Як повідомити про проблему або надіслати відгук про ОС Chrome

| | 0 Comments| 6:14 PM
Categories:

Потрібно повідомити про проблему, з якою ви зіткнулися під час користування Chromebook, або, можливо, ви хочете залишити відгук, щоб допомогти покращити ОС Chrome? Повідомити про проблему або надіслати відгук — це простий процес, і ось як це зробити.

Є два способи повідомити про проблему на Chromebook: звернутися за допомогою на форумі Google Central і повідомити про проблему безпосередньо в Google. Звернення за допомогою на форумі корисно, коли ви шукаєте вказівки щодо проблеми від реальної людини. З іншого боку, надсилання проблеми безпосередньо в Google – це тоді, коли проблема не є серйозною, і ви не шукаєте прямої відповіді з потенційним виправленням, яке може допомогти вам негайно.

Як повідомити про проблему

Щоразу, коли ви хочете повідомити про проблему зі своїм Chromebook, виконайте кілька кроків, перш ніж щось надсилати. Така належна обачність запобігає перенасиченню подібних проблем, що унеможливлює членів команди, щоб просіяти законні запитання.

  Як видалити обліковий запис Telegram

Перейдіть до Центральний форум Chromebook—активна спільнота з можливістю пошуку для користувачів, щоб обговорити помилки та запити на функції — і перевірити, чи хтось стикався з такою ж проблемою, як ви. Ви можете використовувати рядок пошуку вгорі, щоб звузити результати щодо публікацій інших користувачів.

Часто хтось уже стикався з проблемою, з якою ви стикаєтесь, і є велика ймовірність, що, пошукаючи на форумі, ви знайдете відповідь.

Якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно, тоді настав час опублікувати на форумі питання щодо проблеми, яка у вас виникла. Тут живуть експерти з продуктів та інші досвідчені Chromebook, які з радістю допоможуть вам усунути будь-які недоліки, які ви можете зіткнутися.

  Як порахувати дні між двома датами в Google Таблицях

Прокрутіть донизу сторінки Chromebook Central і натисніть «Запитати зараз», щоб створити власну тему.

Натисніть

Далі введіть запитання у відповідне поле та натисніть «Продовжити».

Якщо ви уникли попереднього кроку, на якому ви повинні були шукати на форумах подібні проблеми, форма запропонує вам деякі пов’язані запитання, які вже були задані. Натисніть на одне з посилань, щоб переспрямувати на цю сторінку.

Якщо це не стосується вас і вашої проблеми, виберіть категорію для свого запитання та канал ОС Chrome, який ви зараз використовуєте, а потім натисніть «Продовжити».

Вводити категорію та канал ОС не обов’язково, але це допоможе спільноті відповісти на ваше запитання набагато швидше.

  Чи можете ви купити скіни подій у Apex Legends?

Нарешті, у відповідному полі введіть усі деталі та інформацію щодо вашої проблеми та додайте будь-які зображення, використовуючи значок скріпки, які також можуть допомогти. Переконайтеся, що ви поставили галочку «Підписатися на оновлення», щоб отримувати сповіщення, коли люди відповідають, заповніть reCAPTCHA, а потім натисніть «Опублікувати».

Опишіть свою проблему докладніше, додайте будь-які фотографії, натисніть

Надання якомога більше інформації у полі вище допоможе тому, хто вам відповість, точно знати, що ви запитуєте. Якщо уникати цього, хтось попросить вас надати додаткову інформацію, ще більше затягує процес або, зрештою, не