Як побачити дуети в TikTok

Categories:

Якщо ви є користувачем TikTok і використовуєте TikTok для перегляду або створення розважальних відео, ви повинні знати про функцію дуету та зшивання в TikTok. Ця функція дозволяє відповідати або реагувати на будь-які публікації TikTok. Щоб отримати відповіді на запитання, наприклад, як побачити дуети в TikTok і як шукати дуети в TikTok, залишайтеся з нами до кінця. Якщо вам потрібна додаткова інформація про функції Duet і Stitch у TikTok, ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання, наприклад, чи можете ви побачити, хто поділився вашим TikTok або який найпростіший спосіб переглянути дуети іншого автора .

Як побачити дуети в TikTok

Ви можете побачити дуети в TikTok, виконавши пошук на вкладці «Відкрити». Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як приєднатися до дуету в TikTok?

У TikTok є унікальна функція, яка дозволяє створювати відео паралельно з іншими відео TikTok, створеними іншими користувачами або вами. Ви можете використовувати його, щоб відповідати людям, вести жартівливі розмови з друзями або висловлювати дві протилежні точки зору на ту саму подію. Ви можете легко створювати дуети за допомогою TikTok від ваших улюблених знаменитостей або будь-кого, хто ввімкнув функцію Duet у своєму профілі TikTok. Ось інструкція, як приєднатися до дуету на TikTok.

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Тепер відкрийте потрібне відео TikTok, з яким ви хочете створити дует.

Примітка. Переконайтеся, що у вас є публічний обліковий запис TikTok і користувач, з яким ви хочете створити дует, увімкнув цю функцію.

3. Торкніться піктограми «Поділитися» на панелі меню справа.

4. Тепер натисніть опцію Duet у меню спільного доступу, яке з’явиться внизу екрана.

  Як отримати підтверджену галочку в TikTok

5. Тепер ви будете перенаправлені на екран запису. Торкніться кнопки запису, щоб розпочати запис відео в дуеті з вибраним відео.

6. Після завершення запису торкніться піктограми галочки або завершено, як показано нижче.

7. За бажанням відредагуйте зображення та відео, які ви об’єднали, на екрані редагування за допомогою доступних параметрів редагування.

8. Потім натисніть Далі.

9. Нарешті, додайте потрібний підпис і натисніть «Опублікувати», щоб поділитися своїми фотографіями та відео разом у TikTok.

Як знайти більше дуетних партнерів у TikTok?

Так багато користувачів TikTok створюють відео на TikTok, і багато хто створює з ними дуети. Отже, якщо у вас також немає ідей і ви шукаєте відео, з якими можна створити дует, вам слід скористатися цим методом, щоб знайти більше партнерів для дуету на TikTok.

1. Запустіть програму TikTok на телефоні.

2. Торкніться вкладки Discover на нижній панелі.

3. Торкніться панелі пошуку та знайдіть Дуети. У результатах пошуку виберіть вкладку Хештеги та торкніться першого параметра хештегу, щоб побачити величезну кількість дуетів, створених користувачами TikTok.

4. Торкніться потрібного відео, щоб записати дует.

Примітка. Сподіваємось, ви зможете знайти партнерів для створення відео Duet у розділі #duet, а також зможете створити бажане відео Duet і опублікувати його на TikTok.

Як шукати дуети?

У TikTok створено мільярди дуетів. Але якщо у вас немає конкретної ідеї щодо відео, і ви шукаєте відео, щоб створити дует, ось посібник про те, як шукати дуети в TikTok.

1. Запустіть TikTok і торкніться вкладки Discover на нижній панелі.

2. Торкніться панелі пошуку та знайдіть Дуети.

Примітка: у результатах пошуку виберіть вкладку Хештеги та торкніться першого параметра хештегу, щоб побачити величезну кількість дуетів, створених користувачами TikTok.

3. Потім торкніться потрібного відео, щоб записати дует.

Ось як ви можете шукати партнера для дуетів у TikTok.

Як шукати дуети та стібки в TikTok?

Duets і Stitch — круті функції TikTok. Дуети дозволяють записувати відео поруч із відео, створеним іншим користувачем TikTok. А Stitches дає змогу спільно працювати над кількома відео разом із вашим відео, щоб відтворити відео TikTok. Стікери добре підходять для відео реакцій, у яких ви залишаєте коментар до іншого відео, яке ви переглянули. Ось простий спосіб пошуку дуетів і стібків у TikTok.

  Як видалити репост у TikTok

1. Відкрийте програму TikTok на своєму пристрої Android або iOS.

2. Натисніть Discover > Search Bar на панелі меню внизу екрана.

3. Введіть Duets або Stitches і торкніться потрібного результату.

4. Тепер натисніть на будь-яке потрібне відео, яке ви хочете додати до свого відео, використовуючи функцію Stitch або Duet.

5. Потім торкніться піктограми спільного доступу > опції «Зшивка» або «Дует» у меню спільного доступу, як показано нижче.

Ось як ви можете шукати та створювати шви чи дуети на TikTok.

Як ви можете побачити всі дуети TikTok?

У TikTok немає спеціального способу чи функції, щоб переглянути всі дуети, зроблені на певному відео в TikTok. Але TikTok дозволяє шукати стібки та дуети, створені певним користувачем TikTok. Отже, ви можете скопіювати ім’я користувача творця, який опублікував цей TikTok. Виконайте ці прості кроки, щоб побачити дуети TikTok.

1. Запустіть програму TikTok на своєму пристрої Android або iOS.

2. Торкніться вкладки Discover.

3. Торкніться рядка пошуку та введіть [email protected][username] чий дует ви шукаєте.

У результатах пошуку з’являться численні дуети відео цього автора, створені іншими користувачами. Тут ви можете побачити всі дуети, створені з TikTok.

Чи можете ви побачити, хто поділився вашим TikTok?

Ні, ви не можете побачити, хто поділився вашим TikTok, тому що TikTok не дозволяє вам це робити. Єдине, що ви можете зробити, це перевірити популярність відео TikTok і кількість разів, коли ваше відео TikTok поширювалося.

Як можна переглянути відео про дуети інших творців?

Ось інструкція про те, як ви можете переглядати дуети відео інших авторів у TikTok.

1. Запустіть програму TikTok на своєму пристрої Android або iOS.

2. Торкніться вкладки Discover.

3. Пошук [email protected][username of the creator] чий дует ви шукаєте в рядку пошуку. У результатах пошуку з’являться кілька дуетів із відео цього автора, створених іншими користувачами.

Примітка. Ви також можете шукати [email protected][your own username] щоб переглянути дуети іншого творця.

Коли ви дуетите з кимось у TikTok, вони знають?

Ні, TikTok не сповіщає жодного користувача, якщо ви записали дует із його TikTok. Але якщо вони шукають [email protected] а потім власне ім’я користувача, вони можуть переглядати всі дуети, створені з їхніми відео, у результатах пошуку. Таким чином, вони дізнаються, коли ви з ними дуетуєте в TikTok, але не через сповіщення.

  Як налаштувати звук у TikTok

Як дізнатися, чи хтось став дуетом у ваш TikTok?

Якщо ви щойно опублікували відео на TikTok, один із способів — перевірити всі дуети, створені з вашим відео іншими користувачами. Отже, важливо дивитися на дуети свого відео, щоб збільшити кількість підписників на TikTok і стати вірусним. Ось інструкція, як дізнатися, чи хтось робив дует із вашим TikTok.

1. Відкрийте програму TikTok і торкніться вкладки Discover на нижній панелі.

2. Торкніться панелі пошуку зверху.

3. Потім шукайте [email protected][username] і торкніться бажаних дуетів вашого відео, створених іншими користувачами.

Ось як ви можете бачити дуети своїх відео та відповідати чи реагувати на них у TikTok.

Як ви можете побачити, чи хтось зшив або дуетував ваш TikTok?

Дуети та шви можуть покращити взаємодію з вашими підписниками. Отже, важливо перевіряти всі дуети та шви, зроблені іншими користувачами з вашим відео. Ось інструкція про те, як дізнатися, чи хтось з’єднав чи зробив дует ваш TikTok.

1. Запустіть програму TikTok на своєму пристрої Android або iOS.

2. Торкніться вкладки «Відкрити» > панелі пошуку.

3А. Потім введіть [email protected][username]. У результатах пошуку ви побачите дуети з вашого відео, створені іншими користувачами.

3B. У рядку пошуку введіть [email protected][username]а потім ви зможете знайти фрагменти свого відео, створені іншими користувачами, у результатах пошуку.

Таким чином ви можете переглядати всі дуети та стивки своїх відео та реагувати на них.

***

Ми сподіваємося, що завдяки цьому простому посібнику ви тепер знаєте, як переглядати дуети в TikTok і як переглядати дуети іншого автора. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.