Як повністю видалити Norton або McAfee з Windows

| | 0 Comments| 1:03 AM
Categories:

Видалення продуктів Norton і McAfee, як правило, залишає багато лайна, навіть якщо ви переходите через відповідні канали, запропоновані на панелі керування. Обидві компанії визнають це та пропонують інструменти видалення для повного видалення. Якщо ви хочете дізнатися, як видалити Norton або McAfee і замінити їх чимось безкоштовним і ефективним, ви знайшли правильну статтю.

Як видалити Norton або McAfee з комп’ютера

Оскільки Norton і McAfee досить липкі (дехто навіть називає їх вірусами), один спосіб їх видалення може спрацювати не для всіх. На щастя, є кілька способів вирішити цю проблему. Тому ми розглянули безліч різних способів налаштувати ваші речі. Давайте відразу стрибнемо.

1. Видаліть McAfee або Norton за допомогою налаштувань Windows

Видалення програм сторонніх розробників у вашій Windows за допомогою меню налаштувань, звичайно, є найбільш перевіреним часом методом будь-якого видалення. Це також стосується McAfee. Виконайте наведені нижче дії, щоб видалити McAfee зі свого ПК з Windows:

  Як відключити першу анімацію входу в Windows 10
 • Перейдіть до панелі пошуку меню «Пуск», введіть «налаштування» та виберіть найкращий варіант.
 • Звідти виберіть Програми та знайдіть програму McAfee або Norton.
 • Тепер натисніть свою програму та виберіть Видалити.
 • Майстер видалення запуститься, щойно ви виконаєте описані вище дії. Дотримуйтесь покрокових інструкцій майстра, і все буде добре. Крім того, той самий метод буде справедливим і для Norton; просто перейдіть до програми «Налаштування» та видаліть програму звідти.

  2. Використовуйте інструмент видалення сторонніх розробників

  Хоча підхід із використанням меню налаштувань спрацює в більшості випадків, McAfee сумно відомий своєю липкістю, тому не зникає так швидко. Не вірте нам на слово; засновник компанії, Джон Макафіу свої останні роки охарактеризував антивірус як вірусне програмне забезпечення.

  Тому вам також може знадобитися спеціальна допомога сторонніх джерел. MCPR є одним із таких інструментів. Ось як ви можете почати:

 • Завантажте та встановіть Інструмент MCPR.
 • Запустіть інструмент і дотримуйтеся вказівок майстра видалення на екрані, доки не перейдете до процесу видалення.
 • Нарешті, коли видалення буде завершено, натисніть «Перезапустити», щоб зміни набули чинності.
 •   Виправлено, що контролер Rocket League не працює в Windows 10

  У більшості випадків усі файли McAfee буде видалено після перезавантаження.

  Подібно до програми видалення McAfee, ви можете використовувати програму видалення Norton і назавжди позбутися закріплених файлів Norton. Ось як:

 • Завантажте безкоштовно Інструмент видалення антивірусу Norton і встановіть його.
 • Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Видалити та перевстановити».
 • Звідти натисніть Додаткові параметри та виберіть Лише видалити.
 • Потім натисніть «Продовжити» та виберіть «Перезапустити зараз».
 • Ваш антивірусний пакет Norton і всі його старі файли мають бути видалені під час наступного завантаження.

  3. Скидання до заводських налаштувань

  У деяких випадках скидання заводських налаштувань може бути вашим єдиним заходом. Хоча це буде невиправдано довго, інакше, ймовірно, немає іншого способу повернути Windows до чистого стану.

  Це, безсумнівно, головний біль, але ви можете сприймати це як урок, щоб уникнути можливих розширень у майбутньому.

  Переходячи до заводських налаштувань, ви маєте безліч варіантів його виконання. Дійсно, ми розглянули чотири різні способи скинути Windows. Залежно від того, що вам більше підходить — наприклад, повне чи часткове скидання — ви можете вибрати метод, який вам найбільше підійде. Скидання до заводських налаштувань може успішно видалити McAfee або Norton з вашого ПК досить легко.

    Як синхронізувати історію Chrome з часовою шкалою в Windows 10

  Видалення McAfee Antivirus для вашого ПК з Windows

  Видалення стороннього антивірусу не повинно бути головним болем. Незважаючи на те, що McAfee і Norton сумно відомі своєю поведінкою, подібною до вірусів, наведені вище методи можуть допомогти вам назавжди видалити їх із комп’ютера. Тож спробуйте їх і подивіться, який з них найкраще підійде вам.