Як подарувати музику, фільми та багато іншого з iTunes Store

| | 0 Comments| 12:10 PM
Categories:

Ви, безсумнівно, раніше купували музику, фільми, телевізійні шоу та аудіокниги в iTunes, але, ймовірно, це було для вас. Якщо ви хочете щось купити в iTunes Store і подарувати комусь іншому, ось як це зробити.

Процес дарування цифрового контенту в iTunes напрочуд складний, головним чином тому, що не зрозуміло, як туди потрапити.

Перше, що вам потрібно зробити, це відкрити програму iTunes Store.

Звідти або перегляньте та знайдіть фрагмент цифрового вмісту, який ви шукаєте, або натисніть вкладку «Пошук» у нижній частині екрана.

У верхній частині екрана введіть назву фільму, пісні, альбому чи того, що ви шукаєте. У моєму випадку я шукаю конкретну аудіокнигу Дейла Ернхардта-молодшого, щоб подарувати моїй мамі.

  Як увімкнути Adobe Flash у Google Chrome 76+

Після вибору цифрового вмісту натисніть кнопку «Поділитися» у верхньому правому куті екрана.

Торкніться «Подарунок» на аркуші спільного доступу.

Далі введіть адресу електронної пошти вашого одержувача в полі «Кому». Якщо вони вже є у ваших контактах, ви також можете вибрати їх таким чином. У полі «Від» введіть своє ім’я. Під цим ви можете ввести повідомлення, якщо хочете.

Прокрутіть униз і під налаштуванням «Надіслати подарунок» ви можете вибрати, коли ви хочете, щоб подарунок був надісланий вашому одержувачу — чудово, якщо ви хочете, щоб він отримав його вранці на Різдво, на день народження чи що завгодно. Коли ви закінчите, натисніть «Далі» у верхньому правому куті.

  Як використовувати кілька підписів електронної пошти в Gmail

На наступному екрані виберіть тему та натисніть «Далі», щоб продовжити.

Переконайтеся, що вся інформація правильна, а потім натисніть «Купити».

Підтвердьте ще раз, а потім натисніть «Купити зараз». Можливо, вам знадобиться підтвердити свій Apple ID, щоб завершити покупку.

Після завершення покупки ви перейдете до екрану підтвердження. Щоб завершити, натисніть «Готово» у верхньому правому куті. Одержувач отримає електронний лист із повідомленням про те, що ви подарували йому щось із iTunes, з інструкціями, як це використати.