Як побачити чиюсь активність в Instagram

Categories:

Мільйони людей використовують Instagram, найвідомішу платформу соціальної мережі. Можливість ділитися важливими життєвими подіями з незнайомцями та обмінюватися візуальним контентом з іншими користувачами є ключем до його привабливості. На жаль, люди часто забувають про безпеку та конфіденційність в Інтернеті, особливо молоді. Ви та близькі вам люди можете опинитися в небезпеці, якщо розкриєте занадто багато особистої інформації. Якщо ви шукаєте способи вберегти когось від неприємностей, стеження за його активністю в Інтернеті може бути чудовим варіантом. Так, можна дистанційно стежити за діяльністю когось в Instagram без доступу до його облікового запису. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, як побачити чиюсь активність в Instagram і способи відстеження того, що хтось переглядає в Instagram.

Як побачити чиюсь активність в Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як побачити чиюсь діяльність в Instagram із корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке використання статусу активності в Instagram?

Функція «Статус активності» в Instagram відображає час, коли ви востаннє були в додатку, як і статус активності у Facebook Messenger і WhatsApp. Хоча наразі він вимкнений у вашому обліковому записі за замовчуванням, краще перестрахуватися. Функція стану активності прямого обміну повідомленнями (DM) дозволяє людям знати, коли ви востаннє були онлайн і чи використовуєте ви зараз Instagram. Лише ті, хто стежить один за одним, можуть бачити статус один одного. Якщо хтось підписався на вас, але ви не підписалися на нього у відповідь, він не зможе переглянути ваш статус.

Коли ви переходите до публікації зі своєї стрічки, крихітна зелена крапка з’являється поруч із іменем користувача в Instagram і зображенням профілю як у вашому списку друзів, так і в папці вхідних повідомлень DM, якщо вони активні на платформі. Таким чином, якщо ви бачите зелену крапку поруч із іменем людини, це означає, що вона зараз увійшла в Instagram. Таким чином, ви можете певною мірою відстежувати активність Instagram.

  Як змінити пароль в Instagram

Примітка. Майте на увазі, що ця опція відображає лише ваш онлайн-статус і час, коли ви востаннє використовували програму. Ваші друзі не бачитимуть публікації, які вам сподобалися чи прокоментували.

Чи можете ви побачити чиюсь активність в Instagram?

Так. Якщо у вас обох увімкнено статус активності, ви можете бачити, коли обліковий запис Instagram, на який ви підписалися, і хтось, з ким ви спілкуєтеся, були останнім активним або активні зараз. Якщо ви стежите за кимось або вступаєте в пряме спілкування з ними, ви помітите зелену мітку часу поруч із зображенням профілю. Ви можете переглянути їх останній статус активності (наприклад: активний годину тому, активний учора, бачив, друкував…). Крім того, коли ви відкриваєте чат, ви можете бачити активність. Але пам’ятайте, що ви не зможете бачити, хто активний в Instagram, якщо ваш статус активності вимкнено.

Чи є історія Instagram публічною?

Ні. Історія пошуку в Instagram є конфіденційною. Однією з найбільш поширених соціальних мереж сьогодні є Instagram. Зараз багато людей використовують цей зручний інструмент для обміну відео та фотографіями, щоб розширити число своїх підписників у соціальних мережах і збільшити продажі для своїх онлайн-компаній. Для тих, хто використовує Instagram для особистих чи професійних цілей, конфіденційність все ще викликає серйозне занепокоєння. Якщо вам цікаво, чи може хтось переглядати історію ваших пошуків в Instagram, відповідь – ні. Інші користувачі можуть бачити лише ваші публікації, коментарі, оцінки “подобається” та публікації. Ви можете вимкнути свій статус активності, якщо не хочете, щоб люди знали, коли ви востаннє користувалися Instagram.

  Як дізнатися, чи хтось заблокував вас в Instagram

Чи можете ви відстежувати, на що хтось дивиться в Instagram?

Ні. Ви не можете відстежувати, що хтось дивиться в Instagram, і ви не можете переглядати пошукові запити інших людей в Instagram. Вам не відображатимуться результати запитів інших користувачів в Instagram як частина алгоритму. Насправді діяльність і публікації в Instagram неможливо приховати безпосередньо. Що б ви не робили, ваші підписники зможуть бачити ваші публікації, оцінки “подобається” та коментарі. Щоб зменшити вашу видимість в Інтернеті, ви можете видалити їх або змінити налаштування профілю. Але якщо ви встановлюєте сторонні програми, ви можете відстежити деякі деталі. Хоча кілька програм обіцяють розкрити, хто нещодавно відвідував ваш Instagram, правда полягає в тому, що всі вони по суті неправдиві. В іншому випадку єдиний варіант – підписатися на когось в Instagram, щоб ви могли контролювати та відстежувати там активність Instagram. Читайте далі, щоб дізнатися, як побачити чиюсь активність в Instagram.

Як побачити чиюсь активність в Instagram на телефоні?

Є 2 способи, якими ви можете побачити, що робив цей користувач IG в Instagram.

Спосіб 1. Знайдіть останні публікації користувача в Instagram

Примітка. Якщо обліковий запис Instagram, на який ви хочете підписатися, встановлено як приватний, ви повинні спочатку підписатися на користувача, надіславши запит на його підписку та дочекавшись його підтвердження.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Пошук на нижній панелі.

3. Введіть і знайдіть потрібне ім’я користувача профілю IG. Ви побачите всі останні публікації, ролики та історії в їх профілі IG.

Спосіб 2: перевірте DM в Instagram

Примітка. Ви повинні спочатку залучити людину до чату прямого повідомлення, щоб побачити, коли вона востаннє була онлайн в Instagram.

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться піктограми Messenger у верхньому правому куті екрана.

3. Натисніть на потрібний чат зі списку.

4. Знайдіть статус під іменем користувача IG у вікні чату, щоб побачити його активність IG.

Як дізнатися, з ким хтось найбільше спілкується в Instagram?

Іншим користувачам важко отримати доступ до особистої інформації, якою діляться користувачі Instagram. Відповідно, стежити за чиєюсь інформацією в Instagram заборонено. Щоб дізнатися, хто залишив найбільше коментарів до публікації користувача, ви можете переглянути як публікацію, так і коментарі до неї. Крім того, корисно переглядати позначених користувачів.

  Як використовувати запитання щодо історії Instagram

Щоб дізнатися, з ким ви найменше чи найбільше спілкуєтесь, виконайте такі дії:

1. Запустіть програму Instagram і торкніться вкладки «Профіль» у нижньому правому куті.

2. Торкніться Підписка.

3А. Потім натисніть «Найменше взаємодіяли», щоб переглянути облікові записи, з якими ви взаємодіяли найменше.

3B. Або торкніться «Найчастіше показано в стрічці», щоб переглянути більшість публікацій, які ви бачили у своїй стрічці.

Навіщо відстежувати діяльність інших в Instagram?

Тепер ви знаєте, як побачити чиюсь діяльність. Є багато причин, чому вам може знадобитися перегляд активності іншої людини в Instagram, зокрема, коли ви не довіряєте партнеру через його підозрілу поведінку в соціальних мережах, хочете націлити свою власну аудиторію в соціальних мережах вмістом, який її зацікавить, або хочете ближче познайомитися зі своїми близькими друзями та членами родини, щоб зміцнити вашу дружбу та стосунки.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як побачити чиюсь активність в Instagram і відстежувати, що хтось дивиться в Instagram, з докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.