Як повернути старий фон робочого столу за замовчуванням у Windows 10

Оновлення Windows 10 за травень 2019 року містить новий яскравіший фон робочого столу за умовчанням. Виглядає чудово — з новою світлою темою. Якщо ви використовуєте темну тему Windows 10, вам, ймовірно, знадобиться темний фон.

Як не дивно, оригінальний фон робочого столу Windows 10 було видалено з останньої версії Windows 10. Вам доведеться завантажити його з Інтернету або скопіювати файли зі старішого ПК з Windows 10.

Корпорація Майкрософт не розміщує це фонове зображення ніде, але ви можете завантажити його з іншого місця. Ми виявили 4K-копія оригінальних шпалер для робочого столу Windows 10 на Imgur. Різні розміри — і інші шпалери за замовчуванням у Windows 10 — також доступні для завантаження. (Microsoft робить доступними інші шпалери для Windows 10 тут, але не оригінальні шпалери Windows 10.)

  Як виправити помилку «Перевірте підключення до Wi-Fi» на фотографіях у Windows 10

Просто клацніть правою кнопкою миші файл зображення на Imgur і збережіть його на своєму комп’ютері за допомогою браузера — у Chrome виберіть «Зберегти зображення як».

Якщо у вас комп’ютер із старішою версією Windows 10, ви також можете зберегти копію шпалер робочого столу. Просто перейдіть до C:WindowsWeb4KWallpaperWindows, щоб знайти фонові файли в різних роздільних можливостях. Файл “img0_3840x2160.jpg” є версією 4K.

Збережіть його на OneDrive, Dropbox, Google Drive, USB-накопичувач, мережевий файлообмінник або електронний лист собі — як ви хочете зберегти. Перемістіть його на новий ПК.

Якщо зображення завантажено на ваш комп’ютер або скопійовано з іншого комп’ютера, ви можете клацнути його правою кнопкою миші та вибрати «Встановити як фон робочого столу», щоб зробити його фоном робочого столу вашої системи.

  Як відкрити вікно командного рядка в Провіднику файлів у Windows 10

Ви також можете перейти до «Налаштування» > «Персоналізація» > «Фон» і скористатися кнопкою «Огляд», щоб знайти фонове зображення у вашій системі.

Ви можете завантажити більше безкоштовних фонів для робочого столу, відвідавши сторінку Теми Windows розділ в Microsoft Store. Звичайно, ви можете завантажити зображення з будь-якого місця в Інтернеті та також зробити його фоновим малюнком на робочому столі — просто переконайтеся, що воно має достатньо високу роздільну здатність, інакше воно буде виглядати погано, коли воно розтягнеться на робочий стіл вашого комп’ютера.