Як повернути гроші за програму iOS, яку ви придбали випадково

Випадкові покупки досить легко зробити на сенсорному екрані. Можливо, ви не знаєте, де ви випадково торкнулися екрана. Також існує ризик завантажити підроблені та/або підроблені програми. Хоча підроблені або підроблені програми є здебільшого проблемою для Android і Google Play Store, iOS App Store не захищений від неї. Показовий випадок; в Apple subreddit має ланцюжок у підробленій програмі Cuphead, яку завантажують користувачі. Якщо ви один з небагатьох, хто купив підроблену програму, або ви випадково купили інші підроблені програми, ви можете отримати відшкодування. Ось як повернути гроші за програму iOS.

Повернення коштів за додаток iOS

Якщо ви випадково придбали програму, вам потрібно відкрити її принаймні один раз, перш ніж ви зможете отримати відшкодування. Відкрийте програму, запустіть заставку, і ви готові.

  Популярний KMPlayer виходить на Android та iOS; Ми працюємо

Далі відвідайте Apple повідомити про проблему сторінку та увійдіть, використовуючи той самий Apple ID, який ви використовували для покупки програми. Перейдіть на вкладку «Програми» та натисніть кнопку «Повідомити про проблему» поруч із програмою, яку потрібно відшкодувати. Додаток з’явиться лише після завершення завантаження, тому якщо під час завантаження ви зрозумієте, що зробили погану покупку, ви все одно повинні дати програмі завершити завантаження. Якщо програма все ще не відображається в цьому списку, відкрийте її на своєму пристрої та залиште її відкритою до п’яти хвилин.

Після натискання кнопки «Повідомити про проблему» з’явиться спадне меню з варіантами опису вашої проблеми. Виберіть опцію «Не хотів купувати цей товар» і введіть щось подібне в полі опису нижче. Натисніть Надіслати, і Apple поверне гроші за покупку протягом 5-7 робочих днів.

  Як отримати динамічний колір фону, схожий на iTunes, у музичній програмі iOS 7

Застереження

Ми рекомендуємо якнайшвидше повідомити про проблему з випадковою покупкою. Apple, швидше за все, розглядає запити на відшкодування, якщо хтось намагається пограти в систему. Якщо ви довго граєте в гру, а потім намагаєтеся отримати відшкодування, Apple не збирається співпрацювати і не повинна.

У вас також можуть виникнути проблеми з відшкодуванням кількох програм одночасно. Якщо це так, краще поговорити зі службою підтримки чату Apple, і вони зможуть вирішити проблему за вас. Ви помітите, що не всі покупки програми відображаються на сторінці Повідомити про проблему. Це тому, що існує обмеження на те, як далеко ви можете автоматично повідомляти про проблеми для програми. Якщо ви хочете повідомити про проблему для значно старішої покупки (платної чи безкоштовної), вам потрібно буде зв’язатися зі службою підтримки Apple. Це не працює для додатків, які ви подарували.

  Ця настройка дозволяє налаштувати спосіб збереження знімків екрана в iOS [Jailbreak]