Як повернутися до Windows 10 1709 з 1803

| | 0 Comments| 5:16 AM
Categories:

Оновлення Windows 10 мають свої проблеми. Більшість із них, хоча й дратують, не гальмують використання системи більшості користувачів. Однак для невеликої меншини значне оновлення Windows 10 може означати, що система ніколи не вмикається, ніколи не потрапляє на робочий стіл або робить неможливим грати в ігри. У таких випадках Microsoft дає вам можливість повернутися до останньої версії Windows 10, яку ви запускали. Якщо ви оновили до Windows 10 1803, тобто квітневого оновлення, і ви не задоволені ним, ви можете повернутися до Windows 10 1709, припускаючи, що це версія, з якої ви прийшли.

Відкат здебільшого безболісний, але деякі драйвери можуть не повертатися до старіших версій. Ваші програми та папки повинні залишатися недоторканими. Якщо під час оновлення Windows 10 видалила програму, яка не була сумісна з новою збіркою, відкат не встановить її знову. Хоча це відкат, а не оновлення, ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з нашою публікацією про те, як підготувати вашу систему до оновлення та вжити будь-яких запобіжних заходів.

  Як усунути неполадки з індексатором пошуку Windows у Windows 10

Відкат до Windows 10 1709

Після оновлення до Windows 10 1803 Windows створила папку Windows.old в корені вашого диска C. Якщо ви видалили цю папку, ви не зможете повернутися до Windows 10 1709. Якщо вона все ще там, продовжуйте відкат.

Переконайтеся, що ви ввійшли в Windows 10 за допомогою облікового запису адміністратора. Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Оновлення та безпека». Виберіть вкладку «Відновлення» та прокрутіть униз до розділу «Повернутися до попередньої версії Windows 10». Натисніть «Почати».

Windows 10 запитає вас, чому ви хочете виконати відкат, ви можете вибрати будь-яку відповідь, щоб перейти до наступного кроку, де вона попросить перевірити наявність оновлень.

  Кращі менеджери буфера обміну для Windows 10

Відмовтеся від параметра перевірки наявності оновлень, і Windows 10 почне відкат.

Відкат повинен бути плавним, але на це потрібен час. Дайте йому тридцять хвилин або годину, навіть якщо він застряг. Якщо відкат просувається, але повільно, і це займає більше години, запустіть його. Поки він не застряг, у вас немає причин для хвилювання. Якщо вентилятор вашої системи вмикається або стає трохи гарячим, панікувати не варто.

Само собою зрозуміло, що не варто намагатися відкотитися в середині робочого дня. Дочекайтеся вихідних або часу, коли ви зможете піти з роботи та усунути неполадки системи, якщо щось піде не так. Виняток — якщо ваша система непридатна для використання, і в цьому випадку негайно відкотіть її назад.

  Як перемістити системний трей на додатковий дисплей у Windows

Якщо після відкату деякі компоненти не працюють належним чином, наприклад, дисплей зникає або WiFi не підключається, вам, ймовірно, потрібно оновити драйвери. Крім того, вам також слід перевірити наявність оновлень та встановити лише ті, які є виправленнями безпеки.