Як побудувати будинок в Skyrim

Categories:

Будівництво будинку в Skyrim — це маленька головоломка сама по собі. Давайте розшифруємо це найпростішим способом.

Безпосередньо будівництво будинку відрізняється від покупки будинку в Skyrim. І, очевидно, для цього потрібно більше зусиль, особливо щодо пошуку (скорочений шлях обговорюється пізніше) необхідних матеріалів.

Але створення власного має свої переваги, з налаштуваннями та розширеннями, коли у вас є ресурси.

Причому перше, що ви захочете – це земельну ділянку.

Є кілька локацій, зокрема The Pale, Falkreath тощо, де ви можете поговорити з відповідним ярлом, завершити квест і продовжити володіння землею.

Ми продовжимо утримання Фолкрета, оскільки це швидше.

Отже, опинившись у Фолкріті, знайдіть довгий будинок Ярла, щоб зустрітися з Сідгейром, нинішнім Ярлом, і попросити про роботу.

Він попросить убити ватажка бандитів на шахті Білегултч. Це простий квест, щоб убити кількох бандитів, і гарного лука та стріл буде достатньо.

Згодом зустріньтеся з Ярлом, щоб отримати нагороду та розпочати купівлю землі. Він направить вас до свого стюарда Неньї, у якого ви можете отримати один за 5000 золотих.

Важливо, що це починається з того, що ви просите купити будинок, але замість цього вам кажуть купити землю, оскільки жоден будинок у Фолкреті не продається.

Далі ви можете поїхати до місця розташування нерухомості, яке є Lakeview Manor, на північний схід від Falkreath.

Стандартний набір інструментів на сайті:

 • Таблиця креслення: використовується для вибору елементів для створення
 • Скриня: містить деякі основні припаси
 • Верстак столярний: Для основного будівництва
 • Ковадло: для виготовлення деяких будівельних матеріалів

Отже, тепер, коли ми на будівельному майданчику та маємо необхідні інструменти, давайте почнемо.

Будівництво будинку в Skyrim

Починається з креслярської таблиці, щоб вибрати, що створити. У цьому випадку першим буде планування невеликого будинку, який є найпростішим, потребує найменшої кількості витратних матеріалів.

Після створення плану наступним інструментом для використання є теслярський верстат.

Конструкція невеликого будинку складається з наступних складових:

 • фундамент
 • Обрамлення стін
 • Стіни
 • Поверх
 • Каркас даху
 • Дах
 • двері

Це лише для довідки; вам не потрібно нічого запам’ятовувати. Вони з’являтимуться поступово, коли ви будете будувати за допомогою теслярського верстата.

Загальна кількість будівельних матеріалів, необхідних для цієї мінімальної конструкції:

МатеріалКількість Код товару Видобуте каміння14XX00306CОбпиляна колода17XX00300ENЦвяхи30XX00300FCглина4XX003043Залізна фурнітура1XX003035Замок1XX003012Петля2XX003011

У вас є все необхідне, щоб побудувати невеликий будинок прямо там.

Скриня з основними припасами містить 30 глиняних, один корундовий злиток, шість залізних зливків і 30 видобутих каменів. Крім того, ви можете знайти 20 колод лебедів, складених поруч (вони не відображаються в інвентарі).

Отже, все, що вам потрібно зробити, це використовувати ковадло, щоб виготовити залізну арматуру, петлі, цвяхи та замок, оскільки у вас уже є сировина.

Однак найпростішим виходом є використання консольних команд із кодами елементів, наведеними вище.

Наприклад, натисніть ~ у грі та введіть player.additem 0300306c X, щоб додати X видобутих каменів в інвентар.

Тут я замінив XX на початку коду предмета своїм кодом DLC 03. Коди DLC для Dragonborn, Hearthfire і Dawnguard — 02, 03 і 04 відповідно.

У міру того, як ви будуєте компоненти будинку на столярному столі, ваш будинок поступово почне будуватися.

На цьому будівництво невеликого будиночка закінчено:

  Як створити віртуальну машину KVM в Ubuntu

Все-таки це просто будівля без додаткових приміщень. По суті, це просто хол.

Повноцінний будинок змусить вас повернутися до креслярського столу, щоб створити більше планів, а потім використовувати теслярський стіл, щоб визначити необхідні будівельні матеріали, знайти їх і побудувати розширення.

Як було сказано, консольні команди є найшвидшим способом захоплення будівничих матеріалів. Отже, ось ще кілька кодів для елементів, які можуть знадобитися для розширень:

Матеріал Код товару СклоXX005A69Козячі рогиXX00303FСоломаXX005A68Залізний злиток0005ACE4Шкіряні смужки000800E4

Однак існують традиційні (і іноді нудні) методи, щоб отримати всі ці речі для конструктора без ярликів у вас.

Наприклад, видобуте каміння є по всьому Скайріму. Однак не всі дозволяють їх видобувати. Це деякі блискучі, які виглядають дещо інакше, ніж сполучні камені.

І вам знадобиться кирка, щоб почати, якщо її немає поруч.

І все ж шукати їх невесело. Тож краще можна звернутися до вікі фанатів Skyrim і знайти всі можливі місця для конкретних будівельних матеріалів.

Облаштування вашого дому Skyrim

Незалежно від того, наскільки ви розширюєте свій будинок, він залишається порожнім, поки ви не влаштуєте щось.

Найшвидший спосіб зробити ваш будинок придатним для життя — використовувати чіти для пошуку матеріалів і використання верстака в кожній частині будинку.

Ці верстаки відрізняються від позабудинкових (столярний). Опція додавання робочих столів у кожну кімнату будинку з’являється в меню креслярського столу, і ви можете видалити їх, коли завершите роботу з частиною меблів.

Хоча більша частина важкої роботи лежить на ваших плечах, найкраще найняти стюарда для обслуговування. Особливо щодо Фолкріта, ви можете поговорити з Ярлом і запитати, чи йому ще щось потрібно, і він розповість про вакантний титул тана.

  Як продезінфікувати смартфон

Це означатиме надання допомоги щонайменше трьом громадянам Фолкріта. Хоча ви можете спробувати це по-своєму, я рекомендую запитати:

 • Маті з Ферми Корпслайт
 • Херт на млині Півмісяця
 • Таджір у домі Денгейра

Це не займе багато часу, і після того, як ви допоможете їм, ви можете попросити Ярла, який оголосить вас таном Фолкріта та запропонує домашнього карла, Райю.

Нарешті, ви можете попросити Райю стати вашим стюардом.

Хоча стюард не може зробити все, мені допомогли організувати екіпаж, корову, коня, базові меблі, будівельні матеріали тощо.

Щоб попросити свого стюарда щось зробити, потрібні великі гроші. Ви вже знаєте звичайний спосіб отримання золота, але як ярлик скористайтеся консольною командою player.additem 0000000F X, щоб отримати кількість золота «X».

Згорнути!

Отже, це був короткий посібник про будівництво будинку Skyrim.

Треба багато працювати, погодьтеся, але майструвати все приносить власне задоволення для багатьох. Нагадуємо, що ви можете використовувати будинок Skyrim для зберігання зброї та проживання з дружиною та дітьми.

PS: серед багатьох розваг, бути перевертнем у Skyrim представляє неперевершені відчуття та унікальний ігровий процес, який я настійно раджу спробувати на власні очі.