Як побачити, як би ви виглядали в різні епохи в історії

| | 0 Comments| 12:40 PM
Categories:

Хвилювання поширилося на TikTok та інші соціальні медіа-платформи, оскільки люди уявляють себе в різні історичні епохи за допомогою ШІ. Ви можете взяти участь у цій тенденції за допомогою інструментів, таких як AI Time Machine від MyHeritage або Dreambooth.

Ось кілька найкращих інструментів і технік, якими можна скористатися для візуалізації себе в різні епохи, і які є найкращими з точки зору вартості та результатів.

1. Візуалізуйте себе в історії за допомогою AI Time Machine від MyHeritage

Машина часу зі штучним інтелектом MyHeritage — найкращий додаток, який можна використовувати, щоб візуалізувати себе в різні історичні епохи. Це найпопулярніший на сьогоднішній день, і коли триває акція, ви можете безкоштовно отримати від 40 до 160 зображень себе за всю історію. Окрім рекламних акцій, набори зображень мають розумну ціну, оскільки партія із 160 зображень коштуватиме лише дванадцять доларів.

  Як приховати повідомлення про прийняття файлів cookie з веб-сайтів

Щоб розпочати роботу з машиною часу зі штучним інтелектом, вам потрібно буде завантажити на веб-сайт від десяти до двадцяти зображень себе. MyHeritage навчить ШІ на наданих зображеннях, і ви отримаєте сповіщення, коли зображення закінчать генерувати протягом наступних кількох годин. Створення зображень може зайняти більше часу, якщо сервери MyHeritage особливо завантажені.

Ви будете вражені зображеннями, створеними ШІ. Ви матимете доступ до понад двадцяти тематичних колекцій зображень, у тому числі плакатів у стилі модерн, піратів і французьких роялті. Якщо ви сплатите додаткову плату, ви зможете розблокувати десятки додаткових колекцій із спеціальними темами, як-от «Астронавт», «Римлянин», «Вікторіанський період» і «Художник 1940-х років».

Зробіть історичне селфі за допомогою Lensa

За допомогою генератора портретів зі штучним інтелектом від Lensa ви можете створювати стилізовані свої портрети всього за кілька годин. Після того як ви придбали річну підписку на Lensa Premium всього за $35,99, ви можете розраховувати платити близько чотирьох доларів за кожну партію з п’ятдесяти створених вами зображень. У деяких випадках ви зможете скористатися семиденною безкоштовною пробною версією, коли почнете працювати.

  Що таке LAN і VLAN? Вступний посібник

Перш ніж генерувати будь-які зображення, вам потрібно буде надати Lensa колекцію зображень, щоб на них можна було навчати їхню модель ШІ. Рекомендовано вибирати зображення, які показують ваше обличчя під різними кутами без будь-яких затьмарюючих аксесуарів (таких як сонцезахисні окуляри чи великі поля капелюха). Після цього у вас буде можливість вибрати з кількох різних пакетів аватарів для придбання.

Залежно від розміру партії ви отримаєте декілька колекцій портретів у різних стилях. Жінки матимуть такі варіанти, як райдужні, фентезі та поп-музики, а чоловіки – містику, кіборга та астронавта. Хоча вам може знадобитися чекати до години, поки ваші портрети будуть створені, ви будете вражені результатами.

Поверніться в минулі епохи з Dreambooth AI

Хоча візуалізація себе в історичні епохи може бути не простим методом із Dreambooth, вона неймовірно універсальна. Як і AI Time Machine від MyHeritage і Lensa AI Portrait Generator, Dreambooth покладається на модель штучного інтелекту Stable Diffusion для створення нових зображень.

Якщо ви хочете використовувати Dreambooth, вам знадобиться скористатися посібником (наприклад Обіймати обличчянавчальний посібник Dreambooth), щоб почати.

  Що таке гібридна віддалена робота?

Після того, як ви налаштували Stable Diffusion і налаштували його за допомогою методу Dreambooth, ви зможете створювати зображення себе майже в будь-якому контексті, який можна уявити, за допомогою простого текстового підказки. Незалежно від того, чи хочете ви побачити себе на прогулянці Стародавнім Римом чи кермуванням важкого піратського корабля, будь-яке зображення, яке ви можете забажати, буде лише в одній текстовій підказці.

Запуск стабільної дифузії локально є складним і часто розчаровуючим процесом. Якщо вам потрібні лише портрети, використовуйте Lensa або MyHeritage AI Time Machine. Якщо ви хочете дізнатися про ШІ у складному, але корисному процесі, спробуйте метод DreamBooth!

Поверніться назад у часі з портретами AI

Незалежно від того, чи вас приваблюють портрети епохи Відродження, чи ви бажаєте побачити себе стильним життям у бурхливі двадцяті, такі інструменти для створення портретів штучного інтелекту, як Lensa, пропонують усе, що вам потрібно. Зробіть кілька своїх якісних портретів, завантажте їх у обрану програму та розважайтеся, дивлячись на те, що могло б бути, якби ви народилися в минулі століття.