Як побачити, хто дивиться в Twitch

Якщо ви зосереджені на тому, щоб збільшити кількість глядачів на Twitch або стурбовані ботами перегляду, можливо, вам захочеться дізнатися, скільки глядачів у вас дивиться ваші потоки.

У статті ми обговоримо, як побачити, хто є вашими глядачами, як розпізнати бот-ботів і як використовувати інформацію Twitch Insight, щоб збільшити кількість переглядів і підписників.

Як побачити, хто дивиться на Twitch?

Twitch поділяє тип глядачів на дві групи:

Кількість глядачів

Коли хтось із обліковим записом або без нього дивиться ваш прямий ефір, він зараховується як глядач. Коли глядач перестає дивитися, кількість зменшується. Ваша кількість глядачів – це число, яке відображається червоним кольором під вашим відеопрогравачем.

Список глядачів

Тут відображаються імена користувачів облікових записів, підключених до вашого чату, навіть якщо вони не розмовляють активно. Щоб побачити всіх учасників чату, перейдіть до нижньої частини чату та натисніть кнопку біля значка Налаштування.

Як перевірити свою аналітику?

Доступ до вашої статистики корисний для розуміння тенденцій перегляду, щоб допомогти розширити свій канал. На сторінці аналітики каналу Twitch ви можете переглянути інформацію про залучення глядачів і доходи за встановлені діапазони дат. Щоб переглянути аналітику свого каналу:

 • Натисніть на своє ім’я/фото профілю у верхньому правому куті екрана.
 • Виберіть «Створити інформаційну панель».
 • Натисніть меню гамбургера, а потім виберіть «Інсайт» > «Інформація про канал».
 • За замовчуванням відображатимуться дані за останні 30 днів. Щоб налаштувати дати:

  • Клацніть стрілки ліворуч і праворуч по обидва боки від дати, щоб повернутися назад або вперед на 30 днів.
  • Або для певного діапазону дат виберіть засіб вибору дати, щоб вибрати дати початку та завершення зі спливаючого календаря.

  Як використовувати статистику Twitch для покращення гри?

  Ваша статистика Twitch надає корисну інформацію, щоб відстежувати, як працює ваш канал. Щоб перейти до «Інсайтів»:

    Як отримати комбінації клавіш для програвача TwitchTV [Firefox]
 • Натисніть на своє ім’я/фото профілю у верхньому правому куті екрана.
 • Виберіть «Створити інформаційну панель».
 • Натисніть на меню гамбургера, а потім виберіть «Інсайт».
 • Тут ви побачите три основні категорії:

  • «Аналітика каналу» – для отримання інформації про дохід і підписників,
  • “Підсумок потоку” – для короткого огляду ваших потоків із статистикою аудиторії, статистикою ефективності, найкращими кліпами тощо.
  • «Досягнення» – щоб побачити, наскільки ви просунулися в процесі стати філією чи партнером.

  Тут ми обговоримо, як використовувати деяку інформацію, щоб покращити свої потоки.

  Статистика

  Сюди входять кількість глядачів, читачів і балачок на основі останньої трансляції. Порівняйте ці цифри з попередніми потоками, щоб побачити, наскільки ефективними ви поступово стаєте, перетворюючи глядачів на підписників.

  чати

  На основі ваших останніх потокових чатів це охоплює середніх глядачів, нових підписників тощо. Це особливо корисно, щоб дослідити, який тип розмов/вмісту транслювався в певний час, що могло сприяти збільшенню кількості підписників.

  Це допомагає дати вам уявлення про те, про що ваші глядачі люблять говорити і що вони вважають розважальними, що вам слід робити більше.

  Якими були мої найкращі кліпи?

  Це найпопулярніші кліпи вашого потоку (до п’яти). Знову ж таки, аналізуючи те, що робить ваші кліпи статистично популярнішими у ваших глядачів, ви дізнаєтеся, які речі потрібно продовжувати робити. Порівняння ваших минулих потоків, які генерували менше або взагалі не генерували найпопулярніших кліпів, дає вам уявлення про те, що робити менше.

  Звідки взялися мої погляди?

  Знання джерел ваших переглядів і цифр, наприклад, сторінки, з якої перейшов глядач, перш ніж перейти на ваш потік, допомагає зрозуміти, що глядачів може зацікавити, особливо якщо ви помічаєте невеликі закономірності. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб надихнути обговорення ідей або тем для ваших опитувань.

  Що таке відео для цього потоку?

  Показуючи відео потоків, ви можете створювати відеокліпи зі своїх найкращих частин, щоб використовувати їх як рекламу в інших ваших каналах соціальних мереж. Показуючи, наскільки крутими та цікавими є ваші потоки, ви, швидше за все, залучите ще кілька глядачів і підписників.

  Досягнення

  Досягнення допомагають вам залишатися мотивованими, показуючи прогрес вашої мети, якщо ви прагнете стати філією або партнером, щоб почати монетизувати свої потоки.

  Додаткові поширені запитання

  Як ви можете визначити, чи хтось переглядає бот на Twitch?

  Ботування переглядів — це діяльність, яка забезпечує імітацію взаємодії шляхом штучного збільшення переглядів. Щоб з’ясувати, чи не вражають боти перегляду ваш канал, зверніть увагу на таке:

    Як отримати свої безкоштовні ігри та предмети в грі від Twitch Prime

  • Неприродні моделі аудиторії. Щось на кшталт нового підписника кожні п’ять хвилин або близько того є мертвим розіграшем, особливо якщо він триває протягом певного часу.

  • Безглузді імена користувачів. Боти, як правило, мають випадково згенеровані імена користувачів, які не провокують зображення. Наприклад, більшість імен користувачів дещо нагадують чиєсь ім’я або принаймні мають характер, наприклад, hardcoregamer1979.

  Перевірте облікові записи всіх користувачів, яких ви підозрюєте, що є фальшивими. У ботів, швидше за все, не буде банера профілю Twitch або підписників.

  Існують сторонні інструменти для моніторингу того, як будується ваша спільнота; Соціальне лезо є популярним. Побачивши природний спад і зростання аудиторії, ви можете помітити незвичайні моделі, які зазвичай викликають роботи.

  Follow-Botting

  Це коли на каналі підписані фейкові облікові записи. Як правило, створювані пакетами, підроблені облікові записи час від часу видаляються, і, отже, раптове зниження кількості підписників може бути пов’язано з групою фолловерів.

  Якщо ви вважаєте, що ваш канал націлений на боти, вам слід подати звіт.

  Що люди можуть дивитися на Twitch?

  Користувачі Twitch можуть дивитися майже все, від відеоігор до музичних фестивалів і телешоу. Зазвичай люди налаштовуються, щоб дивитися, як їхні улюблені стримери грають у цікаві ігри.

  Дивитися вечірки

  «Вечірки для перегляду» Twitch — це коли спільноти збираються разом, щоб дивитися, реагувати та обговорювати фільми чи телешоу, які пропонуються в їхніх підписках на Amazon Prime або Prime Video.

  Наразі автори та глядачі можуть переглядати вечірки через комп’ютерну мережу, а в найближчі місяці буде доступний мобільний доступ.

  Чи можуть стримери Twitch бачити Lurkers?

  Виявити в Twitch невиправданих тих, хто ховається, складно…

  “Лукери” визначаються як глядачі, які не спілкуються в чаті та не активно взаємодіють. Вони вимкнуть потік або можуть дивитися різні потоки одночасно. Оскільки деякі глядачі налаштовуються, щоб насолоджуватися ігровим процесом стримера, і можуть не захотіти приєднуватися до чату, такий тип приховування прийнятний на Twitch.

  “Кількість глядачів” показує кількість людей, які просто дивляться, з обліковими записами та без них. «Список глядачів» включає тих, хто підключений до чату, навіть якщо вони не роблять активного внеску. Імовірно, можна з упевненістю припустити, що глядачі, які дійсно хочуть дивитися, не мають наміру говорити чи приховують негативні наміри, не підключатимуться до чату.

    Як вести чужий потік на своєму каналі Twitch

  Як я можу побачити, хто стежить за мною на Twitch?

  Щоб побачити список ваших підписників:

  1. Перейдіть до свого каналу та перейдіть до свого зображення/назви профілю, що знаходиться у верхньому правому куті екрана.

  2. Клацніть на ньому правою кнопкою миші та виберіть «Інформаційна панель творця».

  3. У верхньому лівому куті екрана натисніть на меню гамбургера.

  4. Виберіть «Налаштування» > «Канал».

  5. Прокрутіть праворуч до нижньої частини екрана до пункту «Підписувачі».

  6. Натисніть «Список підписників».

  Що таке «Twitch Live Views»?

  Перегляди Twitch Live – це колекція кожного глядача, який приєднався до потоку. Підрахунок може включати унікальних глядачів, які вийшли та повернулися до потоку, тому зараховуються як два окремих перегляду в прямому ефірі. Інші типи переглядів:

  Одночасні перегляди

  Це глядачі, які дивляться вашу пряму трансляцію або одночасно дивляться потік.

  Унікальні глядачі

  Це унікальні глядачі, які дивилися ваш потік за певний період. Якби унікальний глядач переглядав ваш канал кілька разів протягом іншого періоду перегляду, це зараховувалося б як один перегляд. Це запобігає надмірному підрахунку глядачів, коли глядач відкрив кілька сеансів одного потоку.

  Як переглянути глядачів на Twitch Mobile?

  Хоча ви можете вести пряму трансляцію зі свого мобільного пристрою, наразі можливість бачити своїх глядачів можна лише через комп’ютер.

  Щоб побачити своїх глядачів на робочому столі:

  1. Доступ до свого каналу.

  2. Унизу чату натисніть кнопку біля значка Налаштування.

  Ви можете побачити кількість своїх підписників через додаток, щоб зробити це:

  1. Запустіть програму Twitch.

  2. Двічі клацніть своє ім’я або зображення профілю.

  Це має відкрити перегляд вашого профілю, де під вашою фотографією відображається кількість ваших підписників.

  Дивіться, хто дивиться на вас на Twitch

  Можливість бачити реальних користувачів, які регулярно налаштовуються на ваші потоки, надихає. Особливо коли ви вперше починаєте, це спосіб підтвердити, що ваш контент на правильному шляху.

  Тепер, коли ви знаєте, хто ваші глядачі, чи знаєте ви, хто ваші постійні відвідувачі? Чи використовували ви цю інформацію, щоб збільшити кількість переглядів і підписок? Ми хотіли б почути, як розвивається ваш канал Twitch. Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.