Як побачити вподобані ролики в Instagram

Instagram — це новий соціальний центр для користувачів Інтернету, де вони можуть публікувати історії, фотографії та відео, а також переглядати вміст з усього світу. Найкраща частина цієї платформи полягає в тому, що вона забезпечує захист конфіденційності користувачів Instagram, надаючи опцію для приватного профілю. Коли справа доходить до розваг, Instagram викликає звикання. Особливо завдяки новим функціональним барабанам, він став ще більш популярним серед своїх користувачів. Люди різного віку виготовляють ролики і дивляться їх цілий день. Якщо ви також любитель роликів і хочете знати, як побачити ролики, які сподобалися в Instagram, тоді ви прийшли в потрібне місце. У сьогоднішньому посібнику ми обговоримо всі поширені сумніви щодо розширених налаштувань в Instagram тощо. Крім того, ви дізнаєтеся, як переглядати свої лайки в Instagram і чому ви не бачите публікацій, які вам подобаються в Instagram. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо з нашого детального посібника з Instagram та його функцій.

Як побачити вподобані ролики в Instagram

Ви дізнаєтесь про Інстаграм ролики і про те, як дивитися свої лайки в барабанах і публікаціях Instagram, у цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке Reels в Instagram?

Reels – це функція Instagram, яка швидко завоювала увагу та популярність серед підлітків у всьому світі. Крім того, люди всіх вікових груп використовують цю функцію для просування свого бізнесу або впливових акаунтів в Instagram. Ця захоплююча функція включає повноекранне вертикальне відео, яке можна встановити на 90 хвилин, а також редагувати за допомогою інструментів на самій платформі. Ви навіть можете створити 15-секундні ролики та додати до них музику, щоб поділитися нею у своєму профілі. Загалом, це надзвичайно розважальна та захоплююча функція відео в Instagram.

  Як виправити непрочитане сповіщення в Instagram, яке не зникає

Примітка: оскільки смартфони не мають однакові параметри налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Наведені нижче дії були виконані на iPhone 13.

Де розширені налаштування в Instagram?

Розширені налаштування Instagram містять деякі додаткові функції, які допомагають покращити роботу програми. Ці налаштування можуть допомогти вам приховати кількість лайків або переглядів ваших публікацій. Крім того, ви також можете вимкнути коментування своєї публікації. Крім того, ви можете автоматично ділитися своїми публікаціями на Facebook, писати альтернативний текст, встановлювати мінімальний вік для своїх публікацій і додавати до публікації позначку платного партнерства.

Наступні кроки допоможуть вам отримати доступ до розширених налаштувань в Instagram:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. На сторінці свого профілю торкніться значка +.

3. Тепер виберіть Опублікувати зі списку параметрів.

4. Тепер виберіть зображення зі свого пристрою та натисніть «Далі».

5. Знову натисніть Далі.

6. Тепер у нижній частині натисніть «Додаткові налаштування».

7. Потім увімкніть параметр «Додаткові налаштування», який ви хочете ввімкнути для свого профілю Instagram.

Як ви можете побачити свої лайки на барабанах

Окрім того, що ви повинні знати, як побачити вподобані ролики в Instagram, ви також повинні знати, як побачити свої лайки на барабанах. Ви можете зробити це зі свого профілю в Instagram. Ви також можете перевірити, скільки людей прокоментували та поділилися вашим роликом.

1. Запустіть Instagram на телефоні та торкніться значка свого профілю в нижньому правому куті екрана.

2. Тепер торкніться значка барабанів.

3. Далі натисніть на барабан у своєму профілі.

4. Число під серцем означає кількість лайків на вашій котушці.

5. Щоб перевірити, кому сподобався ваш ролик, натисніть на номер.

Чому ви не бачите всіх лайків у своїй публікації в Instagram?

Якщо ви не можете побачити всі лайки у своїй публікації в Instagram, це може статися через технічний збій. Окрім цього, для деяких облікових записів це сталося через нове оновлення Instagram. Це призводить до того, що користувач не може побачити всі лайки своєї публікації, ви все одно можете перевірити, яким обліковим записам сподобалася публікація. Instagram запустив цю функцію, щоб більше зосередитися на зв’язках, розмовах і спільноті.

  Як слідкувати за хештегами в Instagram

Як ви можете переглянути свої лайки в Instagram

Подивитись свої лайки в Instagram досить просто. Щоб перевірити лайки, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до меню свого профілю Instagram.

2. Тепер торкніться трьох вертикальних ліній у верхньому правому куті.

3. Далі виберіть у списку «Ваша діяльність».

4. Тепер натисніть «Взаємодії».

5. Виберіть «Подобається» з параметрів.

6. Ви зможете бачити всі публікації, відео та ролики, які вам подобаються.

Як побачити вподобані ролики в Instagram

Ви можете легко перевірити свої ролики в Instagram, перевіривши свою активність на платформі. Щоб отримати покрокові інструкції, ви можете перевірити кроки, згадані вище. Вибравши опцію «Подобається» зі списку, ви побачите всі відео та публікації, які вам сподобалися. Ті, що мають піктограму відеокамери вгорі, будуть барабанами, які вам сподобалися.

Чому ви не бачите публікацій, які вам сподобалися в Instagram?

Якщо вам цікаво, чому ви не бачите публікації, які вам сподобалися в Instagram, то це пов’язано з нещодавньою зміною в додатку, яка видалила вкладку, що показує активність. Але ви все ще можете побачити публікації, які вам подобаються в Instagram, перейшовши до опції «Ваша діяльність» у своєму профілі та відкривши в ньому «Взаємодії». Ви перейдете до опції «Подобається», де ви зможете легко перевірити публікації, які вам подобаються.

Чому Instagram приховує лайки?

З новим оновленням Instagram була представлена ​​нова функція, яка приховує лайки в публікаціях. Цей крок було вжито з огляду на вплив низьких лайків, які, як вважають, викликають у користувачів Instagram тривогу та депресію. Тому, щоб вирішити цю проблему порівняння, Instagram випустив можливість для користувачів приховувати лайки у своїх публікаціях.

Instagram видаляв публікації, які вам сподобалися?

Так, Instagram видалив зі своєї платформи опцію «Публікації, які вам сподобалися». Цю опцію замінено на «Ваша діяльність», яку можна знайти, торкнувшись трьох вертикальних ліній на сторінці свого профілю.

Чи можна приховати лайки на барабанах?

Тепер, коли ви знаєте, як переглядати вподобані ролики в Instagram, ви також можете використовувати інші функції платформи, як-от приховування лайків на барабанах. Виконайте наведені нижче дії на своєму мобільному телефоні, щоб дізнатися, як це зробити:

1. Запустіть веб-браузер і відкрийте в ньому Instagram.

2. Тепер на сторінці входу торкніться трьох крапок внизу.

  Як вимкнути коментарі до публікації в Instagram

3. Торкніться в ньому Запитувати сайт робочого столу.

4. Далі відкрийте свій обліковий запис Instagram і торкніться фотографії профілю у верхньому правому куті екрана.

5. Потім виберіть Профіль у меню.

6. Далі торкніться значка барабанів і відкрийте барабан, для якого ви хочете приховати лайки.

7. Торкніться трьох крапок у верхній частині барабана.

8. Тепер торкніться опції «Приховати кількість лайків».

Як ви можете показати лайки в Instagram

Так само, як ви можете приховати лайки в Instagram, так само можна показати ці лайки. Виконайте наведені нижче кроки, щоб відобразити їх:

1. Відкрийте свій профіль Instagram і торкніться публікації, лайки якої хочете показати.

2. Тепер торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті публікації.

3. Тепер виберіть Показати кількість лайків.

Instagram видалив Reels?

Якщо ви не можете отримати доступ до функції reel у своєму Instagram, це може статися через помилку або кеш. Ви можете просто видалити програму Instagram зі свого пристрою та встановити її знову, щоб вирішити цю помилку.

Чи може ваша дівчина бачити, що вам сподобалося в Instagram?

В Instagram, коли ви ставите лайк до публікації, ваш пост, який вам сподобався, бачать усі, хто може бачити цю публікацію. Крім того, ваші підписники можуть бачити ваше ім’я користувача під фотографією, яка вам сподобалася в Instagram. Крім того, ваша дівчина може бачити, що вам сподобалося в Instagram, якщо вона має доступ до вашого облікового запису в розділі «Ваша діяльність».

***

Ми сподіваємося, що наша документація розповіла вам про функцію барабанів та інші невідомі функції Instagram. Повідомте нам, як наш посібник, як побачити ролики, які сподобалися в Instagram, може бути вам корисним. Крім того, якщо у вас є додаткові запитання чи пропозиції, ви можете залишити свої коментарі нижче.