Як повернути заблокований обліковий запис Skout

Skout — це програма соціальної мережі, що швидко розвивається, яка дозволяє користувачам заводити нових друзів. Skout, програма для iOS та Android, створена, щоб допомогти вам познайомитися з новими людьми у вашому місті, районі та понад 180 інших країнах. Він знаходить користувачів поблизу за допомогою GPS на вашому мобільному пристрої. Користувачі можуть знаходити людей за допомогою різних критеріїв пошуку на додаток до фізичної близькості. Skout також має величезну кількість користувачів у всьому світі, і щоб зберегти довіру, Skout продовжує блокувати багато повідомлених облікових записів без жодного попередження. Отже, якщо ваш обліковий запис Skout заблоковано і ви шукаєте поради щодо того ж, залишайтеся з нами до кінця. У цій статті ми пропонуємо вам ефективні методи, щоб дізнатися, як відновити обліковий запис Skout або розблокувати його. Крім того, ви дізнаєтесь, що станеться, коли ви деактивуєте обліковий запис Skout.

Як повернути заблокований обліковий запис Skout

У Skout ви можете фільтрувати профілі за вподобаннями, статтю та віком. Понад 10 мільйонів людей завантажили програму, яка доступна 14 різними мовами. Крім того, Skout є найпопулярнішою програмою для соціальних повідомлень серед підлітків, оскільки вона націлена на молоду аудиторію. Ви не можете повернути заблокований обліковий запис Skout безпосередньо. Лише користувач Skout, який вас заблокував, може розблокувати вас. Єдиний спосіб, який залишився, — звернутися до служби підтримки Skout, щоб подати запит на розблокування вашого облікового запису Skout. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що станеться, якщо ви деактивуєте свій обліковий запис Skout?

Якщо ви деактивуєте обліковий запис Skout, інші користувачі Skout, включно з вашими доданими друзями, не зможуть бачити ваш профіль. І ваш обліковий запис буде закрито та остаточно видалено, якщо ви не активуєте його повторно протягом 60 днів.

Чи можна зламати ваш обліковий запис Skout?

Так, ваш обліковий запис Skout можуть зламати. В Інтернеті є багато випадків, коли облікові записи Skout були зламані, і з їхніх облікових записів надсилалися спам-повідомлення, що призвело до того, що Skout деактивував обліковий запис Skout.

  Як визначити підроблену форму входу в Google [Chrome]

Чому ваш обліковий запис Skout заблокували?

Багато користувачів Skout повідомили, що Skout заблокував їхній обліковий запис без видимих ​​причин і без будь-якого попереднього попередження. Основною причиною, чому Skout міг заблокувати ваш обліковий запис, є те, що хтось міг повідомити про вас з якоїсь причини. Причини того, чому хтось міг повідомити про ваш обліковий запис:

  • Ваш обліковий запис може бути підозрілим для когось, оскільки у вас немає фотографії профілю, оскільки вона може здатися надто дивною.
  • Ви надіслали повідомлення або фотографії, які вважалися неприйнятними.
  • Якщо ви зробили вкрай образливу заяву комусь іншому, є висока ймовірність повідомити про це.
  • Ваш обліковий запис буде заблоковано, якщо ви використовували програму третьої сторони, щоб зламати або змінити щось у програмі Skout.

Коли Skout блокує ваш обліковий запис, вони позначають вашу IP-адресу. Навіть якщо ви перевстановите програму або створите нові облікові записи, ви не зможете увійти в Skout за допомогою телефону, який було обмежено. Користувачі Skout часто скаржаться на це, і як тільки ваш обліковий запис заблоковано, його майже неможливо розблокувати.

Чому Skout видаляє ваш обліковий запис?

Скаут став відомим серед підлітків і молодіжної аудиторії. Але Skout має сувору політику щодо захисту конфіденційності своїх користувачів. Широко використовувана програма Skout для знайомств і знайомств час від часу блокує користувачів і видаляє їхні облікові записи за невідповідну поведінку на платформі або якщо ви використовували інструменти сторонніх розробників, щоб зламати чийсь обліковий запис Skout.

Як отримати розблокування на Skout?

Якщо хтось заблокував вас у Skout з будь-якої причини або щоб завершити розмову з вами, ви не зможете розблокувати свій обліковий запис. Але лише користувач, який заблокував ваш обліковий запис, може розблокувати вас на Skout. Отже, якщо ви заблокували когось раніше, виконайте наведені нижче дії, щоб розблокувати цей обліковий запис у програмі Skout.

  19 дивовижних хаків, щоб зламати Roku, щоб отримати безкоштовні канали

Примітка: переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Skout.

1. Відкрийте програму Skout на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми профілю у верхньому лівому куті, як показано нижче.

3. Натисніть Налаштування.

4. Тепер торкніться опції «Заблоковані користувачі».

5. Виберіть зі списку потрібного користувача, якого потрібно розблокувати.

6. Потім торкніться опції Розблокувати у верхньому правому куті.

7. Знову натисніть Розблокувати у спливаючому вікні, щоб підтвердити процес розблокування.

Як відновити заблокований обліковий запис Skout на iPhone?

Немає прямого способу відновити заблокований обліковий запис на вашому iPhone. Вам необхідно зв’язатися зі співробітниками служби підтримки за електронною адресою служби підтримки: [email protected] Перш ніж звертатися до служби підтримки, ви можете спробувати інші методи:

Примітка. Ці методи можуть вам підійти або не підійти.

  • Очистити кеш програми Skout
  • Перевстановіть програму Skout
  • Спробуйте створити новий обліковий запис, використовуючи іншу адресу електронної пошти та інший пристрій
  • Змініть UIN-код свого телефону (Це можна зробити, лише зламавши телефон)

Як відновити обліковий запис Skout?

Коли ваш обліковий запис Skout заблоковано, вони позначають вашу IP-адресу. Навіть якщо ви перевстановите програми або створите нові облікові записи, ви не зможете увійти в Skout за допомогою телефону, який було обмежено. Після того, як Skout заблокував або видалив ваш обліковий запис, розблокувати або відновити обліковий запис Skout буде дуже важко або майже неможливо. Одним із єдиних можливих способів відновлення є звернення до служби підтримки за адресою [email protected]

Як відновити обліковий запис Skout?

Якщо ваш обліковий запис не заблоковано, і ви хочете відновити обліковий запис Skout, ви повинні увійти в програму Skout на своєму пристрої. Виконайте наведені нижче дії, щоб скинути пароль Skout і відновити його:

  Як заблокувати телефонні дзвінки та дзвінки FaceTime на iPhone та iPad

1. Відкрийте програму Skout на своєму мобільному телефоні.

2. Торкніться піктограми електронної пошти, як показано нижче.

Примітка. Ви також можете вибрати будь-який інший варіант входу.

3. Тепер торкніться опції Увійти за допомогою електронної пошти.

4. Натисніть Забули пароль?

5. Введіть свою зареєстровану електронну адресу Skout і натисніть «Скинути пароль».

6. Тепер знайдіть пошту Skout, яка містить посилання для скидання пароля, і натисніть надане посилання.

7. На сайті скидання пароля введіть і повторно введіть новий потрібний пароль, а потім натисніть «Установити мій пароль».

Примітка. Переконайтеся, що обидва паролі абсолютно однакові.

8. Знову відкрийте програму Skout і увійдіть, використовуючи свій ідентифікатор електронної пошти та новий пароль.

Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Skout?

Важко зрозуміти, коли хтось заблокував ваш обліковий запис Skout. Skout не показує вам жодних сповіщень і не повідомляє, якщо хтось заблокував вас у Skout. Але ви можете дізнатися, якщо хтось заблокує вас у Skout, оскільки ви не зможете надіслати йому повідомлення чи переглянути його профіль, оскільки він не відображатиметься у ваших контактах чи списку повідомлень. У результаті вони більше не зможуть бачити вас, але можуть розблокувати вас у майбутньому, якщо передумають.

Чи існує служба підтримки клієнтів Skout?

Meet Group, Inc. є власником і оператором Skout. Якщо ви хочете зв’язатися зі своїми запитами та пропозиціями або звернутися до Skout, ви можете надіслати їх на адресу [email protected] Ви також можете зв’язатися з ними за номером служби підтримки клієнтів: (215) 862-1162.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як відновити заблокований обліковий запис Skout із докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.