Як подзвонити на втрачений телефон Android у беззвучному режимі – 2023

Android є найпопулярнішою операційною системою для смартфонів, яка є дуже гнучкою та простою у використанні, і користувачі можуть легко налаштувати її відповідно до своїх потреб. Google Play Store надає багату платформу для завантаження програм Android.

Програми для Android доступні в багатьох різних категоріях відповідно до попиту користувачів. Трекер телефону Android є однією з популярних функцій смартфонів Android. Google Play Store пропонує багато програм для відстеження.

Але ці програми надають лише місцезнаходження нашого пристрою Android поблизу, а не точне місцезнаходження. Іноді ми помилково втрачаємо телефон. За допомогою додатків для відстеження Android ми можемо легко відстежувати їх, і коли ми так близько до наших телефонів, нам потрібно дзвонити на телефони Android, втрачені в беззвучному режимі.

Іноді ми також забуваємо свій телефон десь удома і не можемо його знайти. Ми можемо знайти його лише за мелодією дзвінка. Якщо у нас немає іншого телефону, ви можете легко уявити ситуацію. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією і хочете подзвонити на свій телефон, ця публікація справді для вас.

Як подзвонити на втрачений телефон Android у беззвучному режимі

Спосіб 1: – Використання диспетчера пристроїв Android.

Диспетчер пристроїв Android – це вбудована програма відстеження Android, яка використовується для пошуку телефону та відстеження його місцезнаходження. За допомогою цієї програми ми можемо легко подзвонити на загублений телефон, знайти його місцезнаходження та легко стерти дані з телефону.

Нам потрібно ввімкнути Диспетчер пристроїв Android на наших телефонах. Виконайте ці дії, щоб увімкнути Диспетчер пристрою Android на своєму пристрої.

1. Відкрийте налаштування свого пристрою Android.

2. Натисніть опцію конфіденційності та знайдіть адміністрування пристрою.

3. Тепер ви бачите опцію «Адміністратори пристрою».

4. Клацніть цю опцію, торкніться диспетчера пристроїв Android і натисніть опцію активації.

Як подзвонити на телефоні Android, втраченому в беззвучному режимі.

1. Виконуючи описані вище кроки, на нашому телефоні активується диспетчер пристроїв Android.

2. Тепер вам потрібно увійти на свій пристрій Android за допомогою облікового запису Google, щоб використовувати диспетчер пристроїв Android.

3. Після входу в обліковий запис Google вам потрібно відкрити Офіційний веб-сайт диспетчера пристроїв Android.

4. Після відвідування веб-сайту увійдіть у свій обліковий запис Google.

5. Тепер ви побачите інформаційну панель диспетчера пристроїв Android із параметрами дзвінка, блокування та видалення.

Веб-інтерфейс диспетчера пристроїв Android

6. Диспетчер пристроїв Android автоматично визначить місцезнаходження вашого пристрою та вкаже його місцезнаходження на Картах Google після натискання опції визначення місцезнаходження.

7. Тепер натисніть опцію дзвінка, щоб зателефонувати на пристрій Android.

Спосіб 2:- Файл телефону Android за допомогою CM Security.

CM Security також є популярною програмою для відстеження Android із рейтингом 4,7 у Google Play Store. Це комбінований пакет із антивірусом, Android-трекером, блокувальником додатків тощо. Це легкий додаток із простим у використанні інтерфейсом.

Кроки для виклику телефону Android за допомогою CM Security.

1. Перш за все, завантажте та встановіть програму CM security на свій телефон із Кнопка завантаження.

2. Торкніться меню в правій частині екрана.

3. Торкніться опції пошуку телефону; ми можемо легко активувати цю функцію за допомогою електронної пошти або облікового запису Facebook.

4. Після активації функції пошуку телефону ми можемо легко знайти, подзвонити та заблокувати свій телефон на його Веб-інтерфейс.

5. Увійдіть за допомогою електронної пошти або облікового запису Google, пов’язаного з вашим обліковим записом безпеки CM.

6. Після входу він автоматично знайде ваш телефон.

7. Ми легко дзвонимо на телефон, натиснувши опцію крику.

Підсумовуючи, наведені вище два способи зателефонувати телефону Android, загубленому в беззвучному режимі, допоможуть вам знайти його, коли він загубиться. Поділіться ним, якщо вважаєте це корисним.