Як побудувати розумну маркетингову стратегію за допомогою Semrush .Trends

Пориньте в бурхливий океан цифрового бізнесу веб-сайтів, програм і продуктів, отримуючи ринкові тенденції, аналітику та конкурентну розвідку від Semrush .Trends.

У будь-якому бізнесі інформація з перших рук про поточну тенденцію є вашим найкращим активом. Потім доповніть ці знання інформацією про маркетингові та рекламні стратегії ваших конкурентів.

Тепер у вас є неперевершений рецепт стратегічного розміщення вмісту, веб-сайтів, програм або продуктів на різних цифрових платформах і отримання миттєвих результатів, мінімізуючи витрати на вміст і керування такими кампаніями.

Багато інструментів можуть допомогти вам розробити стратегію, але одним із провідних є Semrush .Trends. Читайте далі, поки я досліджу різні функції, практичні вказівки та переваги цього надійного інструменту для аналізу конкуренції та огляду ринку від Semrush.

Semrush .Trends — це набір інструментів аналітики, який дає змогу досліджувати ринок для цільової аудиторії, стратегії конкурентів, бізнес-ефективність з точки зору трафіку та дані про ринкові тенденції.

Цей інструмент аналітики цифрового ринку є частиною наборів інструментів Semrush. Коли ви отримуєте платну підписку від Semrush, ви отримуєте можливість додати пакети аналітики ринку Semrush .Trends.

Цей інструмент дослідження ринкових тенденцій і аудиторії складається з таких інструментів аналітики та прогнозування даних:

Аналітика трафіку для перегляду з висоти пташиного польоту поточної ефективності всіх ваших цифрових активів, таких як блоги, статті, рекламні кампанії, публікації в соціальних мережах, цільові сторінки, сторінки завантаження програм, сторінки підписки на інформаційні бюлетені тощо.

Market Explorer надає вам аналітику даних про органічних конкурентів у цифровому бізнес-просторі, а також про конкурентів, що працюють у певній ніші.

EyeOn функціонує як модуль аналізу конкурентів, який автоматично збирає та звітує про маркетингові, контентні, рекламні тощо стратегії, обрані вашими суперниками.

На момент огляду інструмент Semrush .Trends підтримував будь-яку галузь бізнесу, ринок послуг, ринок продуктів і веб-сайт. Крім того, за допомогою інструменту ви можете знайти аналітику з 190 країн.

  Як грати в ігри Steam VR бездротово на вашому Oculus Quest

Коротше кажучи, вам потрібен Semrush .Trends для конкурентних досліджень і виявлення ринкових тенденцій. Нижче знайдіть кілька важливих причин використовувати цей інструментарій цифрового маркетингу від Semrush:

 • Коли вам потрібно дізнатися про провідних гравців ринку цифрового бізнесу та їхні місячні, квартальні та річні частки трафіку.
 • Якщо вам потрібно дізнатися модель трафіку на поточному ринку, вам потрібен цей інструмент.
 • Якщо вам потрібно вдосконалити свої цифрові бізнес-стратегії, спостерігаючи за операціями вищого конкурента, ви можете використовувати Semrush .Trends, щоб дослідити джерела трафіку конкурентів, кількість відвідувачів, рекламну діяльність тощо.

#1. Аналітика трафіку

Інструмент Traffic Analytics пропонує конкурентні дослідження та функціональні можливості збору інформації про ринок. Використовуючи цей інструмент, ви можете оцінити мобільний і настільний трафік до своїх цифрових активів, таких як веб-сайти, програми, цільові сторінки тощо.

Експерти з цифрового маркетингу використовують цей модуль, щоб оцінити нову нішу цифрового бізнесу, ринок аудиторії, порівняти веб-сайти та створити стратегію придбання медіа-бізнесу, наприклад технічних онлайн-блогів, журналів про стиль життя тощо.

Ось що ви можете робити за допомогою цього інструменту:

 • Оцініть трафік до доменів, піддоменів і підпапок.
 • Стандартна аналітика веб-сайту, як-от показник відмов, унікальні відвідування, кліки, переспрямування, тривалість відвідування тощо.
 • Досліджуйте вихідні джерела трафіку
 • Аналіз веб-трафіку з геолокацією
 • Порівняйте до 5 доменів

#2. Дослідник ринку

Функція Market Explorer корисна для відкриття нових ринків і можливостей. Якщо ви входите в цифровий бізнес-простір або бажаєте вивчити вертикалі свого існуючого бізнес-організації, ви отримаєте велику користь від цього інструменту.

Ви можете детально проаналізувати базу цільової аудиторії, щоб зрозуміти цінність її монетизації та вирішити, чи хочете ви зосередитися на цій групі аудиторії чи ні. Крім того, ви можете глибоко зануритися в нішевий домен, щоб зрозуміти його потенціал монетизації.

Крім того, функція Market Explorer Semrush .Trends дає змогу порівнювати ваші цифрові активи, як-от веб-сайти, цільові сторінки, магазини електронної комерції, програми тощо, з прямими чи органічними конкурентами.

  10 найкращих інструментів Ping Sweep, щоб розповісти вам більше про вашу мережу

#3. EyeOn

За допомогою інструмента EyeOn ви можете створити інформативну та детальну інформаційну панель дій конкурентів у кількох цифрових бізнес-каналах, таких як домени веб-сайтів, соціальні мережі, ринки мобільних додатків, ринки електронної комерції тощо.

Він надає такі дані:

 • Нещодавно опублікований текстовий або мультимедійний вміст вашими суперниками
 • Нещодавно запущені рекламні кампанії
 • Оновлені або нові сторінки, опубліковані конкуруючими веб-сайтами
 • Останні публікації в соціальних мережах
 • Події щодо запуску нових продуктів
 • Зміни в ціні та функціях продукту
 • Знайдіть рекламні пропозиції та цільові сторінки, розміщені конкуруючими агентствами
 • Бенчмаркінг конкурентів у бізнес-ніші

У першу чергу цей пакет інструментів ринкової аналітики призначений для покращення ваших бізнес-операцій цифрового та контент-маркетингу, охоплення ринку та, отже, прибутку. Знайдіть нижче переваги, які вам подобаються, використовуючи цей інструмент перед конкурентами:

 • Скориставшись ринковими тенденціями та аналітичною функцією цього інструменту, у вас ніколи не вичерпаються ідеї щодо вмісту.
 • Контент-менеджери, автори та спеціалісти з оптимізації пошукових систем можуть використовувати цей інструмент, щоб знаходити нові можливості в тому самому бізнесі, аналізуючи його з багатьох точок зору вмісту, продуктів, послуг, програм тощо.
 • Дізнайтеся, як найефективніший вміст, веб-сайти, продукти, програми, послуги тощо ваших конкурентів.
 • Ви можете зменшити витрати на просування вмісту, цифрову рекламу тощо, визначивши найкращі канали для залучення аудиторії.
 • Відкрийте для себе канали маркетингу та просування вмісту, які використовують ваші конкуренти, і використовуйте ці канали для свого цифрового бізнесу.
 • Не думайте, що цільова аудиторія закінчується, використовуючи Semrush .Trends для географічного аналізу, аналізу поведінки споживачів тощо для створення нових ринків.

Користуватися цим інструментом цифрової маркетингової аналітики справді легко і практично не потребує навчання. Інтерфейс користувача Semrush .Trends показує компоненти, які означають те саме, що показано.

Увійшовши на інформаційну панель Semrush, виконайте такі дії, щоб ефективно використовувати інструмент:

 • Перебуваючи на головному екрані проекту, клацніть «SEO» на панелі зліва, щоб закрити меню «SEO».
 • Тепер ви повинні побачити набір інструментів .Trends на панелі навігації зліва. Натисніть на нього.
 • Натисніть «Почати», якщо ви новачок на ринку та конкурентній аналітиці.
 • Цільова сторінка пояснює всі три функції інструменту, його функції API тощо.
  7 веб-серверів з відкритим кодом для малих і великих сайтів

 • Після цього натисніть «Аналіз трафіку» на лівій бічній панелі.
 • У полі «Конкуренти» введіть до 5 імен доменів конкурентів, розділених комою.

 • Тепер ви отримуєте детальну інформаційну панель аналізу трафіку з такими ключовими показниками, як відвідування, унікальні відвідування, сторінки/відвідування, сер. Тривалість відвідування, показник відмов тощо.
 • Ви також можете візуалізувати дані розширеної аналітики, перемкнувши вкладку на «Статистика аудиторії», «Подорож трафіку», «Найпопулярніші сторінки», «Підпапки», «Піддомени» тощо.

 • Тепер ви можете просто перемикати інструмент між оглядом Market Explorer, статистичними даними аудиторії, найпопулярнішими сторінками та порівняльним аналізом.

 • Для модуля EyeOn вам просто потрібно створити список моніторингу, щоб отримувати щотижневі оновлення щодо реклами, публікацій у блогах, нових сторінок, публікацій у соціальних мережах та взаємодії з соціальними мережами для конкуруючих веб-сайтів.

Semrush .Trends доступний лише з платними планами підписки Semrush. Після підписки на будь-який із планів Semrush ви можете додати Semrush .Trends як доповнення. Якщо ви обираєте спеціальну підписку на Semrush для гнучкого агентства, ви також можете отримати набір інструментів. На момент написання статті це коштує 200 доларів США на місяць за користувача.

Висновок

Тепер, коли ви дослідили інструменти та функції Semrush .Trends, ви, мабуть, зрозуміли, наскільки корисним є цей інструмент для всіх ваших зусиль у цифровому та контент-маркетингу.

Екосистема цифрового бізнесу дуже динамічна, і тенденції змінюються щодня, якщо не години. Отже, вам потрібен надійний інструмент, який буде отримувати останні тенденції на вимогу.

Крім того, вам потрібні інструменти, щоб зрозуміти, як ваші конкуренти керують своїм цифровим бізнесом, як-от вибір тематики вмісту, маркетингових платформ, онлайн-рекламних кампаній, націлювання на аудиторію та багато іншого. Ви отримаєте все це, підписавшись на один потужний інструмент цифрової аналітики Semrush .Trends.

Ви також можете дослідити Semrush for Agency, щоб об’єднати більшість робочих процесів вашої агенції.