Як повернути ОС Chrome до старішої версії на Chromebook

ОС Chrome, як правило, залишається без помилок і забезпечує безперебійну роботу, незалежно від того, використовуєте ви Linux на своєму Chromebook чи намагаєтеся запустити програми Windows на Chromebook. Я навіть грав у ігри Steam на своєму Chromebook і вмикав режим розробника в ОС Chrome, щоб завантажувати додатки, але донедавна проблем не виникало. Однак після останнього оновлення мій Wi-Fi перестав, і він взагалі не працює. У такому випадку я не маю іншого вибору, крім як повернути ОС Chrome до старішої версії на моєму Chromebook. Якщо ви також зіткнулися з такою проблемою, дотримуйтесь нашого посібника та оновіть ОС Chrome до попередньої збірки.

Повернення ОС Chrome до старішої версії на Chromebook (2022)

1. Спочатку відкрийте Налаштування, клацнувши піктограму зубчатого колеса на панелі швидких налаштувань.

  Як встановити відеодрайвери Intel в Ubuntu

2. Далі натисніть на рядок пошуку у верхній частині сторінки налаштувань і знайдіть «powerwash». Тепер відкрийте «Powerwash» з результатів пошуку.

3. Опинившись тут, натисніть «Скинути». Зауважте, що це призведе до повного скидання заводських налаштувань Chromebook, тому обов’язково створіть резервну копію важливих файлів.

4. Далі натисніть «Перезапустити», і ваш Chromebook одразу перезавантажиться.

5. Після перезавантаження зачекайте деякий час, і на екрані входу з’явиться вікно Powerwash. Натисніть «Powerwash», щоб скинути Chromebook.

6. Цей процес займе кілька хвилин, і ваш Chromebook перезавантажиться знову. Цього разу відкриється екран привітання. Не продовжуйте використовувати свій обліковий запис Google, оскільки ми ще не виконали крок відкату.

7. Перебуваючи на екрані привітання, натисніть «Ctrl + Alt + Shift + R», і з’явиться ще одне підказка Powerwash. Знову ж таки, не скидайте свій пристрій, оскільки він не служитиме для відновлення. Замість цього перейдіть до наступного кроку.

  Як користуватися веб-програмою Microsoft Teams

8. На екрані Powerwash знову натисніть «Ctrl + Alt + Shift + R», і цього разу має з’явитися параметр «Powerwash та повернутися». Це дозволить вам повернути ОС Chrome до старішої версії на вашому Chromebook. Натисніть «Powerwash та відновити».

9. Повернення до версії займе кілька хвилин, тому наберіться терпіння. Після цього з’явиться екран привітання, і ви зможете увійти за допомогою свого облікового запису Google.

10. Нарешті, відкрийте Налаштування, і ви побачите, що ви успішно повернули ОС Chrome до старішої версії на своєму Chromebook. Таким чином, ви можете повернути ОС Chrome до попередньої збірки.

Поверніть ОС Chrome до старішої версії на Chromebook

Отже, це кроки, які вам потрібно виконати, щоб повернути ОС Chrome до старішої версії. Я зіткнувся з проблемами Wi-Fi на своєму Chromebook HP, і перехід до останньої збірки вирішив цю проблему. У всякому разі, це майже все для цього посібника. Якщо ви хочете встановити новий Chrome OS Flex від Google на свій ПК з Windows або Mac, дотримуйтесь докладного посібника, наведеного тут. І якщо ви незадоволені досвідом і хочете видалити Chrome OS Flex і повторно інсталювати Windows на своєму комп’ютері, у нас також є посібник для цього. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.

  5 найкращих альтернатив Spiceworks для ще кращого моніторингу