+
  • Складіть

На даний момент він недоступний на пристроях iOS. Вам доведеться почекати, щоб дізнатися, як поділитися акумулятором на iPhone, доки Apple не представить цю функцію на своїх розумних пристроях.

Як працює загальний доступ до акумулятора на телефонах Samsung Galaxy?

Спільний доступ до акумулятора — це вбудована функція в телефонах Samsung Galaxy, яка підтримує бездротову зарядку Qi, яка може заряджати будь-який підтримуваний пристрій. Щоб поділитися акумулятором, потрібно виконати такі дії:

1. Відкрийте програму Налаштування.

2. Прокрутіть униз і натисніть Догляд за батареєю та пристроєм.

3. Торкніться Батарея.

4. Щоб увімкнути перемикач, торкніться пункту Спільне використання бездротового живлення.

5. Поставте два пристрої один до одного, щоб підключити та зарядити потрібний пристрій.

Примітка. Розмістіть телефон або пристрій, який потрібно заряджати, у центрі іншого пристрою, щоб зарядні котушки обох пристроїв були вирівняні.

Чи є у iPhone бездротовий PowerShare? Чи можете ви вставити акумулятор AirDrop?

Ні, iPhone не має бездротового PowerShare. Також неможливо завантажити акумулятор AirDrop, оскільки AirDrop – це функція, яка дозволяє передавати файли та дані бездротовим способом на пристрої Apple. Тому, якщо ви користуєтеся iPhone, бажано завжди мати з собою павербанк. Отже, на даний момент ви не можете знати, як поділитися акумулятором на iPhone.

Як поділитися акумулятором на iPhone 11, 12 або 13?

Не можна спільно використовувати акумулятор на iPhone 11, 12 або 13. Ця функція може бути представлена ​​Apple у майбутньому для флагманських пристроїв, але наразі ви можете бачити та використовувати функцію PowerShare або бездротову зворотну зарядку лише в кілька смартфонів Samsung і Huawei.

Чи можете ви поділитися акумулятором на iOS 14 і 15?

Ні, ви не можете поділитися акумулятором на iOS 14 або iOS 15. Хоча ходять чутки, що на iPhone є технологія бездротової зворотної зарядки, Apple заблокувала її роботу. За словами джерел, які надають інсайдерську інформацію про Apple, бездротова зворотна зарядка на iPhone заблокована, оскільки не виправдала їхніх очікувань.

Якщо в якийсь момент вони будуть достатньо впевнені, щоб знову випустити цю технологію, ми зможемо побачити цю функцію в майбутніх версіях iOS. І ви можете отримати доступ до цієї функції, виконавши такі кроки, щоб дізнатися, як спільно використовувати акумулятор на iPhone:

1. Відкрийте програму Налаштування з панелі програм на iPhone.

2. Торкніться опції Акумулятор.

3. Функція розподілу живлення буде доступна в цьому меню батареї як перемикач після її запуску. Тільки тоді ви дізнаєтеся, як поділитися акумулятором на iPhone.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як поділитися акумулятором на iPhone. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.