Як повернути гроші за ігри в Steam

Steam дозволяє повернути гроші за гру, якщо вона вам не подобається, або якщо ви не очікували. Однак, як і будь-який онлайн-маркет, є певні умови, які ви повинні виконати, якщо хочете повернути гроші за ігри в Steam. Steam також повертає гроші за покупки в грі, але знову ж таки будуть застосовуватися ті самі умови, що й для повернення грошей.

методи оплати

Steam приймає багато різних способів оплати, і його політика відшкодування для ігор поширюється майже на всі з них. Відповідно до Steam, якщо ви використовуєте один із наведених нижче способів оплати для покупки гри, ви можете отримати відшкодування.

  Як перевірити, чи є у вас процесор Skylake або Kaby Lake

American Express
Відкрийте для себе
JCB
MasterCard
PayPal
віза

Умови повернення коштів

Щоб повернути гроші за ігри в Steam, вам потрібно придбати їх за допомогою власного облікового запису. Ви не можете повернути гроші за гру, яку купив хтось інший. Це, ймовірно, призведе до запитання щодо того, як у вас є доступ до чужого облікового запису.

Ви не повинні грати в гру більше 2 годин. Це 2 години гри, а не володіння. Це означає, що якщо у вас є гра, в яку ви ніколи не грали, але придбали, можливо, більше місяця тому, ви можете повернути її. Steam зазвичай повідомляє вам, що ви не маєте права володіти грою більше чотирнадцяти днів, але зазвичай повертає гроші за гру, якщо ви не грали в неї більше двох годин. Пам’ятайте про це, коли подаєте заявку на повернення коштів.

  Як увімкнути G-SYNC на моніторах FreeSync: пояснення сумісності з G-SYNC від NVIDIA

Клієнт Steam відстежує, як довго ви грали в гру. Якщо у вас є спокуса змінити його в будь-якому випадку, не робіть. У Steam діють заходи боротьби з шахрайством, і вас зловлять. Ті ж правила застосовуються до покупок у грі. Покупки за попередній випуск також можна повернути, якщо вони відповідають наведеним вище умовам.

Ви також можете відшкодувати неігрові предмети зі Steam. Це повний список що ви можете повернути та які умови застосовуються.

Гра «Повернення грошей».

у вашому браузері, відвідайте цю сторінку, і увійдіть у свій обліковий запис Steam. Натисніть Покупки.

Далі виберіть гру, яку ви хочете повернути, і натисніть «Я хочу повернути гроші».

  Як скинути налаштування Apple AirPods

Steam запропонує допомогти вам вирішити будь-які технічні проблеми, які у вас виникають, але ви все одно можете попросити відшкодування. Ще раз натисніть опцію повернення коштів. Steam перевірить, чи маєте ви право на відшкодування. Якщо ви давно володієте грою, вона не скаже вам, що ви не можете отримати відшкодування. Він надішле запит у підтримку, і хтось його розгляне. Steam зазвичай щедрий на відшкодування, але якщо ви спробуєте використати відшкодування для отримання безкоштовних ігор, ваш обліковий запис може бути забанено.