Як повернутися до попередньої версії програми Android без видалення

Чи траплялося з вами так, що ви оновили програму, а одна з ваших улюблених функцій зникла з програми. У цьому випадку єдиним варіантом, який у вас залишився, є програма для повернення до версії Android без видалення, але в цьому випадку ви можете втратити всі свої дані. Тому вам доведеться виконати процедуру, щоб повернутися до попередньої версії програми Android без втрати даних.

Як повернутися до попередньої версії програми Android без видалення

Ми знаємо, як багато деякі функції програми означають для її користувачів, і оновлення може поставити вас у складне становище, якщо вам доведеться якимось чином впоратися з оновленою програмою або докладати додаткових зусиль, щоб повернутися до версії програми. Крім того, ми додали додатковий посібник про те, як повернутися до попередньої версії служб Google Play і магазину додатків.

Передумови використання ADB

Перш ніж повернутися до попередньої версії програми Android без видалення, спершу потрібно виконати деякі дії, щоб підготувати ваш смартфон і комп’ютерну систему до перехідної версії. Перший крок — увімкнути налагодження USB: ви повинні виконати цей крок на своєму пристрої Android за допомогою наведених нижче методів:

Як увімкнути налагодження USB

1. Відкрийте «Параметри» та натисніть опцію «Система».

2. Перейдіть на вкладку «Система» та натисніть, щоб відкрити

3. Тепер натисніть опцію «Розробник» сім-вісім разів

4. У параметрах розробника прокрутіть вниз до розділу Налагодження

5. Увімкніть USB Debugging

  Нові функції Firefox 31 для комп’ютера та Android

Наступним кроком є ​​завантаження та встановлення ADB на вашому ПК. Виконайте дії, наведені в наступному розділі, щоб зробити те саме.

Як завантажити та встановити ADB на Windows

1. Доступ до сторінка завантаження для інструментів платформи для Android SDK.

2. Щоб продовжити, натисніть кнопку SDK Platform-Tools for Windows. Залежно від операційної системи, яку ви використовуєте, ви також можете вибрати з інших альтернатив

3. Натисніть кнопку Завантажити після того, як ознайомитеся з Умовами використання.

4. Після завантаження zip-файлу розпакуйте його там, де ви хочете зберегти файли набору інструментів.

Тепер ми виконаємо третій і останній крок процедури

Як повернутися до версії програми Android без втрати даних

Щоб повернутися до попередньої версії програми Android без втрати даних, переконайтеся, що ADB правильно налаштовано та що підключений пристрій розпізнається, перш ніж перейти до встановлення APK за допомогою інструкцій ADB.

1. Підключіть смартфон Android до комп’ютера, а потім запустіть папку SDK platform-tools.

2. Завантажте версію APK програми, для якої потрібно повернутися. Це можна зробити, шукаючи його на APKMirror.

3. Вставте APK у розпаковану папку ADB, яку ви завантажили.

4. Клацніть правою кнопкою миші, утримуючи клавішу Shift, у цій папці. Виберіть у меню опцію «Відкрити тут вікно команд». Клацніть тут вікно «Відкрити PowerShell», якщо параметр відкриття вікна команди відсутній.

5. Введіть таку команду зараз у вікні PowerShell:

adb Instagram.apk /sdcard/Insta.apk
adb shell pm install -r -d /sdcard/Insta.apk

Примітка. Тут файли перейменовано таким чином: Instagram.apk — це ім’я вихідного файлу, а Insta.apk — це нове ім’я, надане вибраній вами версії зі зниженою версією.

  Як встановити програму Nokia Camera на будь-який телефон Android

Як повернутися до попередньої версії служб Google Play

Процес зниження версії служб Google Play досить простий порівняно з процесом зниження версії інших додатків, для якого ви можете виконати наведені нижче кроки, оскільки він відрізняється від процесу, до якого додається програма для повернення до версії Android без видалення.

1. Відкрийте Налаштування

2. Введіть Програми адміністратора пристрою/адміністратор пристрою та торкніться його, щоб відкрити.

3. Вимкніть «Знайти мій пристрій».

4. Виконайте пошук в налаштуваннях сервісів Google play. Відкрийте та торкніться трьох крапок у верхньому правому куті

5. Натисніть Видалити оновлення

6. У службах Google Play і вимкніть фонове використання даних у розділі використання даних

7. Нарешті перезапустіть телефон Android.

Як знизити версію програми в Play Store

Наразі немає способу, за допомогою якого ви можете повернутися до версії додатка Play Store. Таким чином, єдиний спосіб, який залишився, – це знизити версію програм Android окремо.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Навіщо повертатися до програми Android?

Відповідь Оновлення часто відбувається мовчки й без вашого повідомлення. Як наслідок, ви можете бути змушені використовувати версію програмного забезпечення, яка або надто складна для роботи, або має занадто багато помилок, або просто не має функціональних можливостей, необхідних для вашого способу життя. Програма повертається до попередньої версії, коли її повертають.

  Як зберегти телефон розблокованим вдома [Android]

Q2. Як знизити версію програми на Samsung?

Відповідь, щоб повернути телефон Samsung до попередньої версії, завантажте файл APK і виконайте ту саму процедуру, що описана вище.

Q3. Чи безпечно повертатися до версії Android?

Відповідь Пониження — це практика, яку виробники формально не схвалюють. Це важко здійснити та може призвести до втрати гарантії на пристрій. Ви не повинні намагатися це робити, якщо у вас немає досвіду зміни програмного забезпечення на вашому пристрої, оскільки існує потенційний ризик його блокування.

Q4. Як знизити версію програми YouTube на Android?

Відповідь Понизити версію програми YouTube легше, ніж ви могли подумати. Відкрийте «Налаштування», введіть «програми та сповіщення» в рядок пошуку та прокрутіть, доки не знайдете YouTube. Відкрийте його та торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті, а потім торкніться «Видалити оновлення».

Q5. Чому вам варто повернутися до версії програм Android?

Відповідь Пониження рівня не є практикою, яку офіційно схвалюють виробники. Це важко зробити, це може призвести до скасування гарантії та поломки пристрою. Ви не повинні намагатися це зробити, якщо у вас немає попереднього досвіду зміни програмного забезпечення на вашому пристрої.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього посібника ви змогли дізнатися, як повернутися до версії програми Android без видалення. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.