Як пов’язати облікові записи Riot і Xbox Game Pass

Categories:

Дві важковаговики ігрової індустрії, Xbox і Riot Games, оголосили про співпрацю ще в червні 2022 року. Результатом цього нового партнерства стало додавання ігор Riot до Xbox Game Pass 12 грудня. Так, тепер ви можете отримати доступ до таких ігор, як Valorant, League of Legends, Teamfight Tactics тощо з програми Xbox на ПК з Windows. Однак найкращою частиною співпраці Xbox і Riot будуть божевільні нагороди, які ви можете розблокувати в Valorant і League of Legends. Отже, якщо ви шукаєте покрокову інструкцію про те, як пов’язати свій обліковий запис Riot з обліковим записом Xbox, щоб отримати доступ до нагород Game Pass, ви потрапили в потрібне місце. Не зволікаючи, давайте зануримося!

Процес підключення вашого облікового запису Riot до Xbox — це простий процес у 3 кроки. Вам просто потрібно ввійти у відповідні облікові записи у веб-браузері та підтвердити процес сполучення. Ось як це працює:

1. Спочатку вам потрібно перейти до «Вхід через соціальні мережі Xbox” веб-сторінка, на яку посилається тут. Вам потрібно увійти у свій обліковий запис Microsoft на згаданій сторінці.

2. Потім виберіть обліковий запис Microsoft (Xbox), у який ви щойно ввійшли.

Примітка. Цей крок здається зайвим і може відображатися не для всіх користувачів. Він обов’язково з’явиться для користувачів, які вже ввійшли у свій обліковий запис Xbox у веб-браузері.

  Як перезапустити свій острів у «Animal Crossing: New Horizons»

3. Тепер вам потрібно надати дозвіл Riot Games на доступ до інформації вашого облікового запису Xbox, щоб зв’язати два облікові записи. Натисніть кнопку «Так», щоб підтвердити підключення.

4. Далі вас попросять увійти у свій обліковий запис Riot Games. Введіть свої облікові дані для входу та перейдіть до наступного кроку.

5. І все! Ви успішно пов’язали свої облікові записи Xbox і Riot. На екрані з’явиться повідомлення про підтвердження. Натисніть кнопку «ОК», щоб перейти на сторінку налаштувань облікового запису Riot.

5. На сторінці налаштувань облікового запису Riot ви можете підтвердити, що два облікові записи пов’язані в розділі «Підключені облікові записи».

Розблокуйте Valorant Agents, LOL Champions з Xbox Game Pass

Тепер ви можете подумати, що успішно пов’язали свої облікові записи Riot і Xbox, тож ви вже повинні побачити його ефекти в грі. Ну, це не так. Принаймні це було не для мене. Я відкрив Valorant після зв’язування своїх облікових записів, але не розблокував усіх агентів. Я кілька разів перезапускав гру. Однак мені довелося проскочити кілька додаткових проблем, щоб побачити переваги моєї підписки на Xbox Game Pass у Valorant. Тож виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Xbox, і ви побачите спливаюче вікно Valorant (або будь-яку іншу встановлену вами гру Riot) на лівій бічній панелі. Гра показала, що очікує оновлення. Натисніть значок «Оновити».

Примітка. Натискання піктограми оновлення для мене нічого особливого не дало. Натомість мій додаток Xbox кілька разів аварійно завершував роботу. Потім я знову відкрив програму Xbox.

2. Коли я знову відкрив програму, можливість оновити гру зникла, і я міг відкрити Valorant із програми Xbox. Тож я натиснув кнопку «Відтворити».

  Як видалити зображення профілю Zoom

3. Valorant відкрився, як завжди, але цього разу мене зустріло розблокованим сповіщенням «Переваги Xbox Game Pass» у грі. Тепер я можу підтвердити, що зв’язування облікових записів Riot і Xbox спрацювало.

Примітка. На офіційній сторінці підтримки Riot повідомляє, що в деяких випадках процес розблокування може тривати до 24 годин. Ви побачите сповіщення в грі, коли програма винагород та її переваги стануть доступними для вас.

4. Як показано на знімках екрана, агенти Valorant, такі як Astra, Reyna, Yoru та інші, тепер «розблоковані за допомогою програми Rewards» для мене. Усі вони мають індикатор програми винагород. Крім того, як і обіцяв, я отримав безкоштовну нагороду приятеля зі зброєю Pocket Sage. Ви можете ознайомитися зі списком усіх переваг і винагород партнерства з обліковим записом Riot-Xbox.

Примітка: Згідно з а твіт від Джо Гіксона з Riot, пам’ятайте, що нагороди, розблоковані за допомогою Xbox Game Pass, будуть анульовані, якщо ви припините своє членство. Але це не означає, що ви втратите весь свій прогрес. «Усе, зароблене під час гри, залишиться розблокованим пізніше, якщо ви дозволите закінчити свою підписку», — сказав Хіксон.

Не кожен може витратити однакову кількість часу, щоб відшліфувати гру та розблокувати всіх персонажів. Таким чином, партнерство Riot Games і Xbox — це чудовий спосіб не напружуватися й отримати доступ до всіх персонажів одночасно. І не тільки існуючі персонажі, але Riot пообіцяв, що всі передплатники Xbox Game Pass також зможуть грати з новими агентами у Valorant і новими чемпіонами в League of Legends у день релізу. Це чудова пільга, яку можна отримати, якщо витрачати гроші на ігровий сервіс Microsoft. Ви можете прочитати повний список переваг на веб-сайті Xbox посилання тут.

  11 найкращих хмарних панелей керування для керування серверами та веб-сайтами

Більше того, починаючи з 12 грудня 2022 року й до 1 січня 2023 року ви можете заробити додаткові обмежені за часом винагороди, зв’язавши профіль Xbox з обліковим записом Riot, указаним нижче:

  • VALORANT (ПК): приятель Pocket Sage
  • League of Legends (ПК): скриня та ключ майстерної роботи
  • Тактика командного бою (ПК і мобільний): Little Legend Rare Egg
  • LoL Wild Rift (мобільний): випадкова скриня з емоціями
  • Legends of Runeterra (ПК і мобільний): Призматична скриня

Отримайте переваги, прив’язавши обліковий запис Valorant, LoL до Xbox

Отже, так, саме так ви можете пов’язати свої облікові записи Valorant або LoL Riot з обліковим записом Xbox, щоб отримати дивовижні переваги. Крім того, ви отримуєте додаткові винагороди, коли успішно підключаєте два облікові записи, що є вишенькою для звичайних гравців. Тепер я часто граю у Valorant і не можу розблокувати всіх агентів, але завдяки Xbox Game Pass це стало можливим. Ну, це дивно. Ви в тому ж човні, що й я, раді спробувати нових агентів Valorant або чемпіонів League of Legends? Повідомте нам у розділі коментарів нижче.