Як подати запит на відшкодування за цифрову гру на Xbox Series X|S

| | 0 Comments| 9:05 PM
Categories:

На Xbox Series X|S є багато неймовірних ігор, але на кожен удар обов’язково припадуть промахи. Отже, що станеться, якщо ви випадково замовите не той пакет гри або просто не задоволені своєю покупкою? Якщо це станеться з фізичним продуктом, ви зазвичай повертаєте його в магазин і отримуєте свої гроші назад, якщо ви маєте право.

На щастя, ви також можете зробити це за допомогою цифрових покупок на Xbox Series X|S. Якщо ви хочете надіслати запит на відшкодування, але не знаєте, куди або як це зробити, ми розповімо вам, як описано нижче.

Чи маю я право на відшкодування за Xbox Series X|S?

Якщо ви фанат ігор, ви добре знаєте, наскільки це дорого, і, швидше за все, завжди шукаєте способи заощадити гроші з Xbox Series X|S. І повернення коштів за покупки, якими ви не задоволені, безперечно, є одним із них.

Хоча на Xbox Series X|S можна повернути цифрову гру чи продукт, існують деякі обмеження. Нижче наведено два основні фактори, які можуть вплинути на успіх вашого запиту на відшкодування:

  Shure випускає AONIC 50 другого покоління з потужним оновленням батареї

1. Ви повинні подати запит на відшкодування протягом 14 днів із дати покупки.

2. Ви не могли грати у відповідну гру протягом тривалого часу.

Визначення того, що таке «значна кількість часу», не пояснюється веб-сайт Microsoft, але це, ймовірно, залежить від гри. Наприклад, якщо ви повертаєте п’ятигодинну гру і граєте в неї дві години, це майже 50% гри, яку ви відчули. Але якщо гра, про яку йде мова, триває 50 годин, і ви грали в неї дві години, ви відчули лише незначну частину цього.

Як подати запит на відшкодування за цифрову гру на Xbox Series X|S

Подати запит на відшкодування за цифрову гру на Xbox Series X|S, на щастя, дуже просто та дуже схоже на повернення коштів за покупки на PS4 або PS5. Однак ви не можете зробити це, не виходячи зі своєї консолі. Вам доведеться прямувати до веб-сайт Microsoft щоб почати

 • Направлятися до support.xbox.com або просто натисніть посилання, щоб перейти прямо туди.
 • Потім вам потрібно буде ввійти в обліковий запис Microsoft, який ви використовували для придбання відповідної гри. Ви можете увійти, натиснувши Увійти внизу сторінки або у верхньому правому куті.
 • Увійшовши, прокрутіть униз до розділу «Запитати доступність». Якщо там є дійсна гра, клацніть поле біля назви та натисніть «Подати запит на відшкодування», щоб відкрити форму запиту.
 • Почніть заповнювати форму, починаючи з Причини запиту. Доступні варіанти:
  • Випадкова покупка.
  • Платіжна помилка.
  • Придбаний контент не працює.
  • Я не зробив покупку.
  • Скасувати попереднє замовлення.
    Як скасувати Xbox Game Pass на ПК

  5. Далі – поле Додаткові відомості. Заповнювати це поле необов’язково, але це добре місце, щоб розміщувати будь-які примітки, наприклад, якщо у придбаній вами грі є якісь помилки.

  6. Введіть адресу електронної пошти облікового запису Microsoft, який використовувався для здійснення покупки.

  7. Натисніть Далі.

  8. Перегляньте свою форму, щоб переконатися, що всі деталі точні. Коли ви будете задоволені, натисніть Надіслати.

  Потім ваш запит на відшкодування буде надіслано на розгляд, і ви повинні очікувати відповідь протягом 72 годин.

  Що станеться, якщо гри, за яку я хочу повернути гроші, немає в списку?

  Існує кілька причин, чому гра, за яку ви хочете повернути гроші, не вказана на сторінці повернення. Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, які товари будуть або не будуть там доступні, натисніть Чому я не бачу своєї покупки в списку? Варто зазначити, що підписки та попередні замовлення не відображаються в цьому розділі, тому це може бути фактором, що сприяє.

  У більшості випадків, якщо гра, про яку йде мова, не відображається на сторінці повернення, це означає, що з тих чи інших причин вона не повертається. У такому випадку варто повернутися й переглянути деталі вашої покупки та переконатися, що ви маєте право на відшкодування.

    Скільки людей мають Netflix?

  Що станеться, коли мій запит на відшкодування буде прийнято?

  Якщо ваш запит на відшкодування виконано успішно, ви можете очікувати електронного листа від Microsoft із підтвердженням цього, і ви зможете побачити, як ваше відшкодування обробляється у вашому обліковому записі Microsoft. У вас також буде скасовано доступ до гри, тому в неї більше не можна буде грати.

  Щоб перевірити свій обліковий запис Microsoft і перевірити, чи обробляється ваше відшкодування, поверніться на веб-сайт Microsoft і натисніть значок користувача у верхньому правому куті. Виберіть Мій обліковий запис Microsoft і перейдіть до своєї історії замовлень. Якщо відшкодування пройшло успішно, біля назви гри ви побачите Відшкодовано.

  Обов’язково надішліть запит на відшкодування, поки не пізно

  Відеоігри можуть бути надзвичайно дорогими, і ніхто не любить бути розчарованим продуктом, особливо коли він дорогий. Головне, про що потрібно пам’ятати, коли справа доходить до запиту на відшкодування цифрових ігор або покупок на Xbox Series X|S, — це швидко розбиратися. 14 днів — це пристойне вікно, але час може легко піти від нас.

  Також чудовою ідеєю буде припинити гру, як тільки ви зрозумієте, що придбали не той продукт або що ви ним не задоволені. Визначення того, що вважається значною кількістю ігрового процесу, не вказано, тому краще перестрахуватися, ніж шкодувати.