Як повідомити про ботів в Instagram

Categories:

Є стара приказка, що не все золото, що блищить. Подібним чином не кожен підписник в Instagram є справжнім і приносить цінність вашому обліковому запису IG. Будь-хто з загальнодоступним обліковим записом Instagram може переглядати ваші публікації та історії, ставити їм лайки та коментувати їх. Якщо є хтось, кого ви не знаєте, або обліковий запис виглядає зовсім несправжнім, це називається ботом. Є кілька причин, чому у вашому обліковому записі є ці боти. Іноді ви використовуєте програму третьої сторони, щоб отримати лайки, перегляди та підписників. Це може бути зроблено (не)свідомо, або іноді ваші конкуренти можуть заплатити ботам, щоб вони слідкували за вами та знищили ваш обліковий запис. Якщо ви хтось, хто шукає більше інформації, пов’язаної з ботом для звітів Instagram, ви знаходитесь у потрібному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання щодо того, як заборонити ботам переглядати вашу історію. Також ви дізнаєтеся, як позбутися ботів в Instagram і повідомити про фальшивих підписників в Instagram.

Як повідомити про ботів в Instagram

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися про кроки, які демонструють, як зупинити ботів від перегляду вашої історії, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Що таке звітний бот Instagram?

Боти Instagram автоматизують вашу взаємодію в Instagram. Вони призначені для виконання ваших щоденних завдань Instagram, таких як лайк, коментарі, підписки, скасування підписок і навіть надсилання прямих повідомлень (DM) від вашого імені, не поворухнувши пальцем. Іншими словами, використовуйте бота Instagram як відданого слугу у вашому розпорядженні. Це може здатися легкою угодою. Інстаграм-боти завдають більше шкоди, ніж користі. Звітний бот Instagram націлений на ті профілі IG, які часто використовують певні ключові слова та хештеги. Багато з цих ботів неактивні або майже не взаємодіяли з вами чи вашим вмістом.

  Як виправити мою історію Instagram, яка застрягла під час публікації/відправлення (повний посібник)

Чому Instagram переповнений ботами?

Багато людей або компаній мають проблеми, через які вони не можуть щодня коментувати публікації та стежити за людьми. Організація вашого облікового запису Instagram є одним із завдань у вашому списку щоденних справ. Ви повинні робити інші речі в повсякденному житті, як-от відвідувати зустрічі, заходи та створювати контент кожен день. Ось боти, які полегшують керування вашим Instagram. Вони мають деякі переваги. Отже, давайте обговоримо деякі.

  • Швидко та ефективно
  • Збільште кількість підписників
  • Взаємодіяйте з підписниками
  • Дайте миттєвий результат

Як ви можете зупинити ботів від перегляду вашої історії?

Якщо ви використовуєте обліковий запис IG для маркетингових цілей, ви повинні уникати ботів. Хоча звітні боти Instagram збільшують кількість ваших підписників, вони також принесуть більше проблем, ніж того варто. Вони просто створюють перешкоду між вами та вашим цільовим підписником. Отже, якщо ви не хочете втрачати своє зображення на ринку, вам слід виконати ці дії, щоб приховати свої історії від цих ботів і заборонити роботам переглядати вашу історію. Ось що ви можете зробити:

Примітка: Для обох Android і iOS Користувачі Instagram.

1. По-перше, перегляньте свої оглядачі історій і визначте обліковий запис бота в додатку Instagram.

2. Торкніться піктограми з трьома крапками біля імені користувача.

3. Торкніться Приховати свою історію.

4. Натисніть Сховати.

Отже, приховати історію свого облікового запису IG від ботів досить легко.

Чому боти продовжують стежити за мною?

Instagram встановив деякі суворі правила та алгоритми, щоб зупинити цих ботів. Однак потрібно кілька днів, щоб Instagram ідентифікував їх і вимкнув. Але тут виникає головне питання: як бот знайшов ваш аккаунт? Це може статися тому, що ви:

  • Стежте за дуже цікавим обліковим записом
  • Вподобав підозрілий пост
  • Прокоментовані публікації мають спеціальні хештеги

Ще одна причина, чому у вашому обліковому записі Instagram з’являється багато випадкових підписників, полягає в тому, що інша особа повторно ділиться вашим дописом або вмістом, не згадуючи вас у дописі, але водяний знак на фотографії містить ваше ім’я користувача. Таким чином облікові записи, які розсилають спам, отримують ваше ім’я користувача та підписуються на вас, щоб отримати більше залучення до свого облікового запису.

  16 найкращих приватних додатків для перегляду Instagram без людської перевірки

Чи можуть боти скасувати підписку в Instagram?

Вам цікаво, як швидко скасувати підписку в Instagram? Що ж, погана новина полягає в тому, що немає швидкого способу скасувати підписку на всіх користувачів Instagram; отже, обмеження приблизно в 200 відписок на годину робить процес виснажливим. Можливо, ви захочете скористатися інструментом автоматичного скасування підписки в Instagram, щоб швидко це зробити.

Але найшвидше рішення не завжди є найкращим. Якщо ви збираєтеся використовувати інструмент автоматичного скасування підписки в Instagram, пам’ятайте, що ваш обліковий запис можуть забанити за його використання через високу ймовірність перевищити обмеження Instagram. Якщо ви хочете заощадити час, забезпечивши безпеку свого облікового запису, подумайте про використання надійної служби, щоб вручну скасувати підписку на користувачів.

Як повідомити про ботів в Instagram?

Якщо ви хочете вжити важливих заходів, які покарають обліковий запис бота IG, що зупинить його від шахрайства з іншими користувачами, такими як ви, тоді ви можете вжити рішучих заходів, повідомивши про обліковий запис в Instagram.

1. Запустіть програму Instagram.

2. Спочатку визначте обліковий запис бота та перейдіть на сторінку його профілю.

3. Торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті.

4. Натисніть Повідомити…

5. Натисніть Повідомити про обліковий запис.

6. Виберіть потрібну причину для повідомлення про цей рахунок.

Instagram повідомить вас, коли отримає ваш звіт.

Як повідомити про фальшивих підписників в Instagram?

Цей крок допоможе не лише вам, але й іншим користувачам. Коли ви поскаржитеся на обліковий запис, представники Instagram перевірять ваш звіт і обліковий запис можуть забанити. Виконайте наведені вище дії, щоб повідомити про фальшивих підписників в Instagram.

Як можна позбутися ботів в Instagram?

Зазвичай облікові записи ботів для звітів Instagram порушують кілька правил Instagram, і команда Instagram призупиняє їх роботу та видаляє, коли їх виявляє. Це може значно зменшити вашу видимість і охоплення облікового запису. Проблеми, які бот приносить вашому обліковому запису Instagram, ніколи не варті раптового збільшення кількості ваших підписників.

Отже, якщо ви помітили ботів у своєму обліковому записі, наступне допоможе вам позбутися ботів в Instagram і вигнати їх.

  • Видаліть їх із наступного списку

  • Заблокуйте обліковий запис бота

  • Повідомити про рахунок

Виконайте кроки, згадані в заголовку вище, щоб дізнатися, як повідомляти про ботів в Instagram.

Як зупинити спам-ботів в Instagram?

Є деякі налаштування конфіденційності, які можна використовувати, щоб зупинити або обмежити кількість облікових записів спам-ботів в Instagram.

Варіант I: установіть обліковий запис як приватний

1. Відкрийте програму Instagram і перейдіть до свого профілю.

2. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

3. Натисніть Налаштування.

4. Натисніть Конфіденційність.

5. Увімкніть перемикач приватного облікового запису.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як за допомогою програми Instagram легко повідомляти про облікові записи ботів.

Варіант II: вимкніть пропозиції щодо схожих облікових записів

1. Увійдіть до свого Обліковий запис Instagram у вашому браузері.

2. Натисніть піктограму профілю > Профіль.

3. Натисніть Редагувати профіль.

4. Прокрутіть вниз і зняти позначку установіть прапорець поруч із пропозиціями схожих облікових записів.

5. Натисніть «Надіслати», щоб завершити оновлення.

Скільки звітів потрібно для видалення облікового запису Instagram?

Ви думаєте про те, скільки звітів потрібно, щоб обліковий запис забанили в Instagram? Може бути неприємно повідомляти про обліковий запис Instagram і бачити, що він все ще активний. Немає певної кількості звітів, які визначають видалення облікового запису. Облікові записи вимкнено через численні попередження про порушення. Вам потрібно знати, як звіти та порушення можуть вплинути на статус вашого облікового запису Instagram. Просто дотримуйтеся вказівок.

Чи можете ви масово звітувати в Instagram?

Так, ви можете масово повідомити про обліковий запис, використовуючи кілька облікових записів Instagram.

Як ви можете змусити закрити обліковий запис Instagram?

Назавжди закрити обліковий запис Instagram можна лише за допомогою браузера на комп’ютері. Перш ніж ваш профіль зникне назавжди, Instagram робить ваш обліковий запис тимчасово невидимим на 30 днів. Оскільки в майбутньому, якщо ви передумаєте, ви зможете увійти знову. Ось як закрити обліковий запис Instagram:

Примітка. Ви не можете деактивувати свій обліковий запис зі свого мобільного телефону.

1. Відвідайте Веб-сайт Instagram і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Клацніть піктограму свого профілю та виберіть опцію «Налаштування» зі спадного меню.

3. У розділі «Редагувати профіль» прокрутіть вниз і натисніть опцію «Тимчасово вимкнути мій обліковий запис».

4. Виберіть потрібну причину деактивації облікового запису та повторно введіть пароль.

5. Далі натисніть опцію «Тимчасово вимкнути обліковий запис».

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як повідомити про бота в Instagram і повідомити про фальшивих підписників в Instagram з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.