Як побачити світ із виправленим кольором за допомогою iPhone

Categories:

Дальтонізм – це не те порушення зору, яке можна виправити за допомогою лазерної хірургії. Для усунення дальтонізму доступні спеціальні окуляри Enchroma. Вони не найдешевші, особливо якщо порівнювати їх зі звичайними окулярами за рецептом. Щоб полегшити життя дальтонікам, технології намагаються компенсувати це за допомогою спеціальних функцій доступності. І iOS, і Android мають доступні параметри корекції кольору. Бінокль — це програма для iOS, випущена Microsoft, яка дозволяє бачити світ із коригуванням кольорів за допомогою камери. Програма, по суті, є програмою для камери, яка призначена не для фотографування, а для того, щоб дивитися на світ і краще його бачити. Він має фільтри для всіх трьох типів дефектів дальтонізму.

  Як створити нотатки наради Microsoft Teams

Встановіть бінокль і виберіть, який тип колірної корекції вам потрібно використовувати. Три різні виправлення, які ви можете застосувати, відображаються в нижній частині екрана програми. Торкніться того, який ви хочете використовувати, і ввімкніть фільтр за допомогою кнопки внизу.

На знімках екрана вище об’єкт, на який дивилася програма, спочатку мав відтінки помаранчевого кольору. Завдяки застосуванню коригувального фільтра синього/жовтого кольору він набув фіолетового відтінку, який легше побачити людям із тританопією.

Бінокль, концептуально, є приголомшливим додатком. Реально, ви не можете використовувати його дуже довго, оскільки програма розрядить вашу батарею. Ви залишитеся з мертвим телефоном, якщо будете використовувати програму занадто часто. Це не розряджає акумулятор телефону більше, ніж звичайний додаток для камери, але сама камера просто величезна витрата, незалежно від того, що робить програма.

  Як зупинити запуск фонових програм, коли Microsoft Edge закрито

Щоб було зрозуміло, програма не дозволяє людям з дальтонізмом бачити кольори, які вони зазвичай не можуть. Натомість він коригує кольори в режимі реального часу, щоб людина з обмеженими можливостями могла бачити об’єкт. Це може стати в нагоді особливо вночі.

Бінокль ще не вийшов для Android. Користувачі iOS повинні мати iOS 9 або новішої версії, щоб використовувати програму.

Установіть бінокль із App Store