Як побачити, де покемони нерестяться поруч з вами в режимі реального часу

Манія Pokémon Go не вмирає, як деякі люди передбачали / сподівалися. Натомість люди розробляють інструменти, які допомагають навчати гравців, як максимізувати досвід, отриманий під час розробки покемона, позначати місця, де вони знайшли конкретного покемона, спілкуватися з іншими гравцями тощо. Гра продовжує поширюватися на інші країни, відчувати проблеми із серверами та заохочувати людей виходити на вулицю. Якщо ви шукаєте рідкісного покемона, може допомогти дізнатися, де інші гравці спіймали його поблизу. Poké Radar робить так само. Якщо замість історичних даних вас більше цікавлять дані в реальному часі, тоді Poké Huntr і GeoPoke – це програми, які вам потрібно перевірити. Вони дозволяють вам бачити всіх покемонів, що нерестяться навколо вас, не виходячи з дому або доступ до гри. Наразі програми перебувають під значним стресом від великої кількості людей, які мають до них доступ. Якщо ви виявите, що не можете використовувати Pokè Huntr, перевірте їх сторінку у Facebook, щоб отримати оновлення.

Відвідайте Poké Huntr і введіть своє поточне місцезнаходження. Програма використовує карти Google, щоб знайти ваше місцезнаходження, тому введіть його в синтаксис, який він запитує, наприклад передмістя, місто, країна. Натисніть Надіслати.

Карта отримана з Google Maps, тому вона завантажується набагато швидше, ніж Pokémon. Дайте йому кілька хвилин для завантаження, і ви побачите, які покемони присутні навколо вас. Вам належить піти і зловити їх. На карті також показано всі зупинки Poké та спортивні зали поблизу. Він навіть підкаже, яка команда контролює певний спортзал.

Як зазначалося раніше, додаток знаходиться під великим навантаженням. Вони не лише мають обмежену кількість запитів Google API, але й мають працювати з великою кількістю користувачів, які мають доступ до програми. Poké Huntr також покладається на сервери Niantic, які не в найкращому стані. Усе це разом означає, що ви не зможете отримати доступ до програми весь час. Проте спробуйте свою удачу. Інструмент поки що єдиний у своєму роді.

Відвідайте Poké Huntr

Якщо Poké Huntr не працює для вас, з’явилися кілька його клонів. GeoPoke працює досить добре. Ви можете спостерігати за появою покемонів у режимі реального часу, а також можете побачити, скільки часу пройшло, перш ніж вони зникнуть.

Відвідайте GeoPoke

Якщо ви не хочете покладатися на жодну з цих програм для відстеження, ви завжди можете створити власну. Цю програму припинено.