Як побачити, у яких списках X (Twitter) ви перебуваєте (і як видалити себе)

| | 0 Comments| 5:06 PM
Categories:

Списки X — це чудовий спосіб бути в курсі облікових записів, які вас цікавлять на X (раніше Twitter). Перевага X Lists полягає в тому, що ви можете вибирати вибрані облікові записи для перегляду дописів замість того, щоб потонути в тисячах твітів у вашій типовій шкалі часу. І вам не потрібно підписуватися на обліковий запис, щоб додати його до свого списку.

Існує велика ймовірність, що ви також у чиємусь списку X, але як ви можете це знати? У цій статті ми покажемо вам, як побачити, у яких списках X ви перебуваєте, і як видалити себе.

Що таке списки X (Twitter)?

Хоча ви можете перейти до хронологічної шкали часу на X, списки пропонують кращу альтернативу. Списки на X — це зручна функція, яка дає змогу керувати власною шкалою часу. Списки X дають змогу контролювати те, що ви бачите, на відміну від типової шкали часу, яка містить суміш різної інформації. Сюди входять люди, за якими ви стежите, і рекомендації, які, на думку алгоритму X, можуть вас зацікавити.

  Як увімкнути нічний режим у додатку Twitter

Ще краще, коли ви створюєте список на X, ви можете закріпити свої улюблені списки на верхній частині домашньої шкали часу, щоб створити легкодоступну додаткову шкалу часу. Це одна з головних причин, чому ви повинні прийняти X Lists в першу чергу.

На X ви можете приєднатися до списків і створити свій власний, а також будь-хто інший. Тому не дивуйтеся, якщо виявите, що ви є частиною чийогось списку на X.

Як дізнатися, у яких списках X (Twitter) ви перебуваєте

Будь-хто може додати вас до своїх списків на X. Добре те, що ви дізнаєтесь, коли вони це зроблять. Але недоліком є ​​те, що X не повідомить вам, якщо хтось додав вас до приватного списку. Таким чином, ви можете бути частиною списку, учасником якого ви не хочете бути.

І найгірше те, що хтось може використовувати цю функцію, щоб переслідувати вас. Але не хвилюйтеся; це не повинно змусити вас повністю кинути X.

X має функцію, яка дозволяє переглядати всі списки, учасником яких ви є. Ви можете переглядати списки, до яких ви належите, на X через Інтернет або мобільні програми. Ми покажемо вам, як перевірити на обох платформах.

  Де зберігаються чернетки твітів у нових програмах Twitter

Якщо ви використовуєте X в Інтернеті, виконайте такі дії:

 • Натисніть Списки на панелі меню ліворуч.
 • На сторінці «Списки» торкніться меню з трьома крапками у верхньому правому куті.
 • Виберіть Списки, у яких ви є.
 • Ви перейдете на сторінку, де ви зможете переглянути всі списки X, членом яких ви є.
 • На Android та iOS виконайте такі дії:

 • Торкніться свого зображення профілю у верхньому лівому куті.
 • Торкніться «Списки» та виберіть меню з трьома крапками у верхньому правому куті.
 • Нарешті торкніться «Списки, у яких ви перебуваєте», щоб побачити, до яких списків X ви належите.
 • Таким чином ви перевіряєте всі списки X, до яких вас додали.

  Як видалити себе зі списків на X (Twitter)

  Якщо ви хочете видалити себе зі списку на X, є лише один спосіб зробити це. Згідно з підтримкою X, це відбувається шляхом блокування творця списку.

  Щоб видалити себе зі списку, заблокувавши автора, виконайте такі дії:

    Шукайте хештеги на Facebook, Twitter і Google Plus
 • Виберіть список X, з якого ви хочете видалити себе, під списками, на яких ви перебуваєте.
 • Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті сторінки списку.
 • Виберіть Заблокувати @creatorname.
 • Торкніться «Заблокувати», а потім, якщо ви користуєтеся мобільним телефоном, знову торкніть «Заблокувати», щоб підтвердити. Це миттєво видалить вас із цього списку.
 • Якщо ви не хочете назавжди блокувати творця списку, ви можете розблокувати його після цього. Але якщо ви це зробите, вони все одно зможуть додати вас до своїх списків у майбутньому.

  Видаліть себе зі списків X (Twitter).

  Видалення себе зі списків, у яких ви є, не є одноразовою подією. Ви повинні регулярно перевіряти, до яких списків X ви належите. Списки — це чудовий спосіб покращити роботу з X.

  Це економить багато часу, оскільки вам не потрібно переглядати сотні, якщо не тисячі, твітів, щоб знайти відповідну інформацію. Але ви також хочете переконатися, що вас немає в списку, частиною якого ви не хочете бути.