Як подати запит на відшкодування за покупки Digital Xbox Series X|S

| | 0 Comments| 8:35 PM
Categories:

Не кожна гра відповідатиме вашим очікуванням або навіть працюватиме так, як ви можете очікувати після запуску, і оскільки фізичні копії ігор стають менш поширеними, повернення непотрібної гри може бути не таким простим, як повернення диска.

Однак для цифрових покупок Xbox ви можете використовувати політику та системи відшкодування, щоб полегшити повернення вашої цифрової гри. Але як ви можете скористатися перевагами політики цифрового відшкодування Xbox і що таке відповідне цифрове відшкодування за ваші ігри Xbox? Давай дізнаємось.

Вимоги щодо відшкодування для цифрових покупок Xbox

Перш ніж спробувати повернути гроші за цифрову покупку Xbox, яку ви зробили через свій обліковий запис Xbox або Xbox Series X|S, ви маєте виконати кілька вимог, щоб гарантувати успішне повернення коштів за покупку. Xbox визначає вимоги для успішного цифрового відшкодування таким чином:

  • Запити на повернення коштів за цифрові ігри мають бути зроблені протягом 14 днів із дати покупки.
  • Запити на відшкодування будуть успішними, лише якщо вони подані для ігор, у яких ви не накопичили значної кількості ігрового часу.
  • Покупки одноразового вмісту, як-от мікротранзакції та внутрішньоігрова валюта, можна повернути, лише якщо ви не викупили або не використали вміст.
  9 найкращих керованих платформ хостингу MySQL для вашої програми

Ці три ключові пункти представляють найважливіші вимоги для відшкодування покупки цифрової Xbox, але повний перелік вимог і пунктів можна знайти за Xbox.

А з наявністю лише цифрових консолей вимоги щодо відшкодування цифрових платежів стають важливим елементом речей, які слід враховувати, купуючи лише цифрову консоль. Зрештою, якщо ви купуєте Xbox Series S, процес відшкодування Xbox за цифрові покупки є вашим основним способом повернення ігор.

Як перевірити, чи можете ви відшкодувати покупку Xbox

Тепер ви знаєте загальні вимоги, яким має відповідати покупка, щоб отримати відшкодування, і можете почати перевіряти ваші нещодавні цифрові покупки Xbox, щоб дізнатися, чи доступні вони для відшкодування.

На щастя, Xbox оптимізував цей процес, щоб гарантувати відсутність зайвих запитів на відшкодування. Щоб перевірити свій обліковий запис Xbox на цифрові покупки, які підлягають відшкодуванню, виконайте такі дії:

  • Сторінка «Підписка та виставлення рахунків» буде надано вашому обліковому запису Xbox, і будь-які покупки, які підлягають відшкодуванню, відображатимуться на екрані в розділі «Запитати доступність».
  Як змінити своє місцезнаходження в Firefox

Важливо зауважити, що поле «Запитати доступність» залишатиметься порожнім, якщо жодна з ваших останніх цифрових покупок не підлягає відшкодуванню. І навіть якщо деякі покупки з’являться, вони все одно повинні відповідати вищезазначеним вимогам Xbox, щоб пройти як успішне відшкодування.

Як повернути гроші за покупки цифрової Xbox

Визначивши вимоги щодо відшкодування за покупку цифрової Xbox, і отримавши доступ до розділу «Запитати доступність» у розділі «Підписка та виставлення рахунків», ви готові подати запит на відшкодування.

Для цього переконайтеся, що ви ввійшли на сторінку підписки та виставлення рахунків через офіційний сайт Xbox і виконайте такі дії:

  • Серед доступних покупок, перелічених у розділі «Запитати наявність», виділіть покупку, за яку потрібно повернути гроші.
  • Виберіть Запит на відшкодування.

  • Звідси вам потрібно буде визначити причини для запиту на відшкодування через Причина запиту та Що сталося? поля, що відображаються на екрані.
  • Визначивши міркування, переконайтеся, що відображена адреса електронної пошти відповідає адресі вашого облікового запису, і виберіть Далі.
  • Підтвердьте деталі на екрані та завершіть запит на відшкодування, вибравши Надіслати.
  Як скинути Samsung Galaxy S8 без облікового запису Google

Ваш запит на відшкодування буде розглянуто протягом 72 годин. Тим часом ви можете перевірити статус свого відшкодування на вкладці «Статус відшкодування» на сторінці «Підписки та оплата».

Але разом із цим ви успішно подали запит на повернення коштів за покупку цифрової Xbox. І оскільки ми вступаємо в переважно цифрову еру консольних ігор, коли справа доходить до економії грошей на Xbox Series X|S, керування цифровими покупками — це те, до чого кожен повинен звикнути.

Уникайте небажаних покупок та ігор за допомогою Digital Refunds для Xbox

Навіть якщо ви зіткнулися з небажаною або гірко розчаровуючою покупкою онлайн-ігор, якщо ви зробили покупку через свій обліковий запис Xbox, ви можете допомогти гарантовано повернути свої гроші. І якщо ви відповідаєте вимогам, визначеним Xbox, процес простий і ваші гроші повернуться протягом 72 годин або менше.

У індустрії, яка, здається, випускає все більше і більше незавершених ігор або ігор, які залежать від інших покупок, легкий спосіб повернути цифрову гру є важливим для будь-якої ігрової платформи, особливо для тих, що мають повністю цифрові консолі.