Як побачити нові листи вгорі ланцюжків розмов Gmail

Перегляд бесіди Gmail був новаторським, коли він з’явився 15 років тому, але він завжди показує нові повідомлення в нижній частині ланцюжка, а не вгорі. Це дратує деяких давніх користувачів електронної пошти. Ось як це змінити.

Немає легкого варіанту змінити це

На жаль, сама Gmail не надає легкої опції одним клацанням миші, яка розміщуватиме всі нові повідомлення вгорі ланцюжка розмов. Microsoft Outlook і Apple Mail за замовчуванням відображають нові повідомлення вгорі ланцюжка розмов, але вони пропонують можливість розміщувати ці повідомлення внизу. Ми хотіли б, щоб Gmail зробив те саме.

Але, хоча Gmail не робить це так легко, як хотілося б, все ще є способи переглядати нові листи вгорі в Gmail.

Варіант перший: вимкнути перегляд бесіди

Якщо ви не любите використовувати режим розмови, найпростішим рішенням буде його вимкнути. Якщо ви це зробите, кожен лист з’явиться окремо, а не разом у ланцюжку бесіди. Це єдина вбудована опція для перегляду нової пошти у верхній частині папки “Вхідні”.

  Виправте помилку «Невідомий або недійсний маркер» під час відкриття зображення в Photoshop

Щоб вимкнути перегляд бесіди в Gmail, клацніть гвинтик у верхньому правому куті на веб-сайті Gmail, а потім натисніть «Налаштування».

На вкладці «Загальні», що відкриється, прокрутіть униз до параметра «Перегляд розмови», а потім виберіть «Перегляд розмови вимкнено».

Прокрутіть донизу сторінки і натисніть «Зберегти зміни».

Якщо ви задоволені результатом, ваша проблема вирішена. Але якщо вам не подобається бачити кожен новий електронний лист як окреме повідомлення, ви можете спробувати інші речі.

Варіант другий: використовувати розширення для браузера

Якщо ви не хочете вимикати перегляд бесіди, ви можете встановити розширення для веб-переглядача, яке змінить зовнішній вигляд Gmail у вашому веб-переглядачі, показуючи нові електронні листи вгорі. Багато людей рекомендують Gmail Reverse Conversation, яка доступна для обох Chrome і Firefox.

  Папка "Вхідні" Gmail не впорядковує електронну пошту, вона нагадує вам відповісти на неї

Нам подобається це розширення, тому що воно працює, а також тому, що воно має файл загальнодоступне сховище на Github, де ви можете переглянути вихідний код розширення для браузера. Перед тим, як встановити його, у ланцюжках повідомлень буде стандартно відображатися найновіше повідомлення внизу.

Після встановлення розширення вгорі з’явиться останнє повідомлення. Як бонус, параметри «Відповісти» та «Переслати» тепер також у верхній частині.

Однак це працюватиме лише у веб-браузерах, де ви встановили розширення. Це не стосується мобільного додатка Gmail.

Це розширення працює шляхом зміни коду каскадних таблиць стилів (CSS) Gmail. Якщо ви з тих людей, які віддають перевагу редагувати власний CSS, де це можливо, ви можете використовувати CSS, який використовує розширення зворотної розмови Gmail. Це можна знайти в них Репо GitHub. Ви можете використовувати цей CSS, тому що розробник, про який йде мова, «Tomasz», люб’язно погодився ліцензував його розширення використовуючи an Ліцензія MIT що дозволяє людям безкоштовно використовувати його компоненти.

  Як заблокувати видобуток біткойнів у вашому браузері

Варіант третій. Використовуйте настільний клієнт, наприклад Outlook або Apple Mail

Якщо ви хочете ввімкнути перегляд бесіди і не можете встановити розширення чи редагувати CSS, ваш останній варіант — припинити використання інтерфейсу Gmail і почати використовувати інший поштовий клієнт. І Outlook, і Apple Mail відображатимуть перегляди бесіди з найновішими вгорі, тому, якщо ви отримуєте доступ до Gmail через один із цих клієнтів, ви можете отримати цю невловиму функціональність.

Раніше ми показували вам, як отримати доступ до облікового запису Gmail через Microsoft Outlook і Apple Mail, тому дотримуйтесь цих інструкцій, щоб налаштувати себе. У Outlook ви можете переконатися, що нові електронні листи отримують перше місце, замовляючи листи за датою отримання. У Apple Mail перейдіть до Пошта > Налаштування > Перегляд і змініть «Показувати останнє повідомлення вгорі».

На жаль, жодна з популярних поштових програм для мобільних пристроїв, зокрема Microsoft Outlook, Apple Mail на iPhone та власна програма Gmail від Google, не має вбудованої цієї опції. Можливо, є деякі менш відомі програми електронної пошти з цією функцією, але ми не знайшли жодної -відомі ми можемо порекомендувати.